Sezon | Data | Eveniment | 38 (24/70) | 2021-08-25 | Echipa a fost însărcinată unui manager - utkusemi | 38 (46/70) | 2021-09-16 | Echipă închisă - utkusemi | 38 (55/70) | 2021-09-25 | Echipa a fost însărcinată unui manager - halilkarakaya342414 | 39 (7/70) | 2021-10-17 | Echipă închisă - halilkarakaya342414 | 39 (25/70) | 2021-11-04 | Echipa a fost însărcinată unui manager - RekklesSerhat | 39 (47/70) | 2021-11-26 | Echipă închisă - RekklesSerhat | 40 (20/70) | 2022-01-08 | Echipa a fost însărcinată unui manager - kasirga67 | 40 (42/70) | 2022-01-30 | Echipă închisă - kasirga67 | 40 (52/70) | 2022-02-09 | Echipa a fost însărcinată unui manager - bobabi | 41 (61/70) | 2022-04-29 | Echipă închisă - bobabi | 41 (70/70) | 2022-05-08 | Echipa a fost însărcinată unui manager - armudi | 42 (30/70) | 2022-06-07 | Echipă închisă - armudi | 42 (69/70) | 2022-07-16 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Hysaj |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
52 | Adilcevaz Spor |
Locul 10 în playoff-ul ligii I.1. |
Locul 5 în conferința A a ligii I.1. |
||
51 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 5 în conferința A a ligii I.1. |
||
50 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în sferturile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii I.1. |
||
49 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
A câştigat barajul pentru evitarea retrogradării din liga I.1. |
||
Locul 12 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 7 în conferința A a ligii I.1. |
||
48 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 5 în conferința A a ligii I.1. |
||
47 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Promovare în liga I.1. |
||
Locul 1 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii II.3. |
||
46 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
A pierdut barajul pentru promovare în liga I.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința A a ligii II.3. |
||
45 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
44 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.3. |
||
43 | Adilcevaz Spor |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 5 în conferința A a ligii II.3. |
||
42 | Bas mı ket† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 4 în conferința A a ligii II.3. |
||
41 | Ankara Kedigücü |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii II.3. |
||
40 | şarlot bolkets† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 7 în conferința B a ligii II.3. |
||
39 | Washington WizardsX |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 6 în conferința A a ligii II.3. |
||
38 | DADAŞLAR |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 12 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 7 în conferința A a ligii II.3. |