Sezon | Data | Eveniment | 21 (18/70) | 2018-05-17 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Milan Grahovac | 21 (41/70) | 2018-06-09 | Echipă închisă - Milan Grahovac | 24 (64/70) | 2019-01-28 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Kvinsi Miler2 | 25 (16/70) | 2019-02-19 | Echipă închisă - Kvinsi Miler2 | 25 (40/70) | 2019-03-15 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Milan Vilenjak | 25 (62/70) | 2019-04-06 | Echipă închisă - Milan Vilenjak | 26 (19/70) | 2019-05-03 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Amsterdam1234 | 26 (41/70) | 2019-05-25 | Echipă închisă - Amsterdam1234 | 26 (43/70) | 2019-05-27 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Šta sad hoćeš | 26 (65/70) | 2019-06-18 | Echipă închisă - Šta sad hoćeš | 27 (1/70) | 2019-06-24 | Echipa a fost însărcinată unui manager - appaK | 28 (45/70) | 2019-10-16 | Echipă închisă - appaK | 29 (12/70) | 2019-11-22 | Echipa a fost însărcinată unui manager - EroHerc | 29 (34/70) | 2019-12-14 | Echipă închisă - EroHerc | 29 (57/70) | 2020-01-06 | Echipa a fost însărcinată unui manager - 10emir10 | 30 (9/70) | 2020-01-28 | Echipă închisă - 10emir10 | 30 (13/70) | 2020-02-01 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Vedran99 | 30 (35/70) | 2020-02-23 | Echipă închisă - Vedran99 | 30 (53/70) | 2020-03-12 | Echipa a fost însărcinată unui manager - ŠIPOVAČA | 31 (14/70) | 2020-04-12 | Echipă închisă - ŠIPOVAČA | 32 (39/70) | 2020-07-16 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Edin213 | 32 (62/70) | 2020-08-08 | Echipă închisă - Edin213 | 33 (21/70) | 2020-09-06 | Echipa a fost însărcinată unui manager - zumbul |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
52 | KK OLIMPIK |
Locul 8 în playoff-ul ligii I.1. |
Locul 4 în conferința B a ligii I.1. |
||
51 | KK OLIMPIK |
Poziţia 4 în Cupa Naţională. |
Locul 14 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 8 în conferința B a ligii I.1. |
||
50 | KK OLIMPIK |
Eliminată în sferturile de finală ale Cupei Naţionale. |
A câştigat barajul pentru evitarea retrogradării din liga I.1. |
||
Locul 15 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 8 în conferința A a ligii I.1. |
||
49 | KK OLIMPIK |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Promovare în liga I.1. |
||
A câştigat barajul pentru promovarea în liga I.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii II.1. |
||
48 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 2 în conferința A a ligii II.1. |
||
47 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 1 în conferința B a ligii II.1. |
||
46 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 2 în conferința A a ligii II.1. |
||
45 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 1 în conferința B a ligii II.1. |
||
44 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 1 în conferința B a ligii II.1. |
||
43 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Retrogradată în liga II.1. |
||
Locul 16 în playoff-ul ligii I.1. |
||
Locul 8 în conferința B a ligii I.1. |
||
42 | KK OLIMPIK |
Eliminată în sferturile de finală ale Cupei Naţionale. |
Promovare în liga I.1. |
||
A câştigat barajul pentru promovarea în liga I.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii II.1. |
||
41 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.1. |
||
40 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.1. |
||
39 | KK OLIMPIK |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii II.1. |
||
38 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.1. |
||
37 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii II.1. |
||
36 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 4 în conferința A a ligii II.1. |
||
35 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 4 în conferința B a ligii II.1. |
||
34 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii II.1. |
||
33 | KK OLIMPIK |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii II.1. |
||
32 | Edin bc |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 11 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 6 în conferința B a ligii II.1. |
||
31 | EroHerc† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 6 în conferința B a ligii II.1. |
||
30 | BC Nightwish† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.1. |
||
29 | EroHerc† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în conferința B a ligii II.1. |
||
28 | KK Lukavac† |
Eliminată în optimile de finală ale Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în conferința A a ligii II.1. |
||
27 | KK Lukavac |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 6 în conferința A a ligii II.1. |
||
26 | SKK Borac Banja Luka |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 8 în conferința A a ligii II.1. |
||
25 | KK Truli alkoholicari |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 5 în conferința B a ligii II.1. |
||
24 | OKK Velež Nevesinje 34771 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga II.1 de către federația de baschet.
|
||
A pierdut barajul pentru promovare în liga I.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 2 în conferința B a ligii II.2. |
||
23 | OKK Velež Nevesinje 34771 † |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 2 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 1 în conferința A a ligii II.2. |
||
22 | OKK Velež Nevesinje 34771 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga II.2 de către federația de baschet.
|
||
Locul 13 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 7 în conferința A a ligii II.1. |
||
21 | OKK Velež Nevesinje 34771 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 15 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 8 în conferința B a ligii II.1. |
||
20 | Team noname 34771 |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 16 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 8 în conferința B a ligii II.1. |