Sezonas | Data | Įvykis | 0 (67/70) | 2014-06-26 | Komanda gavo naują valdytoją - frandina7 | 1 (6/70) | 2014-07-05 | Komanda bankrutavo - frandina7 | 1 (8/70) | 2014-07-07 | Komanda gavo naują valdytoją - ecpbr | 1 (33/70) | 2014-08-01 | Komanda bankrutavo - ecpbr | 1 (45/70) | 2014-08-13 | Komanda gavo naują valdytoją - 12345m | 1 (67/70) | 2014-09-04 | Komanda bankrutavo - 12345m | 1 (68/70) | 2014-09-05 | Komanda gavo naują valdytoją - sosoanan | 2 (20/70) | 2014-09-27 | Komanda bankrutavo - sosoanan | 2 (37/70) | 2014-10-14 | Komanda gavo naują valdytoją - gonçalo34 | 2 (59/70) | 2014-11-05 | Komanda bankrutavo - gonçalo34 | 2 (70/70) | 2014-11-16 | Komanda gavo naują valdytoją - Francisca Quelhas | 16 (70/70) | 2017-07-23 | Komanda bankrutavo - Francisca Quelhas |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
16 | FQUELHAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
15 | FQUELHAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
14 | FQUELHAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje II.3. |
||
13 | FQUELHAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
15 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.3. |
||
12 | FQUELHAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga II.3 krepšinio asociacijos. |
||
6 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta B konferencijoje, lygoje III.2. |
||
11 | FQUELHAS |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.2. |
||
10 | FQUELHAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.2 lygą. |
||
Pralaimėjo iškritimo rungtynes II.2 lygoje |
||
15 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
9 | FQUELHAS |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
13 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
8 | FQUELHAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
14 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta B konferencijoje, lygoje II.2. |
||
7 | FQUELHAS |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga II.2 krepšinio asociacijos. |
||
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į II.2 lygą. |
||
2 vieta III.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.5. |
||
6 | FQUELHAS |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.5. |
||
5 | FQUELHAS |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta III.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta B konferencijoje, lygoje III.5. |
||
4 | FQUELHAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta B konferencijoje, lygoje III.5. |
||
3 | FQUELHAS |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
16 vieta III.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta A konferencijoje, lygoje III.5. |
||
2 | gongas |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lyga III.5 krepšinio asociacijos. |
||
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į II.1 lygą. |
||
2 vieta III.7 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta A konferencijoje, lygoje III.7. |
||
1 | Madeiraclub |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta III.7 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta A konferencijoje, lygoje III.7. |