Sezon | Data | Eveniment | 37 (13/70) | 2021-06-05 | Echipa a fost însărcinată unui manager - AndreiX | 37 (35/70) | 2021-06-27 | Echipă închisă - AndreiX | 37 (50/70) | 2021-07-12 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Mr Szilveszter | 38 (3/70) | 2021-08-04 | Echipă închisă - Mr Szilveszter | 38 (8/70) | 2021-08-09 | Echipa a fost însărcinată unui manager - florindorin | 38 (50/70) | 2021-09-20 | Echipă închisă - florindorin | 38 (63/70) | 2021-10-03 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Elenompiar | 39 (15/70) | 2021-10-25 | Echipă închisă - Elenompiar | 39 (21/70) | 2021-10-31 | Echipa a fost însărcinată unui manager - florindorin | 39 (43/70) | 2021-11-22 | Echipă închisă - florindorin | 39 (49/70) | 2021-11-28 | Echipa a fost însărcinată unui manager - liberlamare |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
52 | -HRF- |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii II.2. |
||
51 | -HRF- |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii II.2. |
||
50 | -HRF- |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 4 în conferința A a ligii II.2. |
||
49 | -HRF- |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.2. |
||
48 | -HRF- |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.2. |
||
47 | -HRF- |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.2. |
||
46 | -HRF- |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii II.2. |
||
45 | -HRF- |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.2. |
||
44 | -HRF- |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.2. |
||
43 | -HRF- |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 5 în conferința A a ligii II.2. |
||
42 | -HRF- |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.2. |
||
41 | -HRF- |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii II.2. |
||
40 | -HRF- |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 5 în conferința A a ligii II.2. |
||
39 | FC RaulRamon† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 11 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 6 în conferința A a ligii II.2. |
||
38 | FC RaulRamon |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 6 în conferința B a ligii II.2. |
||
37 | OnFireTeam† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 8 în conferința A a ligii II.2. |