52 |
Soligorsk Mutants |
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
51 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 4 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
50 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
49 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie B in divisie II.1.
|
48 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker.
|
Gedegradeerd naar divisie II.1.
|
Positie 16 in de playoff van divisie I.1.
|
Positie 8 in competitie A in divisie I.1.
|
47 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker.
|
Verplaatst naar divisie I.1 door de basketbalbond
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
46 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
45 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
44 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker.
|
Verloren in de promotieronde naar divisie I.1.
|
Positie 2 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
43 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 2 in competitie A in divisie II.1.
|
42 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
41 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
40 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie A in divisie II.1.
|
39 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Verplaatst naar divisie II.1 door de basketbalbond
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.2.
|
Positie 2 in competitie B in divisie II.2.
|
38 |
Soligorsk Mutants |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 3 in de playoff van divisie II.2.
|
Positie 3 in competitie B in divisie II.2.
|
37 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker.
|
Gedegradeerd naar divisie II.2.
|
Verloren in de degradatieronde van divisie I.1.
|
Positie 13 in de playoff van divisie I.1.
|
Positie 6 in competitie B in divisie I.1.
|
36 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in de kwartfinales van de Nationale Beker.
|
Gewonnen in de degradatieronde van divisie I.1.
|
Positie 14 in de playoff van divisie I.1.
|
Positie 8 in competitie B in divisie I.1.
|
35 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker.
|
Gepromoveerd naar divisie I.1.
|
Gewonnen in de promotieronde naar divisie I.1.
|
Positie 2 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 1 in competitie B in divisie II.1.
|
34 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 5 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 3 in competitie B in divisie II.1.
|
33 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Verloren in de promotieronde naar divisie I.1.
|
Positie 2 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 2 in competitie B in divisie II.1.
|
32 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 5 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 3 in competitie A in divisie II.1.
|
31 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 6 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie A in divisie II.1.
|
30 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 5 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 3 in competitie B in divisie II.1.
|
29 |
Budowniczy |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 6 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie B in divisie II.1.
|
28 |
X-RAY BOROVIKI |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 7 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie B in divisie II.1.
|
27 |
X-RAY BOROVIKI |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 7 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie A in divisie II.1.
|
26 |
LSC-IVAMolocdechno† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Positie 4 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie B in divisie II.1.
|
25 |
LSC-IVAMolocdechno† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 7 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie B in divisie II.1.
|
24 |
LSC-IVAMolocdechno† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Positie 5 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 3 in competitie B in divisie II.1.
|
23 |
LSC-IVAMolocdechno† |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker.
|
Positie 7 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie A in divisie II.1.
|
22 |
LSC-IVAMolocdechno |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker.
|
Gedegradeerd naar divisie II.1.
|
Positie 16 in de playoff van divisie I.1.
|
Positie 8 in competitie A in divisie I.1.
|
21 |
LSC-IVAMolocdechno |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker.
|
Gepromoveerd naar divisie I.1.
|
Positie 1 in de playoff van divisie II.1.
|
Positie 4 in competitie A in divisie II.1.
|