Sezonas | Data | Įvykis | 17 (28/70) | 2017-08-20 | Komanda gavo naują valdytoją - Airo619 | 18 (4/70) | 2017-10-05 | Komanda bankrutavo - Airo619 | 18 (5/70) | 2017-10-06 | Komanda gavo naują valdytoją - Saimon1985 | 18 (27/70) | 2017-10-28 | Komanda bankrutavo - Saimon1985 | 18 (27/70) | 2017-10-28 | Komanda gavo naują valdytoją - Sasha Ryazantsev | 19 (13/70) | 2017-12-23 | Komanda bankrutavo - Sasha Ryazantsev | 19 (28/70) | 2018-01-07 | Komanda gavo naują valdytoją - NIKITA SIMONYN74 | 20 (26/70) | 2018-03-16 | Komanda bankrutavo - NIKITA SIMONYN74 | 21 (17/70) | 2018-05-16 | Komanda gavo naują valdytoją - Qbro1928 | 22 (60/70) | 2018-09-06 | Komanda bankrutavo - Qbro1928 | 32 (9/70) | 2020-06-16 | Komanda gavo naują valdytoją - hogvr | 32 (35/70) | 2020-07-12 | Komanda bankrutavo - hogvr | 32 (40/70) | 2020-07-17 | Komanda gavo naują valdytoją - golden state15 | 32 (62/70) | 2020-08-08 | Komanda bankrutavo - golden state15 | 33 (59/70) | 2020-10-14 | Komanda gavo naują valdytoją - Nosov Aleksander | 34 (14/70) | 2020-11-08 | Komanda bankrutavo - Nosov Aleksander | 34 (22/70) | 2020-11-16 | Komanda gavo naują valdytoją - Chiffa | 34 (44/70) | 2020-12-08 | Komanda bankrutavo - Chiffa | 34 (48/70) | 2020-12-12 | Komanda gavo naują valdytoją - Karlos1986 | 35 (39/70) | 2021-02-11 | Komanda bankrutavo - Karlos1986 | 35 (43/70) | 2021-02-15 | Komanda gavo naują valdytoją - LieToME | 35 (66/70) | 2021-03-10 | Komanda bankrutavo - LieToME | 35 (66/70) | 2021-03-10 | Komanda gavo naują valdytoją - iudin | 36 (18/70) | 2021-04-01 | Komanda bankrutavo - iudin | 36 (19/70) | 2021-04-02 | Komanda gavo naują valdytoją - DADADADADADADADADA | 36 (41/70) | 2021-04-24 | Komanda bankrutavo - DADADADADADADADADA | 36 (50/70) | 2021-05-03 | Komanda gavo naują valdytoją - JeromeBrick | 43 (14/70) | 2022-07-31 | Komanda bankrutavo - JeromeBrick |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
43 | Stone Bricks† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
42 | Stone Bricks |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
41 | Stone Bricks |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
40 | Stone Bricks |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
39 | Stone Bricks |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
38 | Stone Bricks |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į II.3 lygą. |
||
1 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
37 | Stone Bricks |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į II.3 lygą. |
||
2 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
36 | BK FARAF† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
35 | UrTeam |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
34 | Gammy bears† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
33 | golden state15† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.3. |
||
32 | golden state15 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje III.3. |
||
31 | Anji nu a xyle net† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.3 lygą. |
||
16 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
30 | Anji nu a xyle net† |
Pakilimas į II.3 lygą. |
1 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje III.9. |
||
29 | Anji nu a xyle net† |
1 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
1 vieta A konferencijoje, lygoje III.9. |
||
28 | Anji nu a xyle net† |
1 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
1 vieta A konferencijoje, lygoje III.9. |
||
27 | Anji nu a xyle net† |
1 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.9. |
||
26 | Anji nu a xyle net† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.9. |
||
25 | Anji nu a xyle net† |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.9. |
||
24 | Anji nu a xyle net† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.9. |
||
23 | Anji nu a xyle net† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.9. |
||
22 | Anji nu a xyle net |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje III.9. |
||
21 | Anji nu a xyle net |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje III.9. |
||
20 | MEDVEDI-ENISEY† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.9. |
||
19 | MEDVEDI-ENISEY |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta III.9 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje III.9. |
||
18 | Zenit |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga III.9 krepšinio asociacijos. |
||
6 vieta IV.4 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta A konferencijoje, lygoje IV.4. |
||
17 | The Empire |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta IV.4 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje IV.4. |
||
16 | Team noname 33203 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į IV.4 lygą. |
||
16 vieta III.4 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje III.4. |