Sezonas | Data | Įvykis | 39 (15/70) | 2021-10-25 | Komanda gavo naują valdytoją - banban0708 | 39 (37/70) | 2021-11-16 | Komanda bankrutavo - banban0708 | 40 (7/70) | 2021-12-26 | Komanda gavo naują valdytoją - Berke Kızılay | 40 (30/70) | 2022-01-18 | Komanda bankrutavo - Berke Kızılay | 40 (41/70) | 2022-01-29 | Komanda gavo naują valdytoją - EaglePaw | 40 (63/70) | 2022-02-20 | Komanda bankrutavo - EaglePaw | 41 (2/70) | 2022-03-01 | Komanda gavo naują valdytoją - HACIBUBA | 41 (41/70) | 2022-04-09 | Komanda bankrutavo - HACIBUBA | 41 (49/70) | 2022-04-17 | Komanda gavo naują valdytoją - PaTaPaT1907 | 42 (1/70) | 2022-05-09 | Komanda bankrutavo - PaTaPaT1907 | 42 (38/70) | 2022-06-15 | Komanda gavo naują valdytoją - neno veor | 42 (60/70) | 2022-07-07 | Komanda bankrutavo - neno veor | 44 (29/70) | 2022-10-24 | Komanda gavo naują valdytoją - snartekin | 44 (51/70) | 2022-11-15 | Komanda bankrutavo - snartekin | 44 (51/70) | 2022-11-15 | Komanda gavo naują valdytoją - tahaveli | 45 (3/70) | 2022-12-07 | Komanda bankrutavo - tahaveli | 45 (8/70) | 2022-12-12 | Komanda gavo naują valdytoją - lives | 45 (30/70) | 2023-01-03 | Komanda bankrutavo - lives | 45 (42/70) | 2023-01-15 | Komanda gavo naują valdytoją - kokoskovv | 45 (65/70) | 2023-02-07 | Komanda bankrutavo - kokoskovv | 45 (65/70) | 2023-02-07 | Komanda gavo naują valdytoją - seyit akdeniz | 46 (31/70) | 2023-03-15 | Komanda bankrutavo - seyit akdeniz |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
51 | fırtınalar† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
50 | fırtınalar† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
49 | fırtınalar† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
48 | fırtınalar† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
47 | fırtınalar† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
46 | fırtınalar† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
45 | GOLDEN STATE |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
44 | fakabasmasa |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
43 | neno veor SK† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
42 | neno veor SK |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
41 | AC OZTURK† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
40 | EaglePaw |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
39 | Tuğra Basketbol Akademi† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
38 | Team noname 39626 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |