48 |
Stomil Olsztyn |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
11 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.8.
|
47 |
Stomil Olsztyn |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.8.
|
46 |
Stomil Olsztyn |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.8.
|
45 |
Stomil Olsztyn |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.8.
|
44 |
BASKET SłomaStars Siedlce† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
14 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.8.
|
43 |
Anwil Włocławek 37050 † |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.8.
|
42 |
Atomers† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
15 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta A konferencijoje, lygoje III.8.
|
41 |
Fc Saneczki |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
15 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta A konferencijoje, lygoje III.8.
|
40 |
Fc Saneczki |
Perkeltas į lyga III.8 krepšinio asociacijos.
|
8 vieta IV.1 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta A konferencijoje, lygoje IV.1.
|
39 |
Radomiak Radom 37050 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Perkeltas į lyga IV.1 krepšinio asociacijos.
|
11 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
38 |
Radomiak Radom 37050 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
11 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.9.
|
37 |
Radomiak Radom 37050 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
36 |
Radomiak Radom 37050 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
35 |
Radomiak Radom 37050 † |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
34 |
Radomiak Radom 37050 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
33 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
32 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
31 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
30 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.9.
|
29 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
28 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta B konferencijoje, lygoje III.9.
|
27 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
12 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.9.
|
26 |
Team noname 37050 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
8 vieta A konferencijoje, lygoje III.9.
|