Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 19 (4/70) | 2017-12-14 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - crnogorac1 | 19 (26/70) | 2018-01-05 | Team opgeheven - crnogorac1 | 19 (27/70) | 2018-01-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - ayoub8barca | 19 (49/70) | 2018-01-28 | Team opgeheven - ayoub8barca | 19 (54/70) | 2018-02-02 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Gian Rebadavia | 20 (6/70) | 2018-02-24 | Team opgeheven - Gian Rebadavia | 20 (6/70) | 2018-02-24 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - the king 1000 | 20 (29/70) | 2018-03-19 | Team opgeheven - the king 1000 | 20 (31/70) | 2018-03-21 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - dashisaleg | 20 (53/70) | 2018-04-12 | Team opgeheven - dashisaleg | 20 (53/70) | 2018-04-12 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Felo Joseph | 21 (5/70) | 2018-05-04 | Team opgeheven - Felo Joseph | 21 (10/70) | 2018-05-09 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - darreniw | 21 (32/70) | 2018-05-31 | Team opgeheven - darreniw | 21 (39/70) | 2018-06-07 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Penghao Dong | 22 (54/70) | 2018-08-31 | Team opgeheven - Penghao Dong | 22 (65/70) | 2018-09-11 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Sydney4 | 23 (17/70) | 2018-10-03 | Team opgeheven - Sydney4 | 23 (18/70) | 2018-10-04 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - jeventose kr | 23 (40/70) | 2018-10-26 | Team opgeheven - jeventose kr | 23 (49/70) | 2018-11-04 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - achraf2545 | 24 (1/70) | 2018-11-26 | Team opgeheven - achraf2545 | 24 (2/70) | 2018-11-27 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Inui | 24 (24/70) | 2018-12-19 | Team opgeheven - Inui | 24 (24/70) | 2018-12-19 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - haidarmohammed | 24 (55/70) | 2019-01-19 | Team opgeheven - haidarmohammed | 24 (60/70) | 2019-01-24 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - JM Zabala | 25 (12/70) | 2019-02-15 | Team opgeheven - JM Zabala | 25 (19/70) | 2019-02-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Schizo | 25 (25/70) | 2019-02-28 | Team opgeheven - Schizo | 25 (27/70) | 2019-03-02 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - thegoatceres | 25 (50/70) | 2019-03-25 | Team opgeheven - thegoatceres | 25 (62/70) | 2019-04-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Amine brbr | 26 (27/70) | 2019-05-11 | Team opgeheven - Amine brbr | 26 (35/70) | 2019-05-19 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Vince Afable | 26 (57/70) | 2019-06-10 | Team opgeheven - Vince Afable | 27 (11/70) | 2019-07-04 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - kher1997 | 27 (33/70) | 2019-07-26 | Team opgeheven - kher1997 | 27 (62/70) | 2019-08-24 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - andy2759580 | 28 (35/70) | 2019-10-06 | Team opgeheven - andy2759580 | 28 (38/70) | 2019-10-09 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - bizih | 28 (60/70) | 2019-10-31 | Team opgeheven - bizih | 29 (42/70) | 2019-12-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - brhim | 29 (64/70) | 2020-01-13 | Team opgeheven - brhim | 30 (34/70) | 2020-02-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - AVINOAM | 30 (56/70) | 2020-03-15 | Team opgeheven - AVINOAM | 30 (61/70) | 2020-03-20 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Omari Jangavadze | 39 (53/70) | 2021-12-02 | Team opgeheven - Omari Jangavadze |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
39 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 4 in de playoff van divisie III.7. |
||
Positie 2 in competitie A in divisie III.7. |
||
38 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 4 in de playoff van divisie III.7. |
||
Positie 2 in competitie B in divisie III.7. |
||
37 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 7 in de playoff van divisie III.7. |
||
Positie 2 in competitie A in divisie III.7. |
||
36 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 7 in de playoff van divisie III.7. |
||
Positie 4 in competitie B in divisie III.7. |
||
35 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de playoