Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 0 (70/70) | 2014-06-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Republica80 | 1 (10/70) | 2014-07-09 | Team opgeheven - Republica80 | 2 (21/70) | 2014-09-28 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Cefran91 | 2 (25/70) | 2014-10-02 | Team opgeheven - Cefran91 | 2 (46/70) | 2014-10-23 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - pichonsz | 3 (3/70) | 2014-11-19 | Team opgeheven - pichonsz | 3 (13/70) | 2014-11-29 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Papandujo | 3 (50/70) | 2015-01-05 | Team opgeheven - Papandujo | 3 (62/70) | 2015-01-17 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - ainatq12 | 4 (14/70) | 2015-02-08 | Team opgeheven - ainatq12 | 4 (19/70) | 2015-02-13 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - bonghaus | 4 (42/70) | 2015-03-08 | Team opgeheven - bonghaus | 4 (43/70) | 2015-03-09 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - fito6 | 4 (65/70) | 2015-03-31 | Team opgeheven - fito6 | 6 (40/70) | 2015-07-24 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Thiar | 6 (62/70) | 2015-08-15 | Team opgeheven - Thiar | 7 (50/70) | 2015-10-12 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - gery20 | 8 (2/70) | 2015-11-03 | Team opgeheven - gery20 | 8 (11/70) | 2015-11-12 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - cicuta | 12 (37/70) | 2016-09-13 | Team opgeheven - cicuta |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
12 | VILLARRUBIO† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 14 in de playoff van divisie III.1. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie III.1. |
||
11 | VILLARRUBIO |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de playoff van divisie III.1. |
||
Positie 7 in competitie A in divisie III.1. |
||
10 | VILLARRUBIO |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 12 in de playoff van divisie III.1. |
||
Positie 6 in competitie A in divisie III.1. |
||
9 | VILLARRUBIO |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 14 in de playoff van divisie III.1. |
||
Positie 7 in competitie A in divisie III.1. |
||
8 | VILLARRUBIO |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Verplaatst naar divisie III.1 door de basketbalbond |
||
Positie 5 in de playoff van divisie IV.8. |
||
Positie 2 in competitie B in divisie IV.8. |
||
7 | Talmoy UD† |
Positie 4 in de playoff van divisie IV.8. |
Positie 1 in competitie A in divisie IV.8. |
||
6 | Talmoy UD |
Positie 3 in de playoff van divisie IV.8. |
Positie 3 in competitie A in divisie IV.8. |
||
5 | arovera† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Verplaatst naar divisie IV.8 door de basketbalbond |
||
Positie 11 in de playoff van divisie IV.6. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie IV.6. |
||
4 | arovera |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 6 in de playoff van divisie IV.6. |
||
Positie 4 in competitie A in divisie IV.6. |
||
3 | Atl. Mallorquin |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de playoff van divisie IV.6. |
||
Positie 7 in competitie B in divisie IV.6. |
||
2 | C'Bulls† |
Verplaatst naar divisie IV.6 door de basketbalbond |
Positie 15 in de playoff van divisie IV.24. |
||
Positie 8 in competitie A in divisie IV.24. |
||
1 | Begoña C.B.† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 16 in de playoff van divisie IV.24. |
||
Positie 8 in competitie B in divisie IV.24. |