Czas:

Komunikacja
Public account
  Strefa PRO
1330 kredytów
Kupno kredytów
Jesteś na koncie publicznym. Jeśli chcesz grać lub uczestniczyć w dyskusji, musisz się zalogować. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, musisz się najpierw zarejestrować.

  Statystyki zawodnika - Sezon 42 - Sezon zasadniczy

8 539 965 631

Dobre miejsca w statystykach ligowych są odzwierciedleniem jakości zawodników Twojej drużyny. Statystyki pokazują najlepszych zawodników według określonych kryteriów. Najlepsi zawodnicy na koniec sezonu otrzymują bonus do ich popularności a ich kluby otrzymują nagrodę finansową od komisarzy ligi.
Sezon: Kraj: Liga:

Poz ImięDrużyna GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Ukraina Arsen PalamarchukSłowacja DILINKOVO 184070.173.5925.18.61.43.61.93.181.555.7
2 Włochy Bertoldo ScaliseSłowacja Zaprášené rolety 534.467.560.261.94.44.20.420.83.250.618.2
3 Słowacja Henrich DolinskýSłowacja Baskettball Club Tre 1838.865.955.490.810.941.71.30.74.138.132.2
4 Czechy Pavel KlevetaSłowacja B.B.C. APOS KÚTY 1832.260.955.566.22.94.10.94.30.71.933.649.7
5 Polska Roman PiątekSłowacja Seniori 182859.157.383.73.76.6130.5131.840.1
6 Szwecja Eskil HåkanssonSłowacja DILINKOVO 184069.950.982.114.25.41.72.91.3431.255.7
7 Słowacja Juraj ČavaraSłowacja Zaprášené rolety 1837.760.651.781.63.46.21.72.60.73.129.38.8
8 Czechy Bronislav BidmonSłowacja Gemer Spurs 1836.954.247.375.93.76.41.13.50.81.72849.3
9 Brazylia Lucas MáximoSłowacja Zaprášené rolety 1836.861.355.274.610.24.82.42.60.92.927.65.3
10 Rosja Taras ShushpanovSłowacja Baskettball Club Tre 44070.854.379.27.57.31.83.30.53.827.539.5
11 Niemcy Julian OppermannSłowacja Baskettball Club Tre 184064.355.378.94.83.42.12.60.43.727.235.6
12 Francja Jean-Michel MartiniSłowacja BK Nižný Klátov 1831.269.660.5901.53.70.82.71.9227.246.8
13 Słowacja Ľubomír LefkoSłowacja BK Nižný Klátov 1832.164.863.482.53.43.90.72.50.62.424.751.7
14 Hiszpania Julià CordalSłowacja OBK Medvecké 1837.95145.3802.73.92.41.70.42.624.22.6
15 Słowacja Milan KmeťSłowacja Public account 1834.260.966.975.62.72.92.41.70.43.223.7-10.1
16 Australia Dele ConwaySłowacja B.B.C. APOS KÚTY 1829.768.254.165.59.93.90.92.90.73.123.252.6
17 Słowacja Ľuboš TrockýSłowacja Gemer Spurs 1835.66253.471.93.74.41.51.60.72.622.947.2
18 Słowacja Ervín FiguľaSłowacja BK Black Town 1826.86058.287.81.73.30.91.30.31.520.515
19 Słowacja Hubert Pospíšil Dni do wyzdrowienia: 9 (Złamanie prawego nadgarstka) Słowacja BK INTER Hrubý Šúr 1033.670.831.685.21032.91.40.84.320.1-2.8
20 Słowacja Ondrej LendvaySłowacja RM slovak amulet BC 1837.653.936.2733.34.21.92.30.43.319.70.1
21 Czechy Marian GnidaSłowacja OBK Medvecké 1827.269.15082.97.91.31.21.60.43.519.25.3
