Сезона | Датум | Догађај | 34 (70/70) | 2021-01-03 | Тим је добио менаџера - FarkasGyula | 35 (22/70) | 2021-01-25 | Тим је искључен - FarkasGyula | 37 (3/70) | 2021-05-26 | Тим је добио менаџера - Bernyo2008 | 37 (34/70) | 2021-06-26 | Тим је искључен - Bernyo2008 | 37 (43/70) | 2021-07-05 | Тим је добио менаџера - Feco21 | 37 (65/70) | 2021-07-27 | Тим је искључен - Feco21 | 39 (20/70) | 2021-10-30 | Тим је добио менаџера - lget | 39 (50/70) | 2021-11-29 | Тим је искључен - lget | 39 (60/70) | 2021-12-09 | Тим је добио менаџера - szabo98 | 40 (12/70) | 2021-12-31 | Тим је искључен - szabo98 | 40 (46/70) | 2022-02-03 | Тим је добио менаџера - fenyvesi | 40 (68/70) | 2022-02-25 | Тим је искључен - fenyvesi | 41 (2/70) | 2022-03-01 | Тим је добио менаџера - madgyar | 41 (24/70) | 2022-03-23 | Тим је искључен - madgyar | 42 (33/70) | 2022-06-10 | Тим је добио менаџера - krumpligames | 42 (55/70) | 2022-07-02 | Тим је искључен - krumpligames | 42 (61/70) | 2022-07-08 | Тим је добио менаџера - Xel | 45 (52/70) | 2023-01-25 | Тим је искључен - Xel |
Сезона | Име тима | Резултати |
45 | BEKUK |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 5 у конференцији B лиге III.2. |
||
44 | BEKUK |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 11 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 6 у конференцији B лиге III.2. |
||
43 | BEKUK |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 3 у конференцији B лиге III.2. |
||
42 | Montreal Beavers |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 5 у конференцији A лиге III.2. |
||
41 | madgyar† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 14 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 8 у конференцији B лиге III.2. |
||
40 | Hungary Boys† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 6 у конференцији B лиге III.2. |
||
39 | Zöldek BC |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 5 у конференцији A лиге III.2. |
||
38 | Kecskenet† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 6 у конференцији B лиге III.2. |
||
37 | Kecskenet |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 7 у конференцији A лиге III.2. |
||
36 | Farkasok 38606 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 14 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 7 у конференцији B лиге III.2. |
||
35 | Farkasok 38606 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 15 у плејофу лиге III.2. |
||
Позиција 7 у конференцији A лиге III.2. |
||
34 | Team noname 38606 |
Померен у III.2 лигу од стране кошаркашке асоцијације. |
Ранг 16 у плејофу лиге IV.1. |
||
Позиција 6 у конференцији B лиге IV.1. |
||
33 | Team noname 38606 |
Ранг 16 у плејофу лиге IV.1. |
Позиција 8 у конференцији A лиге IV.1. |