Sezóna | Dátum | Udalosť | 4 (1/70) | 2015-01-26 | Tím bol pridelený manažérovi - franklylakers | 4 (23/70) | 2015-02-17 | Tím zanikol - franklylakers | 4 (25/70) | 2015-02-19 | Tím bol pridelený manažérovi - Vosovec | 4 (66/70) | 2015-04-01 | Tím zanikol - Vosovec | 4 (67/70) | 2015-04-02 | Tím bol pridelený manažérovi - Namdaleni | 5 (12/70) | 2015-04-17 | Tím zanikol - Namdaleni | 5 (46/70) | 2015-05-21 | Tím bol pridelený manažérovi - Alekers | 6 (35/70) | 2015-07-19 | Tím zanikol - Alekers | 8 (10/70) | 2015-11-11 | Tím bol pridelený manažérovi - Dedowsk | 8 (48/70) | 2015-12-19 | Tím zanikol - Dedowsk | 8 (50/70) | 2015-12-21 | Tím bol pridelený manažérovi - Sandres | 27 (27/70) | 2019-07-20 | Tím zanikol - Sandres |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
27 | 50 Wt† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy III.2. |
||
7. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
26 | 50 Wt |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.2. |
||
3. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
25 | 50 Wt |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy III.2. |
||
3. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
24 | 50 Wt |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.2. |
||
4. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
23 | 50 Wt |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy III.2. |
||
5. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
22 | 50 Wt |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.2. |
||
2. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
21 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.2. |
||
4. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
20 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy III.2. |
||
5. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
19 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
6. miesto v play-off ligy III.2. |
||
4. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
18 | 50 Wt |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
6. miesto v play-off ligy III.2. |
||
4. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
17 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.2. |
||
3. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
16 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy III.2. |
||
5. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
15 | 50 Wt |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
6. miesto v play-off ligy III.2. |
||
4. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
14 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.2. |
||
4. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
13 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy III.2. |
||
6. miesto v konferencii A v lige III.2. |
||
12 | 50 Wt |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy III.2. |
||
7. miesto v konferencii B v lige III.2. |
||
11 | 50 Wt |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím bol basketbalovou asociáciou preradený do ligy III.2. |
||
3. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
1. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
10 | 50 Wt |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
3. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
1. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
9 | 50 Wt |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
3. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
1. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
8 | FC Dedowsk |
3. miesto v play-off ligy IV.10. |
3. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
7 | North Riot† |
2. miesto v play-off ligy IV.10. |
2. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
6 | North Riot† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
5. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
5 | Farmteam† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
6. miesto v konferencii A v lige IV.10. |
||
4 | Sagitarusus |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy IV.10. |
||
7. miesto v konferencii B v lige IV.10. |