Sezonas | Data | Įvykis | 26 (7/70) | 2019-04-21 | Komanda gavo naują valdytoją - Redstone Basketball | 26 (29/70) | 2019-05-13 | Komanda bankrutavo - Redstone Basketball | 26 (42/70) | 2019-05-26 | Komanda gavo naują valdytoją - kaanemre99 | 26 (64/70) | 2019-06-17 | Komanda bankrutavo - kaanemre99 | 27 (24/70) | 2019-07-17 | Komanda gavo naują valdytoją - BQzkUrTRCx1 | 27 (46/70) | 2019-08-08 | Komanda bankrutavo - BQzkUrTRCx1 | 27 (48/70) | 2019-08-10 | Komanda gavo naują valdytoją - Bjk03 | 27 (61/70) | 2019-08-23 | Komanda bankrutavo - Bjk03 | 28 (1/70) | 2019-09-02 | Komanda gavo naują valdytoją - cvdr6154 | 28 (23/70) | 2019-09-24 | Komanda bankrutavo - cvdr6154 | 28 (25/70) | 2019-09-26 | Komanda gavo naują valdytoją - RTC | 28 (47/70) | 2019-10-18 | Komanda bankrutavo - RTC | 29 (28/70) | 2019-12-08 | Komanda gavo naują valdytoją - KrlMustafa | 29 (60/70) | 2020-01-09 | Komanda bankrutavo - KrlMustafa | 30 (19/70) | 2020-02-07 | Komanda gavo naują valdytoją - Yiğit Can Elaydın | 30 (57/70) | 2020-03-16 | Komanda bankrutavo - Yiğit Can Elaydın | 30 (69/70) | 2020-03-28 | Komanda gavo naują valdytoją - SileliHakan | 31 (31/70) | 2020-04-29 | Komanda bankrutavo - SileliHakan | 31 (32/70) | 2020-04-30 | Komanda gavo naują valdytoją - fatisa52 |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
52 | GRAYWOLWES |
3 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
51 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
10 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
50 | GRAYWOLWES |
Taurių Laimėtojų' Taurės dalyvis. |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
||
5 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
49 | GRAYWOLWES |
Užėmė 4 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
6 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
48 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės ketvirtfinalyje. |
9 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
47 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas pirmame Taurių' Laimėtojų Taurės atkrintamųjų varžybų rate. |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės ketvirtfinalyje. |
||
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
11 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
46 | GRAYWOLWES |
Taurių Laimėtojų' Taurės dalyvis. |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės ketvirtfinalyje. |
||
7 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
45 | GRAYWOLWES |
Užėmė 4 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
44 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Iškritimas į II.3 lygą. |
||
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
43 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
13 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
42 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
11 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
41 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės ketvirtfinalyje. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
13 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
40 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
12 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
39 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
38 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į II.3 lygą. |
||
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
37 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
36 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Iškritimas į II.2 lygą. |
||
15 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
35 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
13 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
34 | GRAYWOLWES |
Užėmė 4 vietą Nacionalinėje Taurėje. |
10 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
33 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
32 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
31 | GRAYWOLWES |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
30 | Göynük Basketbol |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
29 | Danger Team |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
28 | Alpha Wolves |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
27 | NarkQzTeam18 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
26 | Kocaelispor |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |