Sezonas | Data | Įvykis | 22 (13/70) | 2018-07-21 | Komanda gavo naują valdytoją - xiaofengchui | 22 (61/70) | 2018-09-07 | Komanda bankrutavo - xiaofengchui | 22 (62/70) | 2018-09-08 | Komanda gavo naują valdytoją - cooboy | 23 (14/70) | 2018-09-30 | Komanda bankrutavo - cooboy | 25 (52/70) | 2019-03-27 | Komanda gavo naują valdytoją - qnyk | 26 (5/70) | 2019-04-19 | Komanda bankrutavo - qnyk | 26 (17/70) | 2019-05-01 | Komanda gavo naują valdytoją - wasd5555 | 26 (40/70) | 2019-05-24 | Komanda bankrutavo - wasd5555 | 26 (45/70) | 2019-05-29 | Komanda gavo naują valdytoją - a1789788919 | 27 (26/70) | 2019-07-19 | Komanda bankrutavo - a1789788919 | 31 (67/70) | 2020-06-04 | Komanda gavo naują valdytoją - leonsams | 34 (45/70) | 2020-12-09 | Komanda bankrutavo - leonsams |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
34 | BigDiao† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
33 | BigDiao |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
32 | BigDiao |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
31 | Dragon Rider† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
30 | Dragon Rider† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
29 | Dragon Rider† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
28 | Dragon Rider† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
27 | Dragon Rider† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
26 | Dragon Rider |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
25 | PAUL3† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
24 | PAUL3† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
23 | PAUL3† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
22 | Never walk alone |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga II.1 krepšinio asociacijos. |
||
7 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.2. |
||
21 | Team noname 34531 |
5 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.2. |
||
20 | Team noname 34531 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje III.2. |
||
19 | Team noname 34531 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.2 lygą. |
||
16 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |