Sezonas | Data | Įvykis | 29 (55/70) | 2020-01-04 | Komanda gavo naują valdytoją - mlorenzo | 30 (9/70) | 2020-01-28 | Komanda bankrutavo - mlorenzo | 30 (61/70) | 2020-03-20 | Komanda gavo naują valdytoją - robertogaleffi | 31 (13/70) | 2020-04-11 | Komanda bankrutavo - robertogaleffi | 31 (44/70) | 2020-05-12 | Komanda gavo naują valdytoją - Basket TP | 31 (66/70) | 2020-06-03 | Komanda bankrutavo - Basket TP | 32 (2/70) | 2020-06-09 | Komanda gavo naują valdytoją - christian92lore | 32 (30/70) | 2020-07-07 | Komanda bankrutavo - christian92lore | 36 (25/70) | 2021-04-08 | Komanda gavo naują valdytoją - IlCasti | 36 (29/70) | 2021-04-12 | Komanda bankrutavo - IlCasti | 40 (51/70) | 2022-02-08 | Komanda gavo naują valdytoją - amato75 | 41 (23/70) | 2022-03-22 | Komanda bankrutavo - amato75 | 41 (25/70) | 2022-03-24 | Komanda gavo naują valdytoją - melluso daniela | 41 (61/70) | 2022-04-29 | Komanda bankrutavo - melluso daniela | 41 (61/70) | 2022-04-29 | Komanda gavo naują valdytoją - melluso daniela | 42 (31/70) | 2022-06-08 | Komanda bankrutavo - melluso daniela | 42 (37/70) | 2022-06-14 | Komanda gavo naują valdytoją - Grandebibo10 | 42 (59/70) | 2022-07-06 | Komanda bankrutavo - Grandebibo10 |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
51 | Oratorio San Giuseppe† |
5 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
50 | Oratorio San Giuseppe† |
6 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
49 | Oratorio San Giuseppe† |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
48 | Oratorio San Giuseppe† |
10 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
47 | Oratorio San Giuseppe† |
6 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
46 | Oratorio San Giuseppe† |
7 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
3 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
45 | Oratorio San Giuseppe† |
6 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
44 | Oratorio San Giuseppe† |
8 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
43 | Oratorio San Giuseppe† |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
42 | Oratorio San Giuseppe |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
41 | USCERVIA1962 |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
40 | I BARBONI† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
39 | I BARBONI† |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
38 | I BARBONI† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
37 | I BARBONI† |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
36 | I BARBONI† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
35 | Aretusa Basket† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
34 | Aretusa Basket† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
33 | Aretusa Basket† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
32 | Aretusa Basket† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
31 | Trapani Spurs |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
30 | aquile† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
29 | Team noname 37565 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
28 | Team noname 37565 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |