Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1330 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Statistika igralcev - Sezona 42 - Redni del sezone

8 539 965 631

Dobre uvrstitve v ligaški statistiki so dokaz kvalitetnega seznama igralcev. Statistika prikazuje najboljše igralce glede na določene kriterije. Najboljši igralci ob koncu sezone dobijo bunus k popularnosti, njihovi klubi pa prejmejo finančno nagrado komisarjev lige.
Sezona: Država: Liga:

Uvr ImeEkipa GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Ukrajina Arsen PalamarchukSlovaška DILINKOVO 184070.173.5925.18.61.43.61.93.181.555.7
2 Italija Bertoldo ScaliseSlovaška Zaprášené rolety 534.467.560.261.94.44.20.420.83.250.618.2
3 Slovaška Henrich DolinskýSlovaška Baskettball Club Tre 1838.865.955.490.810.941.71.30.74.138.132.2
4 Češka Pavel KlevetaSlovaška B.B.C. APOS KÚTY 1832.260.955.566.22.94.10.94.30.71.933.649.7
5 Poljska Roman PiątekSlovaška Seniori 182859.157.383.73.76.6130.5131.840.1
6 Švedska Eskil HåkanssonSlovaška DILINKOVO 184069.950.982.114.25.41.72.91.3431.255.7
7 Slovaška Juraj ČavaraSlovaška Zaprášené rolety 1837.760.651.781.63.46.21.72.60.73.129.38.8
8 Češka Bronislav BidmonSlovaška Gemer Spurs 1836.954.247.375.93.76.41.13.50.81.72849.3
9 Brazilija Lucas MáximoSlovaška Zaprášené rolety 1836.861.355.274.610.24.82.42.60.92.927.65.3
10 Rusija Taras ShushpanovSlovaška Baskettball Club Tre 44070.854.379.27.57.31.83.30.53.827.539.5
11 Nemčija Julian OppermannSlovaška Baskettball Club Tre 184064.355.378.94.83.42.12.60.43.727.235.6
12 Francija Jean-Michel MartiniSlovaška BK Nižný Klátov 1831.269.660.5901.53.70.82.71.9227.246.8
13 Slovaška Ľubomír LefkoSlovaška BK Nižný Klátov 1832.164.863.482.53.43.90.72.50.62.424.751.7
14 Španija Julià CordalSlovaška OBK Medvecké 1837.95145.3802.73.92.41.70.42.624.22.6
15 Slovaška Milan KmeťSlovaška Public account 1834.260.966.975.62.72.92.41.70.43.223.7-10.1
16 Avstralija Dele ConwaySlovaška B.B.C. APOS KÚTY 1829.768.254.165.59.93.90.92.90.73.123.252.6
17 Slovaška Ľuboš TrockýSlovaška Gemer Spurs 1835.66253.471.93.74.41.51.60.72.622.947.2
18 Slovaška Ervín FiguľaSlovaška BK Black Town 1826.86058.287.81.73.30.91.30.31.520.515
19 Slovaška Hubert Pospíšil Število dni do okrevanja: 9 (Zlom desnega zapestja) Slovaška BK INTER Hrubý Šúr 1033.670.831.685.21032.91.40.84.320.1-2.8
20 Slovaška Ondrej LendvaySlovaška RM slovak amulet BC 1837.653.936.2733.34.21.92.30.43.319.70.1
21 Češka Marian GnidaSlovaška OBK Medvecké 1827.269.15082.97.91.31.21.60.43.519.25.3
22 Slovenija Janez JakopinSlovaška BK Nižný Klátov 183169.755.6766.290.62.10.52.519.250.6
23 Slovaška Alexander LieskovskýSlovaška Gemer Spurs 1836.963.956.869.31.78.41.21.80.41.618.948.3
24 Italija Massimo CelaschiSlovaška B.B.C. APOS KÚTY 1828.260.850.656.32.92.20.62.80.43.518.746.3
25 Slovaška Jaromír MargeťákSlovaška BK INTER Hrubý Šúr 1828.952.452.369.63.22.11.71.50.23.418.77.8
26 Italija Carlo Di Pietro Število dni do okrevanja: 4 (Zlom desnega gležnja) Slovaška Gemer Spurs 1230.866.771.464.65.31.71.32.80.84.218.438.3
27 Slovaška Milan HatiarSlovaška RM slovak amulet BC 1837.754.652.671.29.42.72.31.40.63.718.2-0.4
28 Slovaška Peter RosičSlovaška RM slovak amulet BC 163658.342.575.52.64.11.41.40.43.717.9-1.2
29 Latvija Reinis MuižkalnsSlovaška Zaprášené rolety 1839.657.957.186.83.35.12.62.41.13.117.75.1
30 Slovaška Michal MagúthSlovaška BK INTER Hrubý Šúr 1839.351.151.8802.35.43.70.90.12.617.78.8
31 Ukrajina Volodymyr BrazhnykSlovaška B.B.C. APOS KÚTY 1831.859.158.187.12.24.80.92.40.11.717.550.6
32 Slovaška Konštantín CelárSlovaška RM slovak amulet BC 1836.255.451.262.743.12.10.80.53.616.9-2.8
33 Nemčija Henrik WehnerSlovaška OBK Medvecké 1833.762.952.583.76.77.22.11.90.32.815.84.1
34 Češka Petr HaníkSlovaška BK Nižný Klátov 1832.35658.977.42.43.50.91.80.41.815.650
35 Slovaška Ľubomír LátečkaSlovaška CSKA Moscow5 1838.949.729.765.13.23.33.81.10.33.115.4-57.8
36 Rusija Maxim PoloskovSlovaška Seniori 1825.362.65062.72.83.60.61.80.3215.243.4
37 Slovaška Jerguš ČaplaSlovaška BK Black Town 1528.557.94953.23.52.62.91.50.1114.90.9
38 Slovaška Móric HrcaSlovaška BK INTER Hrubý Šúr 821.567.142.9602.630.60.80.1214.820
39 Slovaška Peter GerišiSlovaška Seniori 181268.36385.21.31.70.20.80.30.714.618.6
40 Francija Emmanuel DesbordesSlovaška Seniori 1822.364.933.367.69.31.70.91.80.93.514.433.8
41 Slovaška Iľja LabantSlovaška BK Black Town 1825.364.246.429.25.50.91.40.80.32.914.312.4
42 Belorusija Jaŭhien CudzievičSlovaška Baskettball Club Tre 183958.14158.32.662.220.23.914.234.8
43 Latvija Maigurs JuboltsSlovaška OBK Medvecké 1838.944.452.687.72.32.83.71.10.3214-0.3
44 Slovaška Dominik ChrenekSlovaška Public account 1131.354.759.183.36.43.32.31.70.53.513.9-10.5
45 Hrvaška Danijel SambolecSlovaška Gemer Spurs 182865.636.465.610.30.91.22.40.74.413.943.9
46 Slovaška Ivan PodobskýSlovaška Public account 1837.541.554.885.71.43.74.81.30.42.813.6-13.4
47 Slovaška Gašpar RendekSlovaška BK MaGa Petržalka 1827.23944.769.21.42.72.30.70.2213.3-12.1
48 Slovaška Pavol PalajSlovaška Public account 1832.163.964.288.61.63.42.91.80.13.113.2-9.7
49 Slovaška Kristián HalaburkaSlovaška BK MaGa Petržalka 1827.15836.454.26.62.41.31.40.22.513.1-12
50 Slovaška Henrich MurínSlovaška Public account 1832.256.76076.13.62.73.31.10.23.212.9-6.9