Sezonas | Data | Įvykis | 21 (62/70) | 2018-06-30 | Komanda gavo naują valdytoją - Bc Kaunietis | 22 (15/70) | 2018-07-23 | Komanda bankrutavo - Bc Kaunietis | 22 (39/70) | 2018-08-16 | Komanda gavo naują valdytoją - Arvaidas Glinskas | 22 (61/70) | 2018-09-07 | Komanda bankrutavo - Arvaidas Glinskas | 25 (42/70) | 2019-03-17 | Komanda gavo naują valdytoją - Dariune | 26 (4/70) | 2019-04-18 | Komanda bankrutavo - Dariune | 26 (42/70) | 2019-05-26 | Komanda gavo naują valdytoją - niekas1234 | 26 (64/70) | 2019-06-17 | Komanda bankrutavo - niekas1234 | 26 (67/70) | 2019-06-20 | Komanda gavo naują valdytoją - vaikucis | 33 (3/70) | 2020-08-19 | Komanda bankrutavo - vaikucis |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
33 | BC DRUSKININKAI† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.1 lygą. |
||
Pralaimėjo iškritimo rungtynes II.1 lygoje |
||
15 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
32 | BC DRUSKININKAI |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga II.1 krepšinio asociacijos. |
||
16 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
31 | BC DRUSKININKAI |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
30 | BC DRUSKININKAI |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
29 | BC DRUSKININKAI |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
28 | BC DRUSKININKAI |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
27 | BC DRUSKININKAI |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.1. |
||
26 | LEGIONAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga III.1 krepšinio asociacijos. |
||
10 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
25 | Rytas |
3 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
2 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
24 | Vilnius SuperSonics† |
3 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
2 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
23 | Vilnius SuperSonics† |
2 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
2 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
22 | Vilnius SuperSonics |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga III.3 krepšinio asociacijos. |
||
9 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.2. |
||
21 | Team noname 34943 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.2. |
||
20 | Team noname 34943 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.2 lygą. |
||
16 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |