Sezonas | Data | Įvykis | 13 (10/70) | 2016-10-26 | Komanda gavo naują valdytoją - zadima | 13 (37/70) | 2016-11-22 | Komanda bankrutavo - zadima | 13 (37/70) | 2016-11-22 | Komanda gavo naują valdytoją - xali | 13 (59/70) | 2016-12-14 | Komanda bankrutavo - xali | 13 (63/70) | 2016-12-18 | Komanda gavo naują valdytoją - Nik Arsenik | 14 (15/70) | 2017-01-09 | Komanda bankrutavo - Nik Arsenik | 14 (28/70) | 2017-01-22 | Komanda gavo naują valdytoją - Salot | 14 (50/70) | 2017-02-13 | Komanda bankrutavo - Salot | 14 (56/70) | 2017-02-19 | Komanda gavo naują valdytoją - spyros du | 15 (8/70) | 2017-03-13 | Komanda bankrutavo - spyros du | 15 (25/70) | 2017-03-30 | Komanda gavo naują valdytoją - ioannismakro | 15 (48/70) | 2017-04-22 | Komanda bankrutavo - ioannismakro | 16 (42/70) | 2017-06-25 | Komanda gavo naują valdytoją - Tecnokonstas Merritt | 16 (64/70) | 2017-07-17 | Komanda bankrutavo - Tecnokonstas Merritt | 17 (45/70) | 2017-09-06 | Komanda gavo naują valdytoją - Bmwe46 | 18 (5/70) | 2017-10-06 | Komanda bankrutavo - Bmwe46 | 18 (13/70) | 2017-10-14 | Komanda gavo naują valdytoją - DimiOkc13 | 18 (35/70) | 2017-11-05 | Komanda bankrutavo - DimiOkc13 | 18 (62/70) | 2017-12-02 | Komanda gavo naują valdytoją - LeonidasX | 19 (14/70) | 2017-12-24 | Komanda bankrutavo - LeonidasX | 19 (34/70) | 2018-01-13 | Komanda gavo naują valdytoją - xamparia22 | 19 (57/70) | 2018-02-05 | Komanda bankrutavo - xamparia22 | 20 (3/70) | 2018-02-21 | Komanda gavo naują valdytoją - mike T | 20 (16/70) | 2018-03-06 | Komanda bankrutavo - mike T | 20 (16/70) | 2018-03-06 | Komanda gavo naują valdytoją - panoskepe | 20 (38/70) | 2018-03-28 | Komanda bankrutavo - panoskepe | 20 (43/70) | 2018-04-02 | Komanda gavo naują valdytoją - billerman | 21 (29/70) | 2018-05-28 | Komanda bankrutavo - billerman | 22 (50/70) | 2018-08-27 | Komanda gavo naują valdytoją - sgaldaa | 23 (2/70) | 2018-09-18 | Komanda bankrutavo - sgaldaa | 27 (27/70) | 2019-07-20 | Komanda gavo naują valdytoją - ar8ouros84 | 27 (56/70) | 2019-08-18 | Komanda bankrutavo - ar8ouros84 | 31 (18/70) | 2020-04-16 | Komanda gavo naują valdytoją - ApacheGR | 31 (66/70) | 2020-06-03 | Komanda bankrutavo - ApacheGR | 32 (14/70) | 2020-06-21 | Komanda gavo naują valdytoją - anems | 32 (36/70) | 2020-07-13 | Komanda bankrutavo - anems | 32 (57/70) | 2020-08-03 | Komanda gavo naują valdytoją - Themis Foukas 1977 | 33 (11/70) | 2020-08-27 | Komanda bankrutavo - Themis Foukas 1977 | 33 (17/70) | 2020-09-02 | Komanda gavo naują valdytoją - cricket11 | 33 (39/70) | 2020-09-24 | Komanda bankrutavo - cricket11 | 33 (44/70) | 2020-09-29 | Komanda gavo naują valdytoją - panteliskakariaris9 | 33 (66/70) | 2020-10-21 | Komanda bankrutavo - panteliskakariaris9 | 33 (68/70) | 2020-10-23 | Komanda gavo naują valdytoją - kontidis | 34 (20/70) | 2020-11-14 | Komanda bankrutavo - kontidis | 34 (23/70) | 2020-11-17 | Komanda gavo naują valdytoją - eivor19 | 34 (45/70) | 2020-12-09 | Komanda bankrutavo - eivor19 | 34 (57/70) | 2020-12-21 | Komanda gavo naują valdytoją - babis1973 |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
52 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Iškritimas į II.1 lygą. |
||
16 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
51 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
50 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
49 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
48 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje I.1. |
||
47 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Laimėjo iškritimo rungtynes į I.1 lygą. |
||
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje I.1. |
||
46 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
45 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
44 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
3 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
43 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
42 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
41 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
8 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
40 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
12 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
39 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
38 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
37 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
36 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
35 | new ASPROS SIFOYNAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
34 | fonburg† |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
8 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
33 | Peta Ravens |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
32 | nikites† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
31 | Dinamo Megara B.C. |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
3 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
30 | Texas Western Miners† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
29 | Texas Western Miners† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
28 | Texas Western Miners† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
27 | Texas Western Miners |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
26 | AEK ATHENS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
25 | AEK ATHENS† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
24 | AEK ATHENS† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
23 | AEK ATHENS† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
22 | Mirmidones† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
21 | Mirmidones† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
20 | Mirmidones |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga II.2 krepšinio asociacijos. |
||
9 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
19 | Panathinaikos 1908 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
18 | Panathinaikos Thunder† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
17 | KYPSELI CITY B.C. |
Perkeltas į lyga II.3 krepšinio asociacijos. |
5 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
16 | basketballteam |
9 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
5 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |
||
15 | miDAS Space Dreamers |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga III.1 krepšinio asociacijos. |
||
14 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
14 | The Kids |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.2. |
||
13 | aelfc |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga II.2 krepšinio asociacijos. |
||
14 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje III.1. |