Sezon | Data | Wydarzenie | 23 (25/70) | 2018-10-11 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Alex Egoshin | 24 (31/70) | 2018-12-26 | Opuszczenie drużyny - Alex Egoshin | 24 (31/70) | 2018-12-26 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Wilhelm Nordur | 24 (53/70) | 2019-01-17 | Opuszczenie drużyny - Wilhelm Nordur | 25 (23/70) | 2019-02-26 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - emirkhan | 25 (45/70) | 2019-03-20 | Opuszczenie drużyny - emirkhan | 26 (8/70) | 2019-04-22 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Rasen Steels | 26 (33/70) | 2019-05-17 | Opuszczenie drużyny - Rasen Steels | 28 (9/70) | 2019-09-10 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - slesar | 32 (68/70) | 2020-08-14 | Opuszczenie drużyny - slesar |
Sezon | Nazwa drużyny | Rezultaty |
32 | Sinichki |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 8 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 3 w konferencji B ligi III.3. |
||
31 | Sinichki |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 6 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 3 w konferencji A ligi III.3. |
||
30 | Sinichki |
Wyeliminowany w 3 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 6 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 4 w konferencji A ligi III.3. |
||
29 | Sinichki |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Spadek do ligi III.3. |
||
Pozycja 16 po fazie playoff ligi II.3. |
||
Miejsce 8 w konferencji B ligi II.3. |
||
28 | Sinichki |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Awans do ligi II.3. |
||
Pozycja 1 po fazie playoff ligi III.6. |
||
Miejsce 2 w konferencji A ligi III.6. |
||
27 | W07-iv† |
Pozycja 9 po fazie playoff ligi III.6. |
Miejsce 5 w konferencji A ligi III.6. |
||
26 | W07-iv† |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Przesunięty do ligi III.6 przez związek koszykówki. |
||
Pozycja 16 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 7 w konferencji A ligi III.3. |
||
25 | emirk† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 13 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 6 w konferencji A ligi III.3. |
||
24 | Zvezda Tver |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 12 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 6 w konferencji B ligi III.3. |
||
23 | BC Protvino |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 9 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 7 w konferencji A ligi III.3. |
||
22 | Team noname 35765 |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 16 po fazie playoff ligi III.3. |
||
Miejsce 8 w konferencji A ligi III.3. |