Sezonas | Data | Įvykis | 9 (30/70) | 2016-02-09 | Komanda gavo naują valdytoją - motorattur | 9 (54/70) | 2016-03-04 | Komanda bankrutavo - motorattur | 9 (70/70) | 2016-03-20 | Komanda gavo naują valdytoją - iffents | 10 (4/70) | 2016-03-24 | Komanda bankrutavo - iffents | 10 (10/70) | 2016-03-30 | Komanda gavo naują valdytoją - Elvisiito | 10 (14/70) | 2016-04-03 | Komanda bankrutavo - Elvisiito | 10 (55/70) | 2016-05-14 | Komanda gavo naują valdytoją - muff est | 11 (7/70) | 2016-06-05 | Komanda bankrutavo - muff est | 11 (31/70) | 2016-06-29 | Komanda gavo naują valdytoją - Marks20 | 11 (53/70) | 2016-07-21 | Komanda bankrutavo - Marks20 | 11 (56/70) | 2016-07-24 | Komanda gavo naują valdytoją - JalgMees | 12 (23/70) | 2016-08-30 | Komanda bankrutavo - JalgMees | 12 (51/70) | 2016-09-27 | Komanda gavo naują valdytoją - Puma115 | 13 (4/70) | 2016-10-20 | Komanda bankrutavo - Puma115 | 13 (11/70) | 2016-10-27 | Komanda gavo naują valdytoją - EestiDuubel | 16 (70/70) | 2017-07-23 | Komanda bankrutavo - EestiDuubel |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
16 | BC Kalev Cramo |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
15 | BC Kalev Cramo |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
14 | BC Kalev Cramo |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.1. |
||
13 | BC Kalev Cramo |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje II.1. |
||
12 | BC Tarvas Tulevik† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga II.1 krepšinio asociacijos. |
||
11 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
11 | Kuukulgur |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
10 | BC TYCO† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
9 | Tammiste Clovers |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
8 | Team noname 28399 |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |