Online: 265
Tid:
Public account
IV.9
Säsong: 52 (64/70)
Kommunikation
Kommunikation
Mail
Meddelanden
Forum
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Inställningar
Logga ut
PRO Zone
1330
krediter
Köp krediter
Lag
Nyheter
Laginformation
Kalender
Utmaningar
Ekonomi
Inställningar
Spelare
Spelare
Översikt
Kontrakt
Skador
Scouter
Statistik
Träning
Säsongsbonusar
Draft
Arena
Arena
Faciliteter
Anställda
Scouting
Utbildningscenter
Ungdomsakademi
Marknad
Spelare
Anställda
Dina försäljningar och bud
Dina övergångar
Reklamsystem
Match
Nästa match
Uppställning
Taktik
Planering
Snabbmatcher
Liga
Liganyheter
Resultat
Tabell
Slutspel
Statistik
All Stars
Prispengar
Info
Pressmeddelanden
Forum
Turneringar
Nationella Cupen
Champions league
Cupvinnarcupen
Länder
Kreditturneringar
Landslag
Landsprofil
VM
Resultat
Ranking av länderna
Val
Information
Guide
FAQ
Regler
PPM-teamet
Hjälpare
Topp
Community
Basketnyheter
Favoritlag
Flash Chat
PPM TV
Du är på det offentliga kontot. Om du vill spela spelet eller gå med i diskussionen, måste du logga in. Om du är en ny användare, måste du registrera dig först.
Logga in
registrering
Pohár víťazov pohárov
Mike22
96 Lag
0 krediter
801 676 604
Turneringens logga
Officiell PPM-sida på Facebook
Gilla oss på Facebook och få de senaste nyheterna före alla andra.
Profil
Registrerade lag
Tabell
Matcher
Slutspel
Statistik
Slutresultat
Rank
Lag
1
OILERS Tychy Basket
2
Angel1
3
BC Sensacija
4
Trencin
5
KKPantelejci
5
BK Velké Albrechtice 2.0
5
King of the Bumblebees
5
M.G. Basket
9
Lubuu
9
CosaNostra KK
9
Eagles Babīte
9
DINAMO
9
TSV Nittenau
9
BC Kaimieciai
9
Swebstars
9
KK Dalmacija RSK Niš
17
Beticostrogodo
17
Galileo
17
Adrogué Poker Atlhétic
17
Smiley World
17
Snipiers
17
Albino Wizards
17
lions
17
Chumscrubber B.C.
17
Physical Graffiti
17
CyberDyne System
17
Maestral Split
17
Kamut Thunder
17
Wood Green Worms
17
Békéscsabai KK 2014
17
BC Rousse
17
Beaverswood
33
Simmeringer Pugs
33
BC SuperStars
33
SWORDSMEN NYMBURK
33
BC Mayorivka
33
Cibona 1983
33
Gigini
33
Reginan vangit
33
BC Crazy M Střezov
33
Easter Egghunters
33
Cēsis
33
Jupiter Team
33
Spartak Lier
33
Võrgutajad
33
Effi 49ers
33
Diablitos
33
RMC Plunder
33
Capgrossos Mataró
33
Ashenvale
33
ChusBasket
33
Seattle Supersonics
33
K.K. Festival Ludosti†
33
Székelyudvarhely KK
33
U- CLUJ DENY
33
Nah Trang Whales
33
Ore Mountain Miners
33
Superzvani
33
Drużyna Mająca Rozmach
33
Ryttylä Raptors
33
RED STAR 33
33
Triglav Kranj
33
CFEAmadora
33
Lmon Basket
65
BBC EILAND
65
Minoan Bulls
65
Kalavos berniukai†
65
Atlético Clube São Luiz
65
EL TRICOLOR
65
Centrifuga
65
Neptunos†
65
Braga Bombers
65
Vlaardingen '21
65
Wrexham Thunders
65
Los Ángeles Malvados
65
Brooklyn Bridgers
65
KK Cowboys
65
GALLIS1980
65
Macondo Basketball
65
Gibson Bull
65
BRICK
65
Bolqrsko Tsarstvo
65
İzmir Büyükşehir Belediye
65
Phoenix79
65
chelsea 11
65
Vengeance Stealers
65
Headless Thompson Gunners
65
NeverchangeYourID
65
ManeshT ILaM
65
HKK Split
65
Gigantes BC
65
Pubela Crocodilu'
65
Sports Academy
65
Holschawk
65
Rutti a rimbalzo
65
LSCIVA 40193 †
Omgång
Hemmalag
Bortalag
Mål
Omgång 1
King of the Bumblebees
Lmon Basket
113:63
Omgång 1
Seattle Supersonics
Physical Graffiti
76:88
Omgång 1
Maestral Split
SWORDSMEN NYMBURK
85:55
Omgång 1
Beaverswood
Ryttylä Raptors
113:81
Omgång 1
TSV Nittenau
BC Crazy M Střezov
102:92
Omgång 1
Eagles Babīte
Diablitos
85:83
Omgång 1
Wood Green Worms
Spartak Lier
104:83
Omgång 1
Angel1
Reginan vangit
103:94
Omgång 1
ChusBasket
CyberDyne System
73:83
Omgång 1
Smiley World
Ashenvale
107:78
Omgång 1
lions
Gigini
93:84
Omgång 1
Chumscrubber B.C.
U- CLUJ DENY
118:85
Omgång 1
Albino Wizards
Capgrossos Mataró
87:72
Omgång 1
Adrogué Poker Atlhétic
BC Mayorivka
91:78
Omgång 1
KKPantelejci
K.K. Festival Ludosti†
150:87
Omgång 1
CFEAmadora
Kamut Thunder
81:91
Omgång 1
RED STAR 33
Swebstars
92:96
Omgång 1
Drużyna Mająca Rozmach
Beticostrogodo
86:89
Omgång 1
OILERS Tychy Basket
Jupiter Team
123:77
Omgång 1
BK Velké Albrechtice 2.0
Cibona 1983
100:76
Omgång 1
Lubuu
Nah Trang Whales
98:92
Omgång 1
Trencin
Ore Mountain Miners
92:64
Omgång 1
Cēsis
Galileo
70:101
Omgång 1
Simmeringer Pugs
DINAMO
94:103
Omgång 1
BC Sensacija
Võrgutajad
101:82
Omgång 1
CosaNostra KK
Superzvani
96:87
Omgång 1
BC Kaimieciai
Triglav Kranj
129:51
Omgång 1
KK Dalmacija RSK Niš
RMC Plunder
110:97
Omgång 1
Snipiers
Easter Egghunters
86:77
Omgång 1
Effi 49ers
BC Rousse
87:88
Omgång 1
M.G. Basket
Székelyudvarhely KK
97:49
Omgång 1
Békéscsabai KK 2014
BC SuperStars
90:70
Omgång 2
BC Sensacija
Chumscrubber B.C.
91:83
Omgång 2
Lubuu
Albino Wizards
100:66
Omgång 2
Smiley World
DINAMO
94:103
Omgång 2
Snipiers
Swebstars
100:105
Omgång 2
Angel1
CyberDyne System
94:88
Omgång 2
M.G. Basket
Galileo
90:76
Omgång 2
KK Dalmacija RSK Niš
Kamut Thunder
101:74
Omgång 2
King of the Bumblebees
BC Rousse
97:70
Omgång 2
Wood Green Worms
BC Kaimieciai
81:82
Omgång 2
TSV Nittenau
Adrogué Poker Atlhétic
102:83
Omgång 2
OILERS Tychy Basket
Beticostrogodo
109:73
Omgång 2
Maestral Split
CosaNostra KK
61:75
Omgång 2
lions
Eagles Babīte
79:92
Omgång 2
BK Velké Albrechtice 2.0
Békéscsabai KK 2014
89:87
Omgång 2
KKPantelejci
Beaverswood
104:88
Omgång 2
Trencin
Physical Graffiti
95:71
Åttondelsfinal
Trencin
DINAMO
100:99
Åttondelsfinal
BC Sensacija
TSV Nittenau
97:54
Åttondelsfinal
M.G. Basket
Eagles Babīte
90:74
Åttondelsfinal
King of the Bumblebees
BC Kaimieciai
97:80
Åttondelsfinal
OILERS Tychy Basket
Swebstars
89:76
Åttondelsfinal
KK Dalmacija RSK Niš
BK Velké Albrechtice 2.0
78:91
Åttondelsfinal
KKPantelejci
Lubuu
101:70
Åttondelsfinal
Angel1
CosaNostra KK
87:78
Kvartsfinal
King of the Bumblebees
BC Sensacija
82:91
Kvartsfinal
Trencin
KKPantelejci
82:79
Kvartsfinal
OILERS Tychy Basket
BK Velké Albrechtice 2.0
122:109
Kvartsfinal
Angel1
M.G. Basket
121:77
Semifinal
OILERS Tychy Basket
BC Sensacija
95:73
Semifinal
Trencin
Angel1
85:113
Tredjeprismatch
Trencin
BC Sensacija
78:80
Final
OILERS Tychy Basket
Angel1
87:75