Sezon | Data | Eveniment | 24 (39/70) | 2019-01-03 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Stephenc | 24 (61/70) | 2019-01-25 | Echipă închisă - Stephenc | 25 (19/70) | 2019-02-22 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Nba1122 | 25 (41/70) | 2019-03-16 | Echipă închisă - Nba1122 | 25 (55/70) | 2019-03-30 | Echipa a fost însărcinată unui manager - DeanDangerous | 26 (7/70) | 2019-04-21 | Echipă închisă - DeanDangerous | 26 (17/70) | 2019-05-01 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Fabrizio Helbert | 26 (61/70) | 2019-06-14 | Echipă închisă - Fabrizio Helbert | 28 (11/70) | 2019-09-12 | Echipa a fost însărcinată unui manager - frantoni10 | 28 (33/70) | 2019-10-04 | Echipă închisă - frantoni10 | 28 (35/70) | 2019-10-06 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Fernando1445 | 28 (58/70) | 2019-10-29 | Echipă închisă - Fernando1445 | 28 (58/70) | 2019-10-29 | Echipa a fost însărcinată unui manager - ManuBenet01 | 29 (10/70) | 2019-11-20 | Echipă închisă - ManuBenet01 | 30 (26/70) | 2020-02-14 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Shakagnb15 | 30 (48/70) | 2020-03-07 | Echipă închisă - Shakagnb15 | 30 (59/70) | 2020-03-18 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Matiasriver |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
52 | CA River Plate |
Locul 8 în playoff-ul ligii I.1. |
Locul 4 în conferința B a ligii I.1. |
||
51 | CA River Plate |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
A câştigat barajul pentru evitarea retrogradării din liga I.1. |
||
Locul 12 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 5 în conferința A a ligii I.1. |
||
50 | CA River Plate |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 6 în conferința A a ligii I.1. |
||
49 | CA River Plate |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Promovare în liga I.1. |
||
Locul 1 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii II.3. |
||
48 | CA River Plate |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința A a ligii II.3. |
||
47 | CA River Plate |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
46 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
45 | CA River Plate |
Eliminată în sferturile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
44 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii II.3. |
||
43 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii II.3. |
||
42 | CA River Plate |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
41 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
40 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
39 | CA River Plate |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii II.3. |
||
38 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
37 | CA River Plate |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința A a ligii II.3. |
||
36 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.3. |
||
35 | CA River Plate |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.3. |
||
34 | CA River Plate |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.3. |
||
33 | CA River Plate |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.3. |
||
32 | CA River Plate |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.3. |
||
31 | CA River Plate |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.3. |
||
30 | Rio Grande Timberpigs |
Mutată în liga II.3 de către federația de baschet.
|
A pierdut barajul pentru promovare în liga II.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii III.1. |
||
29 | Manu FC† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 4 în conferința A a ligii III.1. |
||
28 | Marbalan |
Eliminată în runda 3 a Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii III.1. |
||
27 | Soc Fom Aldo Bonzi† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga III.1 de către federația de baschet.
|
||
Locul 13 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 7 în conferința B a ligii II.3. |
||
26 | Soc Fom Aldo Bonzi |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 11 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 7 în conferința B a ligii II.3. |
||
25 | Nolting club† |
Mutată în liga II.3 de către federația de baschet.
|
Locul 7 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 4 în conferința A a ligii III.1. |
||
24 | Quilmes |
Locul 9 în playoff-ul ligii III.1. |
Locul 5 în conferința A a ligii III.1. |
||
23 | Team noname 35900 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga III.1 de către federația de baschet.
|
||
Locul 15 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 7 în conferința A a ligii II.3. |