Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1265 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Statistika igralcev - Sezona 33 - Redni del sezone

822 616 328

Dobre uvrstitve v ligaški statistiki so dokaz kvalitetnega seznama igralcev. Statistika prikazuje najboljše igralce glede na določene kriterije. Najboljši igralci ob koncu sezone dobijo bunus k popularnosti, njihovi klubi pa prejmejo finančno nagrado komisarjev lige.
Sezona: Država: Liga:

Uvr ImeEkipa GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Poljska Mirosław SnopczukSlovaška Golden-State Warrior 1236.261.153.877.110.75.32.21.91.33.648.81.6
2 Avstrija Marlon JacobSlovaška BC Prada 224070.367.290.613.76.70.93.50.73.745.962.4
3 ZDA Todd FoxSlovaška AK Barsk 223961.665.887.93.58.81.140.43.539.569.1
4 Rusija Ilgiz DomchakSlovaška AK Barsk 2340.268.359.282.32.5130.830.43.43861.7
5 Rusija Boris IgnatyevSlovaška AK Barsk 2240.262.258.378.88.86.61.14.10.43.637.563
6 Češka Drahomír HoladaSlovaška AK Barsk 2439.7675062.7144.10.74.42435.471
7 Srbija Mihajlo DragićSlovaška ŠBK Čerti 264062.858.5652.29.2130.62.230.785.3
8 Latvija Kristiāns GrebisSlovaška BK Bardejov 2837.86047.876.810.34.5141.23.429.965.3
9 Latvija Gideons RīnsSlovaška BC Prada 224063.254.883.826.61.53.51.73.529.262.4
10 Belorusija Radzivon PuroŭskiSlovaška Leitoland 84067.266.759.33.89.10.53.50.5126.384.3
11 Hrvaška Goran ŠemigaSlovaška ŠBK Čerti 3437.763.659.384.553.20.930.82.826.275.3
12 Poljska Rafał CyglerSlovaška Leitoland 124052.957.164.62.56.61.73.10.71.425.875.9
13 Slovaška Eduard RencešSlovaška ČONTOŠVAĽA BK 2937.966.467.581.92.27.11.63.30.3225.749.6
14 Estonija Küllo RasiaSlovaška ŠBK Čerti 839.552.247.273.72.58130.52.625.369.9
15 Argentina José EstigarribiaSlovaška BK Bardejov 3438.962.350.870.739.511.913.52561.6
16 Slovaška Milan Comba Število dni do okrevanja: 7 (Zlom ključnice) Slovaška Baskettball Club Tre 223945.137.67324.24.30.50.52.824.8-62
17 Venezuela Henry BrachoSlovaška BC Prada 3439.361.659.475.78.72.61.33.61.14.124.761.4
18 Slovaška Vladimír ZimaSlovaška AK Barsk 144067.464.4852.710.20.63.803.524.4101.5
19 Hrvaška Darko MalovrhSlovaška ŠBK Čerti 2738.664.851.763.94.78.914.11.32.124.182.1
20 Slovaška Róbert MúčkaSlovaška Kubba 1435.151.249.162.77.23.91.52.61.4323.627.9
21 Slovaška Kamil ŠramkaSlovaška Public account 3436.268.85151.911.51.82.61.40.73.623-0.3
22 Slovaška Dominik MôcikSlovaška AK Barsk 24066.758.372.71.511.51.520422.538.5
23 Slovaška Izidor GragoSlovaška ŠBK Čerti 2634.169.459.380.67.55.81.22.60.64.222.274.5
24 Slovaška Drahomír NeupaverSlovaška Leitoland 3430.367.757.17152.80.63.714.422.259
25 Bosna in Hercegovina Rešad ČivićSlovaška ČONTOŠVAĽA BK 343163.250.280.45.93.122.10.73.621.737.8
26 Romunija Bernard LambruSlovaška BC Prada 344055.657.383.14.18.91.52.70.43.521.259.6
27 Slovaška Norbert PliešovskýSlovaška Kubba 2533.348.948.369.63.53.61.81.80.6320.812.9
28 Slovaška Mário PatákSlovaška Kubba 3436.454.550.476.62.93.81.12.40.53.120.720.6
29 Latvija Juris Straume Število dni do okrevanja: 2 (Mišična odrgnina hrbta) Slovaška ČONTOŠVAĽA BK 342772.16082.59.61.91.41.60.43.820.642.1
30 Madžarska Krisztián MagyariSlovaška BK Bardejov 3439.965.752.4842.55.21.130.42.220.664.5
31 Grčija Evgenios TzanidakisSlovaška BC Prada 1239.661.237.574.65.72.71.81.60.83.92055.4
32 Češka Ladislav ŽabkaSlovaška ČONTOŠVAĽA BK 2333.763.454.971.64.55.522.71.32.819.940.9
33 Slovaška Bohuš Gellner Število dni do okrevanja: 3 (Izpahnjena leva rama) Slovaška Public account 3136.85764.580.63.923.51.30.23.819.8-2
34 Slovaška Juraj HnídzikSlovaška AK Barsk 64054.542.195.55.23.322.703.819.554.2
35 Slovaška Bohuš GagnerSlovaška Golden-State Warrior 3437.955.339.775.82.83.32.11.30.42.918.9-4.4
36 Slovaška Ľuboš MacášekSlovaška Leitoland 3331.566.542.969.29.43.413.40.74.318.561.5
37 Slovaška Frederik SmažilSlovaška AK Barsk 124062.752.877.32.82.81.62.90.33.918.388.3
38 Slovaška Ladislav SlízSlovaška BC Prada 64056.444.495.812.35.21.80.73.717.214
39 Slovaška Rastislav ChabenSlovaška Public account 2038.864.946.234.91.61.52.72.10.42.617.2-13
40 Slovaška Albín EdingerSlovaška Baskettball Club Tre 3438.751.930.6683.54.65.31.30.42.717-66.2
41 Portugalska José ChavesSlovaška ŠBK Čerti 1031.6656080.69.42.10.92.21.33.616.857.1
42 Slovaška František MičíkSlovaška Kubba 3434.155.254.378.44.33.61.81.50.43.616.821.8
43 Slovenija Franc KalanSlovaška ČONTOŠVAĽA BK 3434.559.654.375.44.54.822.20.3316.841.7
44 Češka Adam ČonkaSlovaška BC Prada 3439.857.155.872.434.81.92.20.63.916.159.9
45 Španija Cristóbal García Število dni do okrevanja: 1 (Zvin desnega gležnja) Slovaška ŠBK Čerti 2625.869.473.780.990.40.73.81.34.61659.5
46 Slovaška Martin PolášekSlovaška AK Barsk 2940.264.940.771.651.21.44.10.93.915.771.1
47 Slovaška Juraj LupaSlovaška Public account 3228.853.842.550.63.22.321.70.52.315.6-0.4
48 Slovaška Milan ČaradskýSlovaška Public account 3136.739.730.542.92.614.41.71.30.53.514.8-3.7
49 Slovaška Radoslav LengsfeldSlovaška CSKA Moscow5 3434.753.537.160.65.62.63.91.10.44.114.7-28.3
50 Slovaška Eduard SemeňákSlovaška Kubba 3433.755.45077.38.62.82.52.20.63.414.619.1