22 Słowenia Janez JakopinSłowacja BK Nižný Klátov 183169.755.6766.290.62.10.52.519.250.6
23 Słowacja Alexander LieskovskýSłowacja Gemer Spurs 1836.963.956.869.31.78.41.21.80.41.618.948.3
24 Włochy Massimo CelaschiSłowacja B.B.C. APOS KÚTY 1828.260.850.656.32.92.20.62.80.43.518.746.3
25 Słowacja Jaromír MargeťákSłowacja BK INTER Hrubý Šúr 1828.952.452.369.63.22.11.71.50.23.418.77.8
26 Włochy Carlo Di Pietro Dni do wyzdrowienia: 4 (Złamanie kostki prawej nogi) Słowacja Gemer Spurs 1230.866.771.464.65.31.71.32.80.84.218.438.3
27 Słowacja Milan HatiarSłowacja RM slovak amulet BC 1837.754.652.671.29.42.72.31.40.63.718.2-0.4
28 Słowacja Peter RosičSłowacja RM slovak amulet BC 163658.342.575.52.64.11.41.40.43.717.9-1.2
29 Łotwa Reinis MuižkalnsSłowacja Zaprášené rolety 1839.657.957.186.83.35.12.62.41.13.117.75.1
30 Słowacja Michal MagúthSłowacja BK INTER Hrubý Šúr 1839.351.151.8802.35.43.70.90.12.617.78.8
31 Ukraina Volodymyr BrazhnykSłowacja B.B.C. APOS KÚTY 1831.859.158.187.12.24.80.92.40.11.717.550.6
32 Słowacja Konštantín CelárSłowacja RM slovak amulet BC 1836.255.451.262.743.12.10.80.53.616.9-2.8
33 Niemcy Henrik WehnerSłowacja OBK Medvecké 1833.762.952.583.76.77.22.11.90.32.815.84.1
34 Czechy Petr HaníkSłowacja BK Nižný Klátov 1832.35658.977.42.43.50.91.80.41.815.650
35 Słowacja Ľubomír LátečkaSłowacja CSKA Moscow5 1838.949.729.765.13.23.33.81.10.33.115.4-57.8
36 Rosja Maxim PoloskovSłowacja Seniori 1825.362.65062.72.83.60.61.80.3215.243.4
37 Słowacja Jerguš ČaplaSłowacja BK Black Town 1528.557.94953.23.52.62.91.50.1114.90.9
38 Słowacja Móric HrcaSłowacja BK INTER Hrubý Šúr 821.567.142.9602.630.60.80.1214.820
39 Słowacja Peter GerišiSłowacja Seniori 181268.36385.21.31.70.20.80.30.714.618.6
40 Francja Emmanuel DesbordesSłowacja Seniori 1822.364.933.367.69.31.70.91.80.93.514.433.8
41 Słowacja Iľja LabantSłowacja BK Black Town 1825.364.246.429.25.50.91.40.80.32.914.312.4
42 Białoruś Jaŭhien CudzievičSłowacja Baskettball Club Tre 183958.14158.32.662.220.23.914.234.8
43 Łotwa Maigurs JuboltsSłowacja OBK Medvecké 1838.944.452.687.72.32.83.71.10.3214-0.3
44 Słowacja Dominik ChrenekSłowacja Public account 1131.354.759.183.36.43.32.31.70.53.513.9-10.5
45 Chorwacja Danijel SambolecSłowacja Gemer Spurs 182865.636.465.610.30.91.22.40.74.413.943.9
46 Słowacja Ivan PodobskýSłowacja Public account 1837.541.554.885.71.43.74.81.30.42.813.6-13.4
47 Słowacja Gašpar RendekSłowacja BK MaGa Petržalka 1827.23944.769.21.42.72.30.70.2213.3-12.1
48 Słowacja Pavol PalajSłowacja Public account 1832.163.964.288.61.63.42.91.80.13.113.2-9.7
49 Słowacja Kristián HalaburkaSłowacja BK MaGa Petržalka 1827.15836.454.26.62.41.31.40.22.513.1-12
50 Słowacja Henrich MurínSłowacja Public account 1832.256.76076.13.62.73.31.10.23.212.9-6.9