Sezonas | Data | Įvykis | 14 (8/70) | 2017-01-02 | Komanda gavo naują valdytoją - pampo | 14 (17/70) | 2017-01-11 | Komanda bankrutavo - pampo | 14 (27/70) | 2017-01-21 | Komanda gavo naują valdytoją - Karolinka Konopková | 14 (49/70) | 2017-02-12 | Komanda bankrutavo - Karolinka Konopková | 14 (62/70) | 2017-02-25 | Komanda gavo naują valdytoją - Anetta Potkányová | 15 (14/70) | 2017-03-19 | Komanda bankrutavo - Anetta Potkányová | 15 (29/70) | 2017-04-03 | Komanda gavo naują valdytoją - Ivo5005 | 16 (51/70) | 2017-07-04 | Komanda bankrutavo - Ivo5005 | 17 (59/70) | 2017-09-20 | Komanda gavo naują valdytoją - Zedolsi | 18 (47/70) | 2017-11-17 | Komanda bankrutavo - Zedolsi | 22 (34/70) | 2018-08-11 | Komanda gavo naują valdytoją - MARTINIZSKO | 22 (56/70) | 2018-09-02 | Komanda bankrutavo - MARTINIZSKO | 25 (48/70) | 2019-03-23 | Komanda gavo naują valdytoją - speedycaruso | 28 (38/70) | 2019-10-09 | Komanda bankrutavo - speedycaruso |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
28 | BC Heat M 31773 † |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.8. |
||
27 | BC Heat M |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.8. |
||
26 | BC Heat M |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į III.8 lygą. |
||
1 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje IV.8. |
||
25 | 33MMTT33NAN33BO33† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje IV.8. |
||
24 | 33MMTT33NAN33BO33† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje IV.8. |
||
23 | 33MMTT33NAN33BO33† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje IV.8. |
||
22 | 33MMTT33NAN33BO33 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje IV.8. |
||
21 | Iskra Sipok 31773 † |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į IV.8 lygą. |
||
16 vieta III.8 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje III.8. |
||
20 | Iskra Sipok 31773 † |
Pakilimas į III.8 lygą. |
1 vieta IV.26 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje IV.26. |
||
19 | Iskra Sipok 31773 † |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga IV.26 krepšinio asociacijos. |
||
10 vieta IV.10 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje IV.10. |
||
18 | Iskra Sipok |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta IV.10 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje IV.10. |
||
17 | BC Krasny Brod† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta IV.10 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje IV.10. |
||
16 | BC Krasny Brod |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta IV.10 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje IV.10. |
||
15 | BC Krasny Brod |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta IV.10 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje IV.10. |
||
14 | pijano |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga IV.10 krepšinio asociacijos. |
||
15 vieta V.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje V.5. |
||
13 | Team noname 31773 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į V.5 lygą. |
||
16 vieta IV.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje IV.5. |