Sezonas | Data | Įvykis | 45 (16/70) | 2022-12-20 | Komanda gavo naują valdytoją - jp2010 | 45 (20/70) | 2022-12-24 | Komanda bankrutavo - jp2010 | 45 (56/70) | 2023-01-29 | Komanda gavo naują valdytoją - Priscilla1 | 46 (8/70) | 2023-02-20 | Komanda bankrutavo - Priscilla1 | 47 (42/70) | 2023-06-04 | Komanda gavo naują valdytoją - arturo30 | 47 (64/70) | 2023-06-26 | Komanda bankrutavo - arturo30 | 48 (19/70) | 2023-07-21 | Komanda gavo naują valdytoją - Eduardo Ka | 48 (42/70) | 2023-08-13 | Komanda bankrutavo - Eduardo Ka | 48 (49/70) | 2023-08-20 | Komanda gavo naują valdytoją - Pedro Severo |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
52 | Teikō Junior High |
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
51 | Teikō Junior High |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į II.3 lygą. |
||
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
50 | Teikō Junior High |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
49 | Teikō Junior High |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į II.3 lygą. |
||
1 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
48 | Minnesota Brox† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
47 | San Francisco Eagles |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
46 | Best Team 40024 † |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
45 | cinzas fc† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
44 | Team noname 40024 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
43 | Team noname 40024 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
42 | Team noname 40024 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
41 | Team noname 40024 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.3 lygą. |
||
16 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |