עונה | תאריך | אירוע | 33 (46/70) | 2020-10-01 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - micica | 34 (1/70) | 2020-10-26 | קבוצות שפרשו - micica | 34 (10/70) | 2020-11-04 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Marinko1989 |
עונה | שם קבוצה | תוצאות |
52 | Građevinac |
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.3. |
51 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.3. |
||
50 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה. |
הפסידה במשחק על עליית ליגה לליגה I.1. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 1 במחוז B של ליגה II.3. |
||
49 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.3. |
||
48 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
הפסידה במשחק על עליית ליגה לליגה I.1. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 1 במחוז B של ליגה II.3. |
||
47 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.3. |
||
46 | Građevinac |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.3. |
||
45 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.3. |
||
44 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.3. |
||
43 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 3 במחוז B של ליגה II.3. |
||
42 | Građevinac |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה. |
מדורג 6 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 3 במחוז B של ליגה II.3. |
||
41 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 6 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 4 במחוז A של ליגה II.3. |
||
40 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 11 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 6 במחוז A של ליגה II.3. |
||
39 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 7 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 4 במחוז A של ליגה II.3. |
||
38 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-4 בגביע המדינה. |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
מדורג 6 במחוז B של ליגה II.3. |
||
37 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
עלתה לליגה II.3. |
||
ניצחה במשחק על עליית ליגה לליגה II.3. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
מדורג 1 במחוז B של ליגה III.6. |
||
36 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-4 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה III.6. |
||
35 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
מדורג 3 במחוז B של ליגה III.6. |
||
34 | MINELAAN |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
מדורג 5 במחוז B של ליגה III.6. |
||
33 | Team noname 38258 |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
מדורג 6 במחוז A של ליגה III.6. |
||
32 | Team noname 38258 |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
מדורג 7 במחוז B של ליגה III.6. |
||
31 | Team noname 38258 |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה III.6. |