Sezóna | Dátum | Udalosť | 20 (42/70) | 2018-04-01 | Tím bol pridelený manažérovi - Manu Landu | 20 (64/70) | 2018-04-23 | Tím zanikol - Manu Landu | 22 (9/70) | 2018-07-17 | Tím bol pridelený manažérovi - Torre86 | 23 (2/70) | 2018-09-18 | Tím zanikol - Torre86 | 23 (13/70) | 2018-09-29 | Tím bol pridelený manažérovi - Kevin Spelkens | 23 (35/70) | 2018-10-21 | Tím zanikol - Kevin Spelkens | 23 (40/70) | 2018-10-26 | Tím bol pridelený manažérovi - vanimp5 | 23 (62/70) | 2018-11-17 | Tím zanikol - vanimp5 | 25 (34/70) | 2019-03-09 | Tím bol pridelený manažérovi - renshofer | 25 (56/70) | 2019-03-31 | Tím zanikol - renshofer | 27 (11/70) | 2019-07-04 | Tím bol pridelený manažérovi - Narbada | 27 (34/70) | 2019-07-27 | Tím zanikol - Narbada | 30 (23/70) | 2020-02-11 | Tím bol pridelený manažérovi - Renamed 2131317 | 30 (49/70) | 2020-03-08 | Tím zanikol - Renamed 2131317 | 30 (65/70) | 2020-03-24 | Tím bol pridelený manažérovi - CiesVerougstraete | 31 (17/70) | 2020-04-15 | Tím zanikol - CiesVerougstraete | 31 (23/70) | 2020-04-21 | Tím bol pridelený manažérovi - brouwerke | 46 (32/70) | 2023-03-16 | Tím zanikol - brouwerke |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
46 | Leefdaal Donkeys† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy I.1. |
||
6. miesto v konferencii B v lige I.1. |
||
45 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy I.1. |
||
4. miesto v konferencii A v lige I.1. |
||
44 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy I.1. |
||
4. miesto v konferencii A v lige I.1. |
||
43 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy I.1. |
||
5. miesto v konferencii A v lige I.1. |
||
42 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol vo štvrťfinále Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy I.1. |
||
1. miesto v play-off ligy II.1. |
||
2. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
41 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
3. miesto v play-off ligy II.1. |
||
2. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
40 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy II.1. |
||
16. miesto v play-off ligy I.1. |
||
8. miesto v konferencii B v lige I.1. |
||
39 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy I.1. |
||
7. miesto v konferencii B v lige I.1. |
||
38 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Výhra v baráži o záchranu v lige I.1. |
||
15. miesto v play-off ligy I.1. |
||
8. miesto v konferencii A v lige I.1. |
||
37 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol vo štvrťfinále Národného pohára. |
Výhra v baráži o záchranu v lige I.1. |
||
15. miesto v play-off ligy I.1. |
||
8. miesto v konferencii B v lige I.1. |
||
36 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy I.1. |
||
1. miesto v play-off ligy II.1. |
||
2. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
35 | Leefdaal Donkeys |
Účasť v Pohári víťazov pohárov. |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
||
Prehra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.1. |
||
2. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
34 | Leefdaal Donkeys |
4. miesto v Národnom pohári. |
4. miesto v play-off ligy II.1. |
||
2. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
33 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
4. miesto v play-off ligy II.1. |
||
2. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
32 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy II.1. |
||
3. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
31 | Leefdaal Donkeys |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.1. |
||
4. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
30 | BC Lovenboys |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.1. |
||
4. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
29 | Palmipèdes Claudiquants† |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy II.1. |
||
5. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
28 | Palmipèdes Claudiquants† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy II.1. |
||
5. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
27 | Palmipèdes Claudiquants† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy II.1. |
||
3. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
26 | BBC Baaigem† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.1. |
||
4. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
25 | BBC Baaigem |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.1. |
||
4. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
24 | BC Aalst Safir† |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.1. |
||
4. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
23 | BC Aalst Safir |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy II.1. |
||
2. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
22 | The Industrials |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy II.1. |
||
3. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
21 | Cleveland All Stars† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.1. |
||
6. miesto v konferencii B v lige II.1. |
||
20 | Cleveland All Stars |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.1. |
||
7. miesto v konferencii A v lige II.1. |
||
19 | Team noname 34373 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
15. miesto v play-off ligy II.1. |
||
8. miesto v konferencii A v lige II.1. |