Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Statistika igralcev - Sezona 30 - Redni del sezone

-3 406 346

Dobre uvrstitve v ligaški statistiki so dokaz kvalitetnega seznama igralcev. Statistika prikazuje najboljše igralce glede na določene kriterije. Najboljši igralci ob koncu sezone dobijo bunus k popularnosti, njihovi klubi pa prejmejo finančno nagrado komisarjev lige.
Sezona: Država: Liga:

Uvr ImeEkipa GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Izrael James MartinSlovaška Spartak Myjava 3038.463.757.575.386.31.13.21.32.343.556.5
2 Rusija Boris IgnatyevSlovaška AK Barsk 264062.161.686.66.55.60.73.80.53.438.391.9
3 Tajvan Liam PinkSlovaška Klenovec Warriors 3037.969.451.638.25.17.413.70.22.537.181.5
4 Slovaška Radovan GagoSlovaška Klenovec Warriors 3034.275.957.655.112.430.45.113.836.778.3
5 ZDA Todd FoxSlovaška AK Barsk 254063.158.484.65.67.80.85.30.53.336.490.2
6 Rusija Ilgiz DomchakSlovaška AK Barsk 264061.361.984.43.212.60.53.90.32.934.891.5
7 Latvija Valdis TrīsinieksSlovaška Spartak Myjava 739.766.448.173.513.96.30.73.61.72.434.460.7
8 Češka Drahomír HoladaSlovaška AK Barsk 254069.353.869.614.93.91.25.81.43.932.992.5
9 Latvija Kristiāns GrebisSlovaška BK Bardejov 2936.860.148.772.4123.71.3313.63167.7
10 Španija Pablo CismadoSlovaška Spartak Myjava 3039.766.459.476.54.88.50.73.70.6230.657.8
11 Kitajska Jin GuiSlovaška Klenovec Warriors 3039.860.156.970.62.212.20.64.60.51.229.385.2
12 Slovaška Timotej FabišSlovaška AK Barsk 94065.149.386.12.36.70.83.40.23.126.497.4
13 Slovaška Milan CombaSlovaška Baskettball Club Tre 3039.248.536.370.13.65.43.41.40.32.924.9-32.7
14 Argentina José EstigarribiaSlovaška BK Bardejov 3038.764.550.478.44.580.82.20.73.124.672.8
15 Nemčija Wenzel HaberlSlovaška BK Bardejov 63662.146.981.533.70.720.33.723.277.3
16 Slovaška Kamil Šramka Število dni do okrevanja: 14 (Okvara levega meniskusa) Slovaška Public account 2836.866.430.344.210.21.52.31.30.33.921.9-14.6
17 Norveška Per LiknesSlovaška BK Bardejov 3037.364.153.6796.23.91.33.71.53.621.268.6
18 Slovaška Dominik DananajSlovaška BK Svidnička 3021.653.346.462.92.91.70.81.10.71.921.114
19 Slovaška Rudolf PospíšilíkSlovaška Public account 3037.65455.583.63.41.52.71.20.33.320.9-12.6
20 Slovaška Rastislav ČizmadiSlovaška jokipoit 3027.857.854.775.63.22.22.31.712.520.710.1
21 Finska Paavali VehkaniemiSlovaška ŠBK Čerti 84053.344.369.24.46.52.130.5220.448.1
22 Portugalska José ChavesSlovaška ŠBK Čerti 30365432.176.47.83.91.42.21.23.420.246.6
23 Ukrajina Mykhailo KhrolSlovaška ŠBK Čerti 3039.552.655.285.62.15.32.631.62.619.645.2
24 Slovaška Frederik SmažilSlovaška AK Barsk 44070.633.394.43.34341419.361.3
25 Madžarska Krisztián MagyariSlovaška BK Bardejov 3039.65552.478.52.3612.90.52.418.674.4
26 Madžarska Tas HunyadiSlovaška Baskettball Club Tre 3026.164.143.645.47.50.82.21.114.818.6-19.7
27 Hrvaška Martin Medvid Število dni do okrevanja: 9 (Zlom desnega gležnja) Slovaška ŠBK Čerti 1626.365.46076.72.94.11.31.50.11.718.233
28 Slovaška Bohuš GagnerSlovaška Golden-State Warrior 30364243.663.82.731.91.10.52.718.2-3.2
29 Slovaška Marek LapošSlovaška BC Prada 3036.951.644.975.23.63.52.71.60.43.517.9-13.9
30 Francija Roland Spriet Število dni do okrevanja: 3 (Vnetje kite na podlakti leve roke) Slovaška Spartak Myjava 1431.171.96091.39.631.52.21.13.717.844.6
31 Slovaška Ladislav SlízSlovaška BC Prada 3032.548.643.678.84.82.42.11.40.44.217.6-7.9
32 Slovaška Ladislav OvčíkSlovaška jokipoit 302861.755.881.82.92.41.40.90.7317.314.4
33 Švica Tino Cornaz Število dni do okrevanja: 5 (Zlom desne stegenske kosti) Slovaška Klenovec Warriors 1338.262.961.3804.64.70.741.52.617.382.8
34 Češka Štěpán JanhubaSlovaška ŠBK Čerti 2632.961.85059.54.64.51.21.90.92.417.237.7
35 Slovaška Milan OhrzálSlovaška ŠBK Čerti 3038.953.655.475.24.75.11.92.51.12.81744.9
36 Slovaška Svätopluk ZapletalSlovaška BK Svidnička 2720.367.269.589.53.121.30.90.22.816.317.6
37 Slovaška Kristián Bystrík Število dni do okrevanja: 3 (Zlom zgornje čeljusti) Slovaška BC Prada 1733.958.737.564.29.42.92.410.54.215.9-5.9
38 Slovaška Vladimír MyškaSlovaška Golden-State Warrior 3031.258.334.766.75.92.62.61.50.43.515.42.1
39 Slovaška Marián HolčekSlovaška Golden-State Warrior 3031.95345.871.42.932.10.90.63.414.61.9
40 Slovaška Vladislav Osipanik Število dni do okrevanja: 8 (Zlom leve nadlahtnice) Slovaška jokipoit 2315.963.358.471.21.51.80.91.20.31.114.36
41 Slovaška Milan ČaradskýSlovaška Public account 3037.343.637.138.64.2143.11.40.23.913.6-12.2
42 Slovaška Ján ForgácsSlovaška BK Svidnička 3028.653.746.856.98.15.11.41.50.43.513.525
43 Slovaška Denis LuštinecSlovaška adidass12† 3034.843.637.669.77.11.23.20.30.53.912.9-57.5
44 Slovaška Marek PerúnSlovaška MBC Trenčín† 3038.336.928.866.72.52.73.60.60.63.112.5-51.5
45 Slovaška Viliam ČaplovičSlovaška adidass12† 303533.835.151.81.42.35.30.40.34.212.5-54.8
46 Slovaška Juraj LupaSlovaška Public account 3039.352.327.835.74.62.42.81.90.23.312.5-13.1
47 Slovaška Dušan PaňákSlovaška Golden-State Warrior 3031.655.831.665.98.52.231.60.63.112.3-0.7
48 Slovaška Radovan MuržicSlovaška BK Mariov Livians† 3037.133.127.166.71.52.63.90.80.53.312.1-50.8
49 Slovaška Rastislav ChabenSlovaška Public account 3036.560.224.229.91.81.52.31.80.23.612-11.1
50 Poljska Mieczysław BiłatSlovaška BK Bardejov 3027.656.942.466.73.91.413.31.54.111.951.1