Sezonas | Data | Įvykis | 29 (37/70) | 2019-12-17 | Komanda gavo naują valdytoją - Berkay Yzeka | 29 (69/70) | 2020-01-18 | Komanda bankrutavo - Berkay Yzeka | 30 (2/70) | 2020-01-21 | Komanda gavo naują valdytoją - emre26020 | 30 (26/70) | 2020-02-14 | Komanda bankrutavo - emre26020 | 30 (31/70) | 2020-02-19 | Komanda gavo naują valdytoją - 1yang6 | 30 (53/70) | 2020-03-12 | Komanda bankrutavo - 1yang6 | 30 (69/70) | 2020-03-28 | Komanda gavo naują valdytoją - pro ahmet | 31 (21/70) | 2020-04-19 | Komanda bankrutavo - pro ahmet | 31 (35/70) | 2020-05-03 | Komanda gavo naują valdytoją - Demarcusnelson78 | 31 (57/70) | 2020-05-25 | Komanda bankrutavo - Demarcusnelson78 | 31 (64/70) | 2020-06-01 | Komanda gavo naują valdytoją - kaganuluocak | 32 (17/70) | 2020-06-24 | Komanda bankrutavo - kaganuluocak | 33 (66/70) | 2020-10-21 | Komanda gavo naują valdytoją - fatihmunuklu | 34 (18/70) | 2020-11-12 | Komanda bankrutavo - fatihmunuklu | 34 (18/70) | 2020-11-12 | Komanda gavo naują valdytoją - YavuzKilic | 34 (40/70) | 2020-12-04 | Komanda bankrutavo - YavuzKilic | 34 (41/70) | 2020-12-05 | Komanda gavo naują valdytoją - dedekurt |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
51 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
50 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
49 | Iğdırspor |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
48 | Iğdırspor |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
47 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
46 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
45 | Iğdırspor |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
44 | Iğdırspor |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
43 | Iğdırspor |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
3 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
42 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
41 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
40 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
39 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
38 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
37 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
36 | Iğdırspor |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
35 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
34 | Iğdırspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
33 | Fenerbahçe 37903 † |
Perkeltas į lyga II.2 krepšinio asociacijos. |
4 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
32 | Fenerbahçe 37903 † |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga III.1 krepšinio asociacijos. |
||
11 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
31 | YİGİDOBLAZZERS58 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
30 | UGANDALI |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
29 | Kütahyaspor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |