Sezonas | Data | Įvykis | 3 (57/70) | 2015-01-12 | Komanda gavo naują valdytoją - matidadi112 | 4 (13/70) | 2015-02-07 | Komanda bankrutavo - matidadi112 | 4 (13/70) | 2015-02-07 | Komanda gavo naują valdytoją - trener1001 | 4 (35/70) | 2015-03-01 | Komanda bankrutavo - trener1001 | 4 (35/70) | 2015-03-01 | Komanda gavo naują valdytoją - Kuba Grzegorzewski | 4 (57/70) | 2015-03-23 | Komanda bankrutavo - Kuba Grzegorzewski | 4 (58/70) | 2015-03-24 | Komanda gavo naują valdytoją - bugimen15 | 5 (17/70) | 2015-04-22 | Komanda bankrutavo - bugimen15 | 5 (35/70) | 2015-05-10 | Komanda gavo naują valdytoją - kubala33 | 5 (58/70) | 2015-06-02 | Komanda bankrutavo - kubala33 | 5 (63/70) | 2015-06-07 | Komanda gavo naują valdytoją - Mateusz2018 | 6 (24/70) | 2015-07-08 | Komanda bankrutavo - Mateusz2018 | 6 (25/70) | 2015-07-09 | Komanda gavo naują valdytoją - PpMxd | 6 (48/70) | 2015-08-01 | Komanda bankrutavo - PpMxd | 6 (49/70) | 2015-08-02 | Komanda gavo naują valdytoją - Dawid Chołdrych | 7 (1/70) | 2015-08-24 | Komanda bankrutavo - Dawid Chołdrych | 7 (2/70) | 2015-08-25 | Komanda gavo naują valdytoją - dawidwdvd | 7 (24/70) | 2015-09-16 | Komanda bankrutavo - dawidwdvd | 7 (26/70) | 2015-09-18 | Komanda gavo naują valdytoją - Molki | 7 (48/70) | 2015-10-10 | Komanda bankrutavo - Molki | 7 (56/70) | 2015-10-18 | Komanda gavo naują valdytoją - KryKub | 8 (8/70) | 2015-11-09 | Komanda bankrutavo - KryKub | 8 (25/70) | 2015-11-26 | Komanda gavo naują valdytoją - tyskihanys13 | 12 (19/70) | 2016-08-26 | Komanda bankrutavo - tyskihanys13 |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
12 | GKS hanysy Tychy† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta IV.17 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta B konferencijoje, lygoje IV.17. |
||
11 | GKS hanysy Tychy |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta IV.17 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje IV.17. |
||
10 | GKS hanysy Tychy |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta IV.17 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje IV.17. |
||
9 | GKS hanysy Tychy |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta IV.17 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje IV.17. |
||
8 | GKS hanysy Tychy |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta IV.17 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta A konferencijoje, lygoje IV.17. |
||
7 | SKS Caracana Mardem |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta IV.17 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje IV.17. |
||
6 | OSiR Sokołów Podlaski |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta IV.17 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje IV.17. |
||
5 | Olsztyn Olws |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga IV.17 krepšinio asociacijos. |
||
15 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje V.10. |
||
4 | Polonia W-WA |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta V.10 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje V.10. |
||
3 | Team noname 23432 |
Perkeltas į lyga V.10 krepšinio asociacijos. |
11 vieta V.24 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta B konferencijoje, lygoje V.24. |