Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 24 (15/70) | 2018-12-10 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Tayler Bruce | 24 (37/70) | 2019-01-01 | Team opgeheven - Tayler Bruce | 25 (13/70) | 2019-02-16 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Happgellért | 25 (35/70) | 2019-03-10 | Team opgeheven - Happgellért | 26 (28/70) | 2019-05-12 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Pietro Jackson | 27 (28/70) | 2019-07-21 | Team opgeheven - Pietro Jackson | 28 (11/70) | 2019-09-12 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - zala006 | 29 (56/70) | 2020-01-05 | Team opgeheven - zala006 | 30 (66/70) | 2020-03-25 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - PEQUIM | 35 (65/70) | 2021-03-09 | Team opgeheven - PEQUIM |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
35 | PEQUIM |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 9 in de playoff van divisie III.6. |
||
Positie 5 in competitie A in divisie III.6. |
||
34 | PEQUIM |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 9 in de playoff van divisie III.6. |
||
Positie 5 in competitie A in divisie III.6. |
||
33 | PEQUIM |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 12 in de playoff van divisie III.6. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie III.6. |
||
32 | PEQUIM |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 7 in de playoff van divisie III.6. |
||
Positie 4 in competitie B in divisie III.6. |
||
31 | PEQUIM |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 9 in de playoff van divisie III.6. |
||
Positie 5 in competitie B in divisie III.6. |
||
30 | Ambrus Team† |
Verplaatst naar divisie III.6 door de basketbalbond |
Positie 7 in de playoff van divisie IV.1. |
||
Positie 4 in competitie B in divisie IV.1. |
||
29 | Ambrus Team |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Verplaatst naar divisie IV.1 door de basketbalbond |
||
Positie 13 in de playoff van divisie III.2. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie III.2. |
||
28 | Ambrus Team |
Verplaatst naar divisie III.2 door de basketbalbond |
Positie 8 in de playoff van divisie IV.1. |
||
Positie 2 in competitie B in divisie IV.1. |
||
27 | Hot Men Dance† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 11 in de playoff van divisie IV.1. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie IV.1. |
||
26 | Hot Men Dance |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de playoff van divisie IV.1. |
||
Positie 7 in competitie A in divisie IV.1. |
||
25 | Paloznak kc† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de playoff van divisie IV.1. |
||
Positie 7 in competitie B in divisie IV.1. |
||
24 | Dark Eagle† |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de playoff van divisie IV.1. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie IV.1. |
||
23 | Team noname 36026 |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Gedegradeerd naar divisie IV.1. |
||
Verloren in de degradatieronde van divisie III.1. |
||
Positie 15 in de playoff van divisie III.1. |
||
Positie 8 in competitie B in divisie III.1. |