Sezon | Data | Eveniment | 27 (4/70) | 2019-06-27 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Pedro Severo | 27 (9/70) | 2019-07-02 | Echipă închisă - Pedro Severo | 27 (33/70) | 2019-07-26 | Echipa a fost însărcinată unui manager - jgleao | 27 (55/70) | 2019-08-17 | Echipă închisă - jgleao | 28 (24/70) | 2019-09-25 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Joaopedro0200 | 28 (51/70) | 2019-10-22 | Echipă închisă - Joaopedro0200 | 29 (26/70) | 2019-12-06 | Echipa a fost însărcinată unui manager - styvie | 29 (59/70) | 2020-01-08 | Echipă închisă - styvie | 30 (41/70) | 2020-02-29 | Echipa a fost însărcinată unui manager - João Mafra | 30 (64/70) | 2020-03-23 | Echipă închisă - João Mafra | 30 (68/70) | 2020-03-27 | Echipa a fost însărcinată unui manager - marcorf1 | 31 (49/70) | 2020-05-17 | Echipă închisă - marcorf1 | 31 (55/70) | 2020-05-23 | Echipa a fost însărcinată unui manager - clube salta mitre | 33 (34/70) | 2020-09-19 | Echipă închisă - clube salta mitre | 33 (54/70) | 2020-10-09 | Echipa a fost însărcinată unui manager - clube salta mitre | 35 (3/70) | 2021-01-06 | Echipă închisă - clube salta mitre |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
35 | AMAN/ESPCEX† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
A pierdut barajul pentru promovare în liga II.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii III.1. |
||
34 | AMAN/ESPCEX |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 1 în conferința B a ligii III.1. |
||
33 | AMAN/ESPCEX† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 2 în conferința A a ligii III.1. |
||
32 | AMAN/ESPCEX |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 2 în conferința A a ligii III.1. |
||
31 | Ranulfo EC |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 1 în conferința B a ligii III.1. |
||
30 | Sarasota Alligators |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 4 în conferința A a ligii III.1. |
||
29 | XRMFLABASQUETE |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii III.1. |
||
28 | São Paulo F.C |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii III.1. |
||
27 | Niteroi Leões |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 15 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 8 în conferința A a ligii III.1. |