Online: 483
Čas:
Public account
IV.9
Sezona: 52 (44/70)
Komunikacija
Komunikacija
Pošta
Obvestila
Forumi
Hitri klepet
Public account
Public account
Profil
Nastavitve
Odjava
PRO Cona
1330
kreditov
Kupi kredit
Ekipa
Novice
Informacije o ekipi
Koledar
Izzivi
Finance
Nastavitve
Igralci
Igralci
Pregled
Pogodbe
Poškodbe
Skavti
Statistika
Trening
Sezonski bonusi
Nabor
Dvorana
Dvorana
Objekti
Uslužbenci
Ogledovanje
Izobraževalni center
Športna akademija
Trg
Igralci
Uslužbenci
Vaše prodaje in ponudbe
Vaši prestopi
Sistem oglaševanja
Tekma
Naslednja tekma
Postava
Taktika
Načrtovanje
Takojšnji izzivi
Liga
Ligaške novice
Rezultati
Lestvica
Končnica
Statistika
All Stars
Denarna nagrada
Info
Sporočila za javnost
Forumi
Turnirji
Državni pokal
Liga prvakov
Pokal pokalnih zmagovalcev
Države
Kreditni turnirji
Reprezentance
Podatki o državi
Svetovno prvenstvo
Rezultati
Lestvica najuspešnejših držav
Volitve
Informacije
Vodič
FAQ
Pravila
PPM ekipa
Pomočniki
Top
Skupnost
Košarkarske novice
Priljubljene ekipe
Hitri klepet
PPM TV
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.
Prijava
registracija
PARIS SUMMER CUP 2020
babou45
64 Ekipe
536 krediti
-36 396 010
Logotip turnirja
Dobite zastonj kredite!
V igro povabite nove managerje in dobite lahko do 12 kreditov za eno priporočilo.
Profil
Registrirane ekipe
Lestvica
Tekme
Končnica
Statistika
Končni vrstni red
Uvrstitev
Ekipa
1
Les Corsaires BB†
2
Blue Wizards B C†
3
Gulbenes Buki
4
Ternopil Oxen
5
BC Inter Alytus†
5
spoky
5
Corinthians Steamrollers†
5
BC Potomac
9
SIOUXI
9
Wilki Wałbrzych
9
BC FBLEAU
9
BK Maromans
9
BK Mārupe†
9
Kamut Thunder
9
KKPantelejci
9
PS DarabKola
17
Hortensias†
17
Black Angels
17
Brigo team
17
Szecski
17
Pubela Crocodilu'
17
radishes
17
Divljaci†
17
Sampaio Basket
17
Ashenvale
17
Made in Serbia
17
Rainy Day Splashers†
17
Slávia Medik Martin
17
BK Slovan BA†
17
Moroms Ladies
17
Toledo
17
Kicu Team
33
TSG Solingen 2014†
33
BK MEZCI Frenštát p/R
33
UPCDF41
33
mak Do†
33
BC Navarov
33
BK GOLD SENEC
33
bulls de loriol†
33
mehabad†
33
mskaorava†
33
AETOI
33
357 Magnum 34569 †
33
Vardes†
33
Komárom Raptors 37263 †
33
MBK Levice 37874 †
33
BC INVALIDI 65
33
Budweiss Heat†
33
BK Blechy Kolín
33
Bisca Olympique†
33
FBService
33
LAON BASKET CLUB
33
In Your Face
33
KK Krosno Spurs†
33
Štakori Zagreb†
33
Shoe Salesman
33
NNov BARS†
33
Gajdyho nazdárci
33
ReVAliatiOn09†
33
Szalay Bc
33
Tirpák Palánk
33
Thangorodrim Balrogs
33
Basket Přerov
33
LISJAKI 38113 †
Krog
Domače moštvo
Gostujoče moštvo
Rezultat
Krog 1
Slávia Medik Martin
BC FBLEAU
97:107
Krog 1
spoky
radishes
105:89
Krog 1
SIOUXI
Szecski
81:65
Krog 1
Corinthians Steamrollers†
Hortensias†
122:36
Krog 1
KKPantelejci
Kicu Team
130:61
Krog 1
Made in Serbia
Kamut Thunder
82:85
Krog 1
Sampaio Basket
PS DarabKola
60:79
Krog 1
Ternopil Oxen
Black Angels
120:76
Krog 1
BC Inter Alytus†
Toledo
70:69
Krog 1
BC Potomac
BK Slovan BA†
107:69
Krog 1
Les Corsaires BB†
Rainy Day Splashers†
144:23
Krog 1
Gulbenes Buki
Ashenvale
90:67
Krog 1
Moroms Ladies
Wilki Wałbrzych
25:157
Krog 1
BK Mārupe†
Divljaci†
100:81
Krog 1
BK Maromans
Brigo team
121:76
Krog 1
Blue Wizards B C†
Pubela Crocodilu'
129:69
Osmina finala
BC Potomac
PS DarabKola
90:74
Osmina finala
Blue Wizards B C†
Kamut Thunder
101:61
Osmina finala
Ternopil Oxen
BK Mārupe†
94:82
Osmina finala
Les Corsaires BB†
Wilki Wałbrzych
97:53
Osmina finala
Gulbenes Buki
KKPantelejci
95:81
Osmina finala
SIOUXI
BC Inter Alytus†
68:74
Osmina finala
BK Maromans
spoky
98:112
Osmina finala
Corinthians Steamrollers†
BC FBLEAU
83:77
Četrtfinale
BC Potomac
Gulbenes Buki
83:92
Četrtfinale
Les Corsaires BB†
BC Inter Alytus†
72:67
Četrtfinale
Corinthians Steamrollers†
Ternopil Oxen
62:71
Četrtfinale
Blue Wizards B C†
spoky
111:78
Polfinale
Blue Wizards B C†
Ternopil Oxen
80:71
Polfinale
Les Corsaires BB†
Gulbenes Buki
79:77
Tekma za tretje mesto
Ternopil Oxen
Gulbenes Buki
66:83
Finale
Les Corsaires BB†
Blue Wizards B C†
92:89