Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1191 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Žaidėjo statistika - Sezonas 31 - Reguliarusis sezonas

622 895 112

Geros pozicijos lygos turnyrinėje lentelėje rodo komandos sudėties kokybę. Statistika parodo geriausius žaidėjus pagal konkrečius žaidimo aspektus. Geriausi žaidėjai sezono gale gaus apdovanojimus, o jų savininkai - finansinę paramą.
Sezonas: Šalis: Lyga:

Viet VardasKomanda GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Graikija Orfeas PapoulisSlovakija VARANO CROWS 43081.369.476.923.51.520.514165.5
2 Iranas Jalal BagherpoorSlovakija Kosice Stars 432.367.766.71004.330.531.82.53853.3
3 Latvija Valdis TrīsinieksSlovakija Spartak Myjava 44055.95075.813.34131.52.332.855
4 Suomija Kalervo KärkiSlovakija VARANO CROWS 44055.167.965.55.39.31.850.81.332.578.5
5 Izrealis James MartinSlovakija Spartak Myjava 4405045.887.57.85.30.53.51.30.530.355
6 Čekija Ctibor ŠtěpánSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 43660.761.884.62.53.50.820.83.529.838.3
7 Čekija Daniel HruškaSlovakija Leitoland 44061.564.383.345.52.32.502.529.531
8 Ispanija Francisco MolineroSlovakija BK Biedne Stroje 44065.45073.33.84.81.33.80.53.529.355
9 Latvija Kristiāns GrebisSlovakija BK Bardejov 43748.851.365.410.341.51.80.54.529.334
10 Slovakija Dominik DananajSlovakija BK Svidnička 422.563.947.569.23.310.31.30.822823
11 Čekija Drahomír HoladaSlovakija AK Barsk 44067.838.565.415.52.32.531.542829.8
12 JAV Todd FoxSlovakija AK Barsk 44058.146.578.93.36.32.32.803.527.829.8
13 Slovakija Fridrich SýkoraSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 43872.762.592.912.551.831.342746.5
14 Rusija Ilgiz DomchakSlovakija AK Barsk 44059.140873.39.81.82.31.542529.8
15 Rusija Magomed VelichkoSlovakija BK Biedne Stroje 44062.557.1854.35.51.52.51.3422.355
16 Švedija Victor PerssonSlovakija VARANO CROWS 437.554.584.288.92.511.31.32.80.81.52272.5
17 Prancūzija Aimé BourySlovakija Leitoland 44036.75076.92.8101.32.80.31.821.531
18 Didžioji Britanija Owen BiggsSlovakija Leitoland 436.857.94084.6132.52.51.50.83.520.835
19 Argentina José EstigarribiaSlovakija BK Bardejov 439.357.131.38027.50.5113.820.841.3
20 Čekija Libor TruksaSlovakija VARANO CROWS 425.868.28062.532.50.340.33.520.553.8
21 Portugalija José ChavesSlovakija ŠBK Čerti 433.852.45057.111.82.52.51.524.320.311.8
22 Ispanija Pablo CismadoSlovakija Spartak Myjava 44066.733.364.32.89.80.830.32.32055
23 Slovakija Rudolf PospíšilíkSlovakija Public account 438.346.255.36041.34.50.50319.5-52.3
24 Slovakija Albín EdingerSlovakija Baskettball Club Tre 44034.629.655.61.324.8103.519-106
25 Latvija Armis DropmanisSlovakija BK Biedne Stroje 44053.8082.612.57.81.32.51.83.818.855
26 Norvegija Per LiknesSlovakija BK Bardejov 43859.158.328.652.81.32.52.53.818.839.3
27 Čekija Štěpán JanhubaSlovakija ŠBK Čerti 44048.568.866.7542.31.811.818.823.8
28 Ukraina Mykhailo KhrolSlovakija ŠBK Čerti 436.578.966.783.30.832.31.82.83.317.832
29 Ukraina Volodymyr Semenchenk...Slovakija Kosice Stars 43565.458.3804.34121.53.817.854.3
30 Latvija Drošprātis Laukštein...Slovakija Kosice Stars 429.354.570801.570.52.80.50.817.546.3
31 Slovakija Kamil ŠramkaSlovakija Public account 431.562.516.726.113.30.54103.317-34
32 Argentina Lucas OrellanaSlovakija BK Biedne Stroje 435.570.864.3602.33.312.81.53.516.848.8
33 Kroatija Martin MedvidSlovakija ŠBK Čerti 44047.837.587.53.35.82.510.83.516.823.8
34 Slovakija Mário PatákSlovakija Kubba 44040.533.371.462.5420.32.816.5-34
35 Slovakija Norbert PliešovskýSlovakija Kubba 437.359.126.371.42.32.5310.5416.5-29.3
36 Slovakija Ján ForgácsSlovakija BK Svidnička 4353744.457.1135.51.31.80.53.51622.8
37 Slovakija Ľuboš MacášekSlovakija Leitoland 426.870.65061.54.81.3320.54.315.517.8
38 Latvija Franks ŽīgursSlovakija VARANO CROWS 323.369.250506.73.30.74.30.331564.7
39 Lenkija Klemens PająkSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 4371359.173.74.35.32.320.32.514.840.8
40 Prancūzija Roland SprietSlovakija Spartak Myjava 425.860.66076.94.5211.324.514.828.3
41 Suomija Paavali VehkaniemiSlovakija ŠBK Čerti 43337.945.577.83.52.81.31.513.514.811.3
42 Slovakija Ladislav SlízSlovakija BC Prada 44047.231.654.58.832.8003.814.5-63.8
43 Slovakija Timotej FabišSlovakija AK Barsk 44043.544.473.72.33.53.31.303.814.529.8
44 Prancūzija Xavier Defay Dienos iki pasveikimo: 4 (Kairiojo dilbio sausgyslių uždegimas) Slovakija BK Biedne Stroje 22764.333.387.54.50.50.5113.51454.5
45 Čekija Stanislav JenčíkSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 431508087.55.54.50.80.50.54.813.841.5
46 Lenkija Mieczysław BiłatSlovakija BK Bardejov 42970.6063.62.31.31.33.30.84.813.827.3
47 Slovakija Rastislav GaldaSlovakija BC Prada 439.840.925.766.7235.500312.8-63.3
48 Ukraina Dobrovist Medushevsk...Slovakija Kosice Stars 430.364.322.261.510.33.80.81.813.312.550.8
49 Slovakija Arnold HrádelaSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 44062.52576.92.82.52.33.30.32.812.344.5
50 Slovakija Svätopluk ZapletalSlovakija BK Svidnička 417.55070.61003.821.30.80.32.512.35.8