Sezóna | Dátum | Udalosť | 0 (67/70) | 2014-06-26 | Tím bol pridelený manažérovi - rluco3 | 1 (6/70) | 2014-07-05 | Tím zanikol - rluco3 | 1 (13/70) | 2014-07-12 | Tím bol pridelený manažérovi - Xterminado | 1 (35/70) | 2014-08-03 | Tím zanikol - Xterminado | 1 (45/70) | 2014-08-13 | Tím bol pridelený manažérovi - RubenRS | 1 (68/70) | 2014-09-05 | Tím zanikol - RubenRS | 2 (10/70) | 2014-09-17 | Tím bol pridelený manažérovi - Alvaro1710 | 2 (15/70) | 2014-09-22 | Tím zanikol - Alvaro1710 | 2 (15/70) | 2014-09-22 | Tím bol pridelený manažérovi - Dulnik777 | 2 (37/70) | 2014-10-14 | Tím zanikol - Dulnik777 | 2 (41/70) | 2014-10-18 | Tím bol pridelený manažérovi - mijira | 3 (30/70) | 2014-12-16 | Tím zanikol - mijira | 3 (46/70) | 2015-01-01 | Tím bol pridelený manažérovi - Quicote | 3 (69/70) | 2015-01-24 | Tím zanikol - Quicote | 4 (2/70) | 2015-01-27 | Tím bol pridelený manažérovi - riganillo | 4 (24/70) | 2015-02-18 | Tím zanikol - riganillo | 4 (27/70) | 2015-02-21 | Tím bol pridelený manažérovi - Jose Francisco Lobo | 5 (69/70) | 2015-06-13 | Tím zanikol - Jose Francisco Lobo | 6 (68/70) | 2015-08-21 | Tím bol pridelený manažérovi - SERGIOMA | 7 (53/70) | 2015-10-15 | Tím zanikol - SERGIOMA | 7 (56/70) | 2015-10-18 | Tím bol pridelený manažérovi - Isuskof | 8 (8/70) | 2015-11-09 | Tím zanikol - Isuskof | 8 (18/70) | 2015-11-19 | Tím bol pridelený manažérovi - Alvaro1442 | 8 (40/70) | 2015-12-11 | Tím zanikol - Alvaro1442 | 8 (50/70) | 2015-12-21 | Tím bol pridelený manažérovi - PRETORES | 9 (2/70) | 2016-01-12 | Tím zanikol - PRETORES | 9 (32/70) | 2016-02-11 | Tím bol pridelený manažérovi - codmorve | 23 (21/70) | 2018-10-07 | Tím zanikol - codmorve |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
23 | GALIFREYANS TimeLords† |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.4. |
||
4. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
22 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
4. miesto v play-off ligy III.4. |
||
2. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
21 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.4. |
||
3. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
20 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy III.4. |
||
4. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
19 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.4. |
||
4. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
18 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
4. miesto v play-off ligy III.4. |
||
2. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
17 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 4. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy III.4. |
||
3. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
16 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy III.4. |
||
3. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
15 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy III.4. |
||
4. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
14 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
4. miesto v play-off ligy III.4. |
||
3. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
13 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 4. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy III.4. |
||
3. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
12 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy III.4. |
||
3. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
11 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
3. miesto v play-off ligy III.4. |
||
2. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
10 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy III.4. |
||
3. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
9 | GALIFREYANS TimeLords |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy III.4. |
||
7. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
8 | MATUJOS† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím bol basketbalovou asociáciou preradený do ligy III.4. |
||
11. miesto v play-off ligy IV.4. |
||
5. miesto v konferencii A v lige IV.4. |
||
7 | CB Montequinto |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy IV.4. |
||
7. miesto v konferencii B v lige IV.4. |
||
6 | Santa Coloma† |
Tím bol basketbalovou asociáciou preradený do ligy IV.4. |
Prehra v baráži o postup do ligy III.1. |
||
2. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
1. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
5 | Santa Coloma |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím bol basketbalovou asociáciou preradený do ligy IV.10. |
||
10. miesto v play-off ligy III.4. |
||
6. miesto v konferencii A v lige III.4. |
||
4 | Santa Coloma |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy III.4. |
||
1. miesto v play-off ligy IV.13. |
||
1. miesto v konferencii B v lige IV.13. |
||
3 | Chestnut† |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy IV.13. |
||
Prehra v baráži o záchranu v lige III.4. |
||
13. miesto v play-off ligy III.4. |
||
8. miesto v konferencii B v lige III.4. |
||
2 | Chestnut |
Tím postúpil do ligy III.4. |
1. miesto v play-off ligy IV.22. |
||
1. miesto v konferencii B v lige IV.22. |
||
1 | LLERAcity |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Tím bol basketbalovou asociáciou preradený do ligy IV.22. |
||
5. miesto v play-off ligy IV.4. |
||
4. miesto v konferencii B v lige IV.4. |