Čas:

Komunikácia
Public account
  PRO Zóna
1230 kreditov
Kúpiť kredity
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.

  Štatistiky hráčov - Sezóna 32 - Základná časť

632 107 409

Dobré umiestnenia v ligových štatistikách sú dôkazom hráčskej kvality klubu. V štatistikách nájdeš prehľad najlepších hráčov ligy podľa jednotlivých vyhodnocovaných parametrov. Najlepší hráči po skončení sezóny získajú bonus k popularite a ich kluby dostanú finančnú odmenu od vedenia ligy.
Sezóna: Krajina: Liga:

Por MenoTím GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Švajčiarsko Nils PfiffnerSlovensko BC Prada 173472.461.484.414.12.41.53.11.93.944.332.9
2 USA Todd FoxSlovensko AK Barsk 274061.161.883.94.89.41.34.60.53.341.971.7
3 Česká republika Drahomír HoladaSlovensko AK Barsk 324067.547.27114.83.10.94.61.443761.6
4 Rusko Ilgiz DomchakSlovensko AK Barsk 264066.560.282.62.213.41.22.30.33.335.758.7
5 Rusko Boris IgnatyevSlovensko AK Barsk 274065.449.686.57.66.51.13.60.73.735.560.6
6 Estónsko Küllo RasiaSlovensko ŠBK Čerti 4438.160.758.976.43.7514.10.83.330.863.5
7 Česká republika Daniel HruškaSlovensko Leitoland 4438.75850.177.23.55.613.10.92.830.373.7
8 Lotyšsko Kristiāns GrebisSlovensko BK Bardejov 4436.259.649.567.510.53.91.12.90.93.329.152.5
9 Slovensko Kristián SantaiSlovensko AK Barsk 24060507555.5110.5428.567
10 Chorvátsko Goran ŠemigaSlovensko ŠBK Čerti 4438.362.959.876.15.12.91.12.513.125.163.8
11 Slovensko Maximilián LelkesSlovensko AK Barsk 14073.307564192425127
12 Slovensko Milan CombaSlovensko Baskettball Club Tre 383943.837.170.82.74.24.30.90.4324.8-60.5
13 Slovensko Drahomír NeupaverSlovensko Leitoland 4434.465.250.970.312.33.80.83.90.94.324.767.6
14 Slovensko Vladimír ZimaSlovensko AK Barsk 15404960.2861.910.912.60.53.623.682.9
15 Argentína José EstigarribiaSlovensko BK Bardejov 4438.358.35072.53.67.81.420.83.22355.5
16 Slovensko Eduard RencešSlovensko ČONTOŠVAĽA BK 4439.362.657.581.72.56.61.62.30.52.62349
17 Chorvátsko Darko MalovrhSlovensko ŠBK Čerti 4438.660.239.173.511.591.53.313.122.866.8
18 Slovensko Filip ŽďarskýSlovensko AK Barsk 34066.742.366.73.3100.73.30422.3116.7
19 Slovensko Mário PatákSlovensko Kubba 4335.559.154.878.63.73.91.72.30.92.82220.7
20 Slovensko Jozef VyhlídalSlovensko AK Barsk 1407033.366.711130422127
21 Slovensko Juraj HnídzikSlovensko AK Barsk 144058.748.789.82.93.12.13.40.23.621.463.3
22 Litva Donatas KarlanskasSlovensko Leitoland 414060.551.576.629.20.72.60.31.221.377.8
23 Slovensko Kamil ŠramkaSlovensko Public account 4436.469.729.636.110.31.831.20.43.121.2-24.2
24 Slovensko Maroš BučkoSlovensko BK Black Town 4434.467.746.583.89.81.21.41.814.121.148.1
25 Slovensko Róbert MúčkaSlovensko Kubba 3931.45647.673.88.63.51.41.80.62.72115.8
26 Rumunsko Bernard LambruSlovensko BC Prada 3739.95638.9827.18.93.12.20.82.520.85.5
27 Slovensko Ladislav SlízSlovensko BC Prada 4438.743.343.576.13.632.41.80.42.920.34.1
28 Ukrajina Mykhailo KhrolSlovensko ŠBK Čerti 4438.950.260.680.72.42.61.32.81.83.319.865.5
29 Bosna a Hercegovina Rešad ČivićSlovensko ČONTOŠVAĽA BK 4429.964.249.576.35.92.51.72.30.73.919.839.7
30 Nórsko Per LiknesSlovensko BK Bardejov 4437.162.445.179.953.21.33.31.23.719.655.7
31 Slovensko Frederik SmažilSlovensko AK Barsk 124064.355.671.14.32.71.52.70.13.819.474.7
32 Slovensko Bohuš GagnerSlovensko Golden-State Warrior 4435.148.741.371.12.82.92.91.20.43.119-13.3
33 Slovensko Rudolf PospíšilíkSlovensko Public account 3435.949.260.983.82.11.84.70.70.22.718.9-25.3
34 Česká republika Ladislav ŽabkaSlovensko ČONTOŠVAĽA BK 303159.45578.83.941.22.20.83.218.935.6
35 Veľká Británia Owen BiggsSlovensko Leitoland 4434.162.857.880.84.12.51.431418.865.9
36 Maďarsko Krisztián MagyariSlovensko BK Bardejov 4439.860.649.878.52.15.51.82.80.32.418.457.7
37 Slovensko Bohuš GellnerSlovensko Public account 1030.936.257.183.93.62.43.20.804.318-27.3
38 Lotyšsko Juris StraumeSlovensko ČONTOŠVAĽA BK 4427.269.737.571.19.81.81.31.90.3417.943.9
39 Slovensko Ľuboš MacášekSlovensko Leitoland 443563.436.468.65.53.71.33.60.83.817.969.3
40 Grécko Evgenios TzanidakisSlovensko BC Prada 3432.357.835.864.28.822.41.40.44.417.45.6
41 Slovensko Albín EdingerSlovensko Baskettball Club Tre 4439.948.93170.43.35.65.110.32.516.8-60.3
42 Slovensko Norbert PliešovskýSlovensko Kubba 2626.247.94576.52.33.61.31.10.52.31518.1
43 Slovensko Ctibor GuláčSlovensko BK Black Town 4415.853.159.783.11.63.80.510.50.61519.6
44 Slovensko Eugen SekáčSlovensko BK Black Town 4324.667.255.870.22.55.90.61.70.40.914.635
45 Slovensko Rastislav LaffersSlovensko BK Black Town 4424.660.240.754.13.13.511.81.22.614.533.4
46 Chorvátsko Dražen MajdakSlovensko ŠBK Čerti 4438.559.458.879.42.54.71.52.31.62.914.565.6
47 Slovensko Jozef NyarjašSlovensko BK Black Town 4424.258.760.281.81.45.10.91.30.70.614.534.4
48 Slovensko Ivan SirýSlovensko Kubba 2735.853.929.766.73.83.41.91.70.43.71415.2
49 Slovensko Eduard SemeňákSlovensko Kubba 443453.56070.77.332.61.70.84.213.919.3
50 Slovensko Martin PolášekSlovensko AK Barsk 324057.74063.26.31.31.34.60.9413.667