Sezonas | Data | Įvykis | 31 (3/70) | 2020-04-01 | Komanda gavo naują valdytoją - Quique BM | 31 (25/70) | 2020-04-23 | Komanda bankrutavo - Quique BM | 31 (41/70) | 2020-05-09 | Komanda gavo naują valdytoją - Alexcouso69 | 31 (63/70) | 2020-05-31 | Komanda bankrutavo - Alexcouso69 | 33 (36/70) | 2020-09-21 | Komanda gavo naują valdytoją - nolo500 | 33 (58/70) | 2020-10-13 | Komanda bankrutavo - nolo500 | 34 (58/70) | 2020-12-22 | Komanda gavo naują valdytoją - guanamino | 35 (10/70) | 2021-01-13 | Komanda bankrutavo - guanamino | 35 (11/70) | 2021-01-14 | Komanda gavo naują valdytoją - Sanchezjor | 35 (33/70) | 2021-02-05 | Komanda bankrutavo - Sanchezjor | 36 (34/70) | 2021-04-17 | Komanda gavo naują valdytoją - podorovsky | 37 (22/70) | 2021-06-14 | Komanda bankrutavo - podorovsky | 37 (23/70) | 2021-06-15 | Komanda gavo naują valdytoją - Jairo07 | 37 (51/70) | 2021-07-13 | Komanda bankrutavo - Jairo07 | 39 (4/70) | 2021-10-14 | Komanda gavo naują valdytoją - Tony Cabello Alvarez | 39 (26/70) | 2021-11-05 | Komanda bankrutavo - Tony Cabello Alvarez | 44 (48/70) | 2022-11-12 | Komanda gavo naują valdytoją - AlexSolsona | 44 (70/70) | 2022-12-04 | Komanda bankrutavo - AlexSolsona | 45 (6/70) | 2022-12-10 | Komanda gavo naują valdytoją - MAXWI | 45 (28/70) | 2023-01-01 | Komanda bankrutavo - MAXWI | 45 (28/70) | 2023-01-01 | Komanda gavo naują valdytoją - Sava6e | 45 (50/70) | 2023-01-23 | Komanda bankrutavo - Sava6e | 49 (37/70) | 2023-10-17 | Komanda gavo naują valdytoją - rubioguay | 51 (33/70) | 2024-03-01 | Komanda bankrutavo - rubioguay |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
51 | Gran Canaria CB† |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
50 | Gran Canaria CB |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į II.1 lygą. |
||
1 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
49 | Gran Canaria CB |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
48 | Team Sava6e† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
47 | Team Sava6e† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
46 | Team Sava6e† |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
45 | Team Sava6e |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
44 | Cracks likos† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
43 | Cracks likos† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
42 | Cracks likos† |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
41 | Cracks likos† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
40 | Cracks likos† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
39 | Cracks likos† |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
38 | Tuna UPSA† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
37 | Tuna UPSA |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
36 | PodoPiso |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
35 | Los Jorges† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
34 | C.B.SANTA ROSA† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
33 | C.B.SANTA ROSA |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
32 | stoP-LosS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
31 | stoP-LosS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
30 | Team noname 37979 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.1 lygą. |
||
16 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |