Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1330 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Statistika igralcev - Sezona 51 - Redni del sezone

179 136 198

Dobre uvrstitve v ligaški statistiki so dokaz kvalitetnega seznama igralcev. Statistika prikazuje najboljše igralce glede na določene kriterije. Najboljši igralci ob koncu sezone dobijo bunus k popularnosti, njihovi klubi pa prejmejo finančno nagrado komisarjev lige.
Sezona: Država: Liga:

Uvr ImeEkipa GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Slovaška Pavol PalajSlovaška Public account 3038.569.779.488.24.65.92.41.91.42.85623.1
2 Francija Kamel SecherSlovaška BK Partizán Bratisla 2036.364.752.674.312.75.80.93.40.63.446.749.8
3 Hrvaška Matija LučevSlovaška Vicodin Users 2131.171.770.672.19.33.30.83.71.34.542.453.7
4 Irska James HuntSlovaška Vicodin Users 3035.864.76491.38.38.70.93.50.43.229.754.2
5 Slovaška Radoslav PatasiSlovaška FacebookTest 3406545.792.94421.30.71.72919.3
6 Slovaška Dominik ChrenekSlovaška Public account 3038.265.676.878.39.79.42.31.90.52.627.622.9
7 Slovaška Iľja LangrafSlovaška Red Devils 3036.250.64677.92.73.81.21.50.63.126.910.1
8 Slovaška Kristián PerdekSlovaška FacebookTest 34055.35071.412.350.73.30.33.324.719.3
9 Slovaška Oliver BerkaSlovaška BK TIGRY KOSICE 1139.758.942.755.610.53.41.40.80.52.723.5-9.8
10 Slovaška Adam HorňanSlovaška Team noname 41556 3038.452.442.676.12.53.42.41.30.62.822.3-17
11 Slovaška Henrich MurínSlovaška Public account 303763.978.683.73.66.22.81.60.43.721.925.2
12 Slovaška Alfréd Piller Število dni do okrevanja: 8 (Strgana zadnja križna vez desnega kolena) Slovaška CSKA Moscow5 1836.337.629.2675.33.74.30.60.43.721.7-78.1
13 Slovaška Róbert LudvikSlovaška Tatran Prešov 2035.650.743.375.32.43.71.11.60.32.521.68.9
14 Slovaška Michael MalatinskýSlovaška BK TIGRY KOSICE 634.841.733.3681.82.310.80.5320.5-9.3
15 Slovaška Samuel RakytaSlovaška CSKA Moscow5 3033.950.433.7712.634.10.40.43.719.9-83.4
16 Slovaška Michal ZábojníkSlovaška BK Partizán Bratisla 3038.858.545.975.23.45.10.91.80.62.319.748.8
17 Slovaška Samuel GothardSlovaška spiace tulene 1137.25038.756.72.53.821.60.42.319.6-1
18 Slovaška Jaroslav Dziak Število dni do okrevanja: 23 (Zlom nadlahtnice) Slovaška Awerty Martin 1237.451.740.866.75.83.221.90.5419.4-4.6
19 Slovaška Tibor SavkaničSlovaška BK Metro Zvolen 1037.950.840.884.63.83.91.70.50.62.619.210.8
20 Slovaška Radoslav GábelaSlovaška VŠDS Žilina 34041.23778.61.74110.7318.37.3
21 Slovaška Ondrej HruboSlovaška BK Partizán Bratisla 303456.845.374.54.52.512.60.83.918.140.8
22 Španija Julià CordalSlovaška OBK Medvecké 3018.262.661.792.42.52.80.31.80.51.118.135.3
23 Slovaška Timotej DruscSlovaška BK Partizán Bratisla 3033.564.755.671.36.43.31.22.20.64.317.541.9
24 Slovaška Marek SotákSlovaška Vicodin Users 2737.951.842.358.41.23.312.30.42.417.358.2
25 Nemčija Henrik WehnerSlovaška OBK Medvecké 2819.958.86585.54.45.60.41.60.42.317.139.4
26 Slovaška Andrej GužmerSlovaška BK Metro Zvolen 1028.463.252.667.77.92.21.11.30.23.617.110.6
27 Slovaška Erik ChrenSlovaška OBK Medvecké 32262.547.163.62.330.72.301.31731.3
28 Slovaška Maroš MarhavýSlovaška Awerty Martin 1335.750.631.351.16.532.30.70.5416.9-10.6
29 Slovaška Václav HeldákSlovaška Vinári 1132.952.632.7763.73.82.51.60.2216.9-0.2
30 Slovaška Bohuslav PapacSlovaška Team noname 41555 3037.843.432.978.24.52.53.10.50.43.316.9-35.5
31 Slovaška Róbert IhringSlovaška VŠDS Žilina 33661.3100603.33320.73.716.74.7
32 Slovaška Alexander MizeríkSlovaška Red Devils 3032.463.650788.32.61.91.50.73.616.412.4
33 Slovaška Ľubomír GolonkaSlovaška Vinári 1132.654.433.359.41.823.80.90.52.216.40.5
34 Slovaška Ernest LopotaSlovaška VŠDS Žilina 33644.838.557.151.72.71.31.34.316.30.3
35 Slovaška Miroslav PrikrilSlovaška Vinári 1128.150.42568.9101.82.310.63.216.2-0.9
36 Slovaška Štefan RevickýSlovaška Awerty Martin 1335.752.727.376.73.53.62.60.60.54.516.1-6.2
37 Slovaška Norbert HmíraSlovaška Tatran Prešov 3030.855.150.956.68.321.31.30.43.6169.2
38 Slovaška Róbert FrajtkoSlovaška CSKA Moscow5 1834.146.529.472.52.22.84.80.30.24.215.9-82.3
39 Slovaška Tomáš PaucoSlovaška spiace tulene 725.46335.973.31.731.41.10.12.315.96.3
40 Slovaška Bernard NagySlovaška spiace tulene 1431.753.746.370.69.12.61.31.50.73.615.40.7
41 Slovaška Pavol BérešSlovaška Red Devils 3034.751.540.576.24.52.81.71.80.83.31510.5
42 Slovaška Ján Rajtár Število dni do okrevanja: 17 (Okvara levega meniskusa) Slovaška BK Metro Zvolen 936.241.536742.33.71.31.70.43.1157.1
43 Slovaška Ivan HirkoSlovaška Tatran Prešov 2028.24844.567.73311.80.32.41514.9
44 Češka Marian GnidaSlovaška OBK Medvecké 3014.975.369844.81.40.41.40.12.214.832.9
45 Slovaška Juraj PahulyiSlovaška Vicodin Users 3039.350.940.964.12.741.22.50.42.314.558.1
46 Slovaška Dobroslav SammekSlovaška BK Partizán Bratisla 2724.464.95079.13.530.71.30.42.714.527
47 Slovaška Gabriel MichejdaSlovaška Tatran Prešov 2832.255.433.362.832.51.51.50.43.614.57
48 Slovaška Slavomír GradzilaSlovaška Team noname 41556 3038.451.530.963.63.72.72.70.70.73.314.5-17.7
49 Slovaška Víťazoslav KočišSlovaška BK Metro Zvolen 1034.353.2077.85.23.10.71.60.53.314.47.9
50 Slovaška Eduard GolecSlovaška spiace tulene 1329.857.92072.74.31.521.20.53.114.43.8