עונה | תאריך | אירוע | 31 (59/70) | 2020-05-27 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - JKING78 | 32 (41/70) | 2020-07-18 | קבוצות שפרשו - JKING78 | 33 (42/70) | 2020-09-27 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Aru83 | 33 (64/70) | 2020-10-19 | קבוצות שפרשו - Aru83 | 33 (69/70) | 2020-10-24 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Beponski |
עונה | שם קבוצה | תוצאות |
52 | WalwandersBC |
מדורג 7 במחוז A של ליגה I.1. |
51 | WalwandersBC |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 6 במחוז A של ליגה I.1. |
||
50 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 6 במחוז A של ליגה I.1. |
||
49 | WalwandersBC |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 6 במחוז A של ליגה I.1. |
||
48 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 7 במחוז B של ליגה I.1. |
||
47 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
ניצחה במשחק ירידת ליגה של ליגת I.1. |
||
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 8 במחוז B של ליגה I.1. |
||
46 | WalwandersBC |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
ניצחה במשחק ירידת ליגה של ליגת I.1. |
||
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 7 במחוז B של ליגה I.1. |
||
45 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 7 במחוז B של ליגה I.1. |
||
44 | WalwandersBC |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 6 במחוז B של ליגה I.1. |
||
43 | WalwandersBC |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 7 במחוז A של ליגה I.1. |
||
42 | WalwandersBC |
הודחה ברבע גמר גביע המדינה |
ניצחה במשחק ירידת ליגה של ליגת I.1. |
||
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 7 במחוז A של ליגה I.1. |
||
41 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
עלתה לליגה I.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 1 במחוז A של ליגה II.2. |
||
40 | WalwandersBC |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
ירדה לליגה II.2. |
||
מדורג 15 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 8 במחוז B של ליגה I.1. |
||
39 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
ניצחה במשחק ירידת ליגה של ליגת I.1. |
||
מדורג 14 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה I.1. |
||
38 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
עלתה לליגה I.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 1 במחוז B של ליגה II.1. |
||
37 | WalwandersBC |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 3 במחוז B של ליגה II.1. |
||
36 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
הפסידה במשחק על עליית ליגה לליגה I.1. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.1. |
||
35 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.1. |
||
34 | WalwandersBC |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.1. |
||
33 | Brckoclub |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 5 במחוז B של ליגה II.1. |
||
32 | Wallisellen Cats BC† |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 6 במחוז B של ליגה II.1. |
||
31 | Team noname 38026 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 5 במחוז A של ליגה II.1. |
||
30 | Team noname 38026 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 14 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה II.1. |