Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1327 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Svetovno prvenstvo

9 355 803 858
Sezona: Kategorija: Turnirski krog:

Uvr Ime GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Iran Farzad Jahangir 84034.53054.52.35.32.40.60.31.97.4-30.5
2 Kitajska Zou Fengliang 24038.127.883.320.55.50.50.5418-72
3 Kitajska Yan Xinwu 24042.904012.54.50.5048-72
4 Madžarska Lajos Barabás 14037.516.710003400414-80
5 Kitajska Lin Ashun 24042.9025034.50043.5-72
6 Kitajska Yao Maozhen 24046.716.70131.50.50.5410-72
7 Kitajska Shao Gang 24033.3062.51003.51.5046.5-72
8 Grčija Timotheos Economidis 84061.742.951.51.47.92.90.90.11.315-0.3
9 Švedska Anton Gustafsson 836.94923.896.63.93.43.80.50.62.113.5-10.4
10 Švedska Ivar Söderholm 836.842.434.276.71.65.32.31.311.511.3-12.5
11 Belgija Danny Petes 8344040.7801.862.30.90.61.17.1-12.1
12 Iran Yashar Saeedi 833.841.536.468.23.32.42.80.60.4414.9-27.9
13 Belgija Kenny Bauwens 833.645.838.677.83.91.83.10.30.32.317.4-11.4
14 Estonija Tõnis Kõlar 333.366.73777.82.732103.720.36.7
15 Grčija Nikitas Giannakopoul... 832.336.43252.93.64.131.301.19.14.8
16 Danska Hasse Husted 832.14523.873.32.34.41.40.90.11.38.8-12.1
17 Norveška Halfdan Ulvin 83234.713.6844.52.630.400.98-32.3
18 Švedska Oliver Jeppsson 831.539.222.2753.61.930.50.53.68.8-14
19 Norveška Geir Halseth 831.131.322.973.72.13.33.50.901.96-31.5
20 Danska Eyolf Klevenfeldt 83134.34086.833.530.60.51.513.9-12.8
21 Belgija Joppe Van Handenhove 83146.60807.80.64.40.81.148.3-12.8
22 Estonija Viljar Eller 83148.635.768.41.65.31.81.40.51.59.9-4.1
23 Ukrajina Mykhailo Milevskyi 430.872.237.872.71.82.510.50.30.81913
24 Iran Manouchehr Farahani 830.643.542.961.92.91.92.50.10.3510.3-20.5
25 Norveška Olav Wold 830.329.839.379.22.42.120.80.11.914.9-30.3
26 Belgija Jaak Van Ryn 829.6494491.72.92.52.40.40.32.911.8-9.6
27 Iran Teymour Ghalamchi 829.533.84070.77.611.50.81.34.310.6-19
28 Finska Reima Ala-Härkönen 12966.733.37505100010-9
29 Avstrija Veit Höllwarth 829.1243069.21.84.11.610.31.66-4.5
30 Slovenija Mitja Oblak 328.363.627.310034.720.70.318.719.7
31 Francija Antoine Caillou 1286016.7100111000112
32 Francija Romain Tedeschi 1280010015210122
33 Francija Jean-François Baudry 1287550100320002232
34 Bosna in Hercegovina Dino Petričević 828.153.331.381.52.32.92.80.90.92.312.5-0.9
35 Bosna in Hercegovina Branko Lučić 827.969.241.966.71.34.910.40.12.610.4-1.3
36 Romunija Cătălin Culcea 12828.6033.313011256-13
37 Bolgarija Zhelyo Kutev 227.547.6072.7901.50.513.51426
38 Argentina Hernán Piñeiro 327.7604071.40.752.70.702.311.76.3
39 Srbija Mateja Radenković 827.656.540754.62.41.10.80.6217.44.3
40 Kitajska Kang Jun 227.5505055.6220.500.5110-5
41 Romunija Cosmin Dorin Giurcău 327.744.438.91001.72.32.30.300.711-1.3
42 Romunija Dorin Ştirbulescu 327.766.714.371.40.75.71.70018-1.3
43 Bolgarija Rangel Todorov 227.566.742.91002.513.50.501.512.5-1
44 Finska Karl Koisti 12750007021038-6
45 Nemčija Boris Rössler 527.266.733.384.633.82.40.60.61.2155.6
46 Estonija Urmas Kallas 527.246.729.2022.23.20.20.21.27-10.2
47 Bolgarija Stanislav Grozdev 627.272.921.777.84.22.31.20.30.3216.54.5
48 Danska Stanley Nyrop 827.144.845.5685.512.40.40.93.511.5-13.4
49 Turčija Bulut Korkmaz 52731.345.571.40.83.81.40.40.61711.2
50 Avstrija Harald Kaufmann 826.953.333.9722.53.31.60.80.40.615.40.5