Sezon | Data | Eveniment | 34 (3/70) | 2020-10-28 | Echipa a fost însărcinată unui manager - apaciai | 34 (25/70) | 2020-11-19 | Echipă închisă - apaciai | 35 (39/70) | 2021-02-11 | Echipa a fost însărcinată unui manager - QamalsQ | 35 (61/70) | 2021-03-05 | Echipă închisă - QamalsQ | 35 (63/70) | 2021-03-07 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Linas Sarka | 36 (15/70) | 2021-03-29 | Echipă închisă - Linas Sarka | 36 (21/70) | 2021-04-04 | Echipa a fost însărcinată unui manager - ko nori | 36 (25/70) | 2021-04-08 | Echipă închisă - ko nori | 37 (37/70) | 2021-06-29 | Echipa a fost însărcinată unui manager - AresVirus | 37 (59/70) | 2021-07-21 | Echipă închisă - AresVirus | 38 (40/70) | 2021-09-10 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Reaggie | 39 (7/70) | 2021-10-17 | Echipă închisă - Reaggie | 39 (35/70) | 2021-11-14 | Echipa a fost însărcinată unui manager - gintaras07 | 40 (6/70) | 2021-12-25 | Echipă închisă - gintaras07 | 40 (6/70) | 2021-12-25 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Guner83 | 41 (20/70) | 2022-03-19 | Echipă închisă - Guner83 | 42 (52/70) | 2022-06-29 | Echipa a fost însărcinată unui manager - RytisA | 43 (4/70) | 2022-07-21 | Echipă închisă - RytisA | 43 (34/70) | 2022-08-20 | Echipa a fost însărcinată unui manager - kleenex | 43 (56/70) | 2022-09-11 | Echipă închisă - kleenex | 44 (10/70) | 2022-10-05 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Bullegy | 44 (51/70) | 2022-11-15 | Echipă închisă - Bullegy | 44 (57/70) | 2022-11-21 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Atletas | 45 (9/70) | 2022-12-13 | Echipă închisă - Atletas | 45 (13/70) | 2022-12-17 | Echipa a fost însărcinată unui manager - ateiwis | 45 (36/70) | 2023-01-09 | Echipă închisă - ateiwis | 45 (47/70) | 2023-01-20 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Arbatėlė | 45 (69/70) | 2023-02-11 | Echipă închisă - Arbatėlė | 49 (54/70) | 2023-11-03 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Kovinė Panda | 52 (50/70) | 2024-05-27 | Echipă închisă - Kovinė Panda |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
52 | Sarmatai |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 6 în conferința B a ligii II.3. |
||
51 | Sarmatai |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.3. |
||
50 | Sarmatai |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 4 în conferința A a ligii II.3. |
||
49 | SAULĖ† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.3. |
||
48 | SAULĖ† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 12 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 6 în conferința B a ligii II.3. |
||
47 | SAULĖ† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 7 în conferința B a ligii II.3. |
||
46 | SAULĖ† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 15 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 8 în conferința B a ligii II.3. |
||
45 | BC Alpha Aliens† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 6 în conferința A a ligii II.3. |
||
44 | Checkmate |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.3. |
||
43 | BC Divine |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii II.3. |
||
42 | Dvikova† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
A pierdut barajul pentru promovare în liga I.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii II.3. |
||
41 | Dvikova† |
Eliminată în runda 3 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga II.3 de către federația de baschet.
|
||
Locul 10 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 6 în conferința B a ligii II.2. |
||
40 | Dvikova |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.2. |
||
39 | vilniaus vilnius |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 6 în conferința B a ligii II.2. |
||
38 | BC Vidzgiris |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 6 în conferința A a ligii II.2. |
||
37 | MSMV team |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 7 în conferința A a ligii II.2. |
||
36 | Pillow BC† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 15 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 8 în conferința A a ligii II.2. |
||
35 | BC Vabalninkas |
Mutată în liga II.2 de către federația de baschet.
|
Locul 3 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii III.1. |
||
34 | BC PUPULIAI† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga III.1 de către federația de baschet.
|
||
Locul 13 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 7 în conferința B a ligii II.2. |