Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1280 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Žaidėjo statistika - Sezonas 33 - Reguliarusis sezonas

582 634 189

Geros pozicijos lygos turnyrinėje lentelėje rodo komandos sudėties kokybę. Statistika parodo geriausius žaidėjus pagal konkrečius žaidimo aspektus. Geriausi žaidėjai sezono gale gaus apdovanojimus, o jų savininkai - finansinę paramą.
Sezonas: Šalis: Lyga:

Viet VardasKomanda GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Lenkija Mirosław SnopczukSlovakija Golden-State Warrior 2236.266.357.582.61051.82.61.33.757.727.5
2 Austrija Marlon JacobSlovakija BC Prada 284070.865.789.912.66.613.40.73.642.156.7
3 JAV Todd FoxSlovakija AK Barsk 2639.2606487.93.58.81.140.33.439.168.9
4 Rusija Ilgiz DomchakSlovakija AK Barsk 2640.268.458.580.82.412.80.82.90.43.537.258.6
5 Rusija Boris IgnatyevSlovakija AK Barsk 2640.261.958.780.28.26.513.60.43.736.661.2
6 Čekija Drahomír HoladaSlovakija AK Barsk 3039.766.948.260.814.43.80.74.41.9435.469.7
7 Serbija Mihajlo DragićSlovakija ŠBK Čerti 36406359.464.62.38.81.230.52.329.579.1
8 Latvija Kristiāns GrebisSlovakija BK Bardejov 3838.26148.474.18.74.513.91.43.529.465
9 Latvija Gideons RīnsSlovakija BC Prada 324061.555.480.626.11.43.31.83.228.355.2
10 Kroatija Goran ŠemigaSlovakija ŠBK Čerti 4438.262.463.581.95.33.21.12.90.82.82772.5
11 Slovakija Juraj HnídzikSlovakija AK Barsk 104063.948.894.74.43.91.52.90.53.626.872.9
12 Slovakija Eduard RencešSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 3937.865.266.379.727.41.43.30.52.125.352.8
13 Estija Küllo RasiaSlovakija ŠBK Čerti 839.552.247.273.72.58130.52.625.369.9
14 Slovakija Vladimír ZimaSlovakija AK Barsk 224065.266.780.42.411.613.503.525.1101.8
15 Slovakija Frederik SmažilSlovakija AK Barsk 174063.763.981.43.52.61.42.60.43.725.196.1
16 Lenkija Rafał CyglerSlovakija Leitoland 224054.555.268.32.56.41.22.90.81.32578.3
17 Baltarusija Radzivon PuroŭskiSlovakija Leitoland 1839.664.762.957.73.19.20.74.30.61.524.782.6
18 Venesuala Henry BrachoSlovakija BC Prada 4438.363.455.775.88.22.51.23.314.124.356.1
19 Slovakija Róbert MúčkaSlovakija Kubba† 1435.151.249.162.77.23.91.52.61.4323.627.9
20 Argentina José EstigarribiaSlovakija BK Bardejov 4138.260.949.870.22.99.21.11.813.623.558.2
21 Slovakija Kamil ŠramkaSlovakija Public account 4436.668.546.249.711.91.82.61.50.63.623-2.7
22 Kroatija Darko MalovrhSlovakija ŠBK Čerti 3738.96448.163.64.38.71.23.81.42.222.976.6
23 Slovakija Drahomír NeupaverSlovakija Leitoland 4430.769.355.471.8530.53.814.222.761.8
24 Slovakija Milan CombaSlovakija Baskettball Club Tre 2539.14035.572.11.94.14.80.50.62.822.6-68.2
25 Slovakija Norbert PliešovskýSlovakija Kubba† 3534.152.547.867.93.53.81.71.80.53.12216.6
26 Bosnija ir Hercogovina Rešad ČivićSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 4329.763.250.779.55.631.720.73.721.737.5
27 Slovakija Izidor GragoSlovakija ŠBK Čerti 3633.468.260.576.77.25.41.32.30.74.321.167.6
28 Slovakija Mário PatákSlovakija Kubba† 4436.556.15077.92.73.71.32.50.63.220.720.5
29 Vengrija Krisztián MagyariSlovakija BK Bardejov 4439.764.353.982.62.551.130.52.519.964.1
30 Slovakija Bohuš GellnerSlovakija Public account 393658.665.182.53.61.83.31.20.23.919.9-2.9
31 Rumunija Bernard LambruSlovakija BC Prada 444057.957.882.94.18.61.62.70.53.319.855.1
32 Graikija Evgenios TzanidakisSlovakija BC Prada 1638.963.936.575.95.92.621.40.93.819.751.9
33 Čekija Ladislav ŽabkaSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 2631.763.155.471.64.25.11.92.51.22.71938.5
34 Slovakija Dominik MôcikSlovakija AK Barsk 44059.154.572.23.591.81.30.8418.863
35 Slovakija Bohuš GagnerSlovakija Golden-State Warrior 4438.356.138.473.333.621.50.32.817.88.7
36 Suomija Jukka ÄijöSlovakija BK Bardejov 3922.967.450.556.48.82.70.71.60.32.117.736.9
37 Slovakija Ľuboš MacášekSlovakija Leitoland 432966.15069.48.63.10.93.20.74.217.558.9
38 Slovakija František MičíkSlovakija Kubba† 4434.655.753.5794.33.51.81.60.53.617.420.5
39 Slovėnija Franc KalanSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 4434.359.453.874.84.54.81.82.30.4316.944.1
40 Slovakija Rastislav ChabenSlovakija Public account 2838.66641.533.31.51.62.81.90.42.816.5-12.9
41 Slovakija Albín EdingerSlovakija Baskettball Club Tre 4438.550.829.767.63.34.35.31.20.52.716.5-70.4
42 Čekija Adam ČonkaSlovakija BC Prada 4439.65755.371.83.44.21.92.10.53.61655.6
43 Slovakija Martin PolášekSlovakija AK Barsk 3840.165.849.372.25.21.51.44.30.93.91673.8
44 Slovakija Štefan PrievalskýSlovakija AK Barsk 184069.240758.62.21.44.61.3415.990.7
45 Slovakija Juraj LupaSlovakija Public account 4228.253.741.846.632.11.91.50.42.315.7-1.7
46 Ispanija Cristóbal GarcíaSlovakija ŠBK Čerti 3625.870.378.384.19.10.50.83.21.34.715.754.4
47 Portugalija José Chaves Dienos iki pasveikimo: 1 (Dešinės rankos mažojo piršto lūžis) Slovakija ŠBK Čerti 1129.5656080.69.51.9121.23.415.352.7
48 Slovakija Eduard SemeňákSlovakija Kubba† 4433.156.645.577.28.72.82.320.73.515.221.1
49 Slovakija Maximilián LelkesSlovakija AK Barsk 24034.4066.7732.53031527.5
50 Slovakija Jozef RevajSlovakija ČONTOŠVAĽA BK 29346376.982.43.74.61.41.80.71.81540.7