עונה | תאריך | אירוע | 31 (30/70) | 2020-04-28 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - SonOfOdin | 31 (41/70) | 2020-05-09 | קבוצות שפרשו - SonOfOdin | 32 (22/70) | 2020-06-29 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - gyor polonia london | 33 (47/70) | 2020-10-02 | קבוצות שפרשו - gyor polonia london | 33 (50/70) | 2020-10-05 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - DenzelFasaye | 34 (2/70) | 2020-10-27 | קבוצות שפרשו - DenzelFasaye | 34 (60/70) | 2020-12-24 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - alex169 | 35 (19/70) | 2021-01-22 | קבוצות שפרשו - alex169 | 41 (10/70) | 2022-03-09 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - HLAVAXXII |
עונה | שם קבוצה | תוצאות |
52 | PRESHOW 79' |
מדורג 3 במחוז A של ליגה II.1. |
51 | PRESHOW 79' |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.1. |
||
50 | PRESHOW 79' |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 6 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 3 במחוז A של ליגה II.1. |
||
49 | PRESHOW 79' |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 3 במחוז A של ליגה II.1. |
||
48 | PRESHOW 79' |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.1. |
||
47 | PRESHOW 79' |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
הועבר לליגה II.1 ע"י התאחדות הכדורסל. |
||
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.2. |
||
46 | PRESHOW 79' |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
הפסידה במשחק על עליית ליגה לליגה I.1. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 3 במחוז A של ליגה II.2. |
||
45 | PRESHOW 79' |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 6 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.2. |
||
44 | PRESHOW 79' |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.2. |
||
43 | PRESHOW 79' |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.2. |
||
42 | PRESHOW 79' |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז B של ליגה II.2. |
||
41 | PRESHOW 79' |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.2. |
||
40 | HC Lincoln† |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.2. |
||
39 | HC Lincoln† |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 2 במחוז A של ליגה II.2. |
||
38 | HC Lincoln† |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 3 במחוז B של ליגה II.2. |
||
37 | HC Lincoln† |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 7 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 4 במחוז A של ליגה II.2. |
||
36 | HC Lincoln† |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 4 במחוז A של ליגה II.2. |
||
35 | HC Lincoln† |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 6 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 3 במחוז A של ליגה II.2. |
||
34 | New Orleans 36009 † |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 4 במחוז A של ליגה II.2. |
||
33 | Deeside Dragons |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 3 במחוז A של ליגה II.2. |
||
32 | Deeside Dragons |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 10 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 7 במחוז A של ליגה II.2. |
||
31 | Newcastle Eagles† |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה II.2. |
||
30 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה II.2. |
||
29 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה II.2. |
||
28 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 8 במחוז B של ליגה II.2. |
||
27 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 7 במחוז A של ליגה II.2. |
||
26 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה II.2. |
||
25 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 16 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 7 במחוז A של ליגה II.2. |
||
24 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 15 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה II.2. |
||
23 | Team noname 36009 |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
הועבר לליגה II.2 ע"י התאחדות הכדורסל. |
||
מדורג 15 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
מדורג 8 במחוז A של ליגה II.1. |