16 |
Specialus Rodmos klubas† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
8 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta B konferencijoje, lygoje II.2.
|
15 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.2.
|
14 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta B konferencijoje, lygoje II.2.
|
13 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta A konferencijoje, lygoje II.2.
|
12 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į II.2 lygą.
|
1 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta A konferencijoje, lygoje III.2.
|
11 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
3 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta A konferencijoje, lygoje III.2.
|
10 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape.
|
3 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta B konferencijoje, lygoje III.2.
|
9 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į III.2 lygą.
|
Pralaimėjo iškritimo rungtynes II.2 lygoje
|
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.2.
|
8 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į II.2 lygą.
|
1 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.2.
|
7 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta A konferencijoje, lygoje III.2.
|
6 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
3 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta A konferencijoje, lygoje III.2.
|
5 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į III.2 lygą.
|
16 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.2.
|
4 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į II.2 lygą.
|
1 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.2.
|
3 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į III.2 lygą.
|
1 vieta IV.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta A konferencijoje, lygoje IV.2.
|
2 |
Specialus Rodmos klubas |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
3 vieta IV.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta A konferencijoje, lygoje IV.2.
|
1 |
drym tram |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Perkeltas į lyga IV.2 krepšinio asociacijos.
|
12 vieta IV.8 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta A konferencijoje, lygoje IV.8.
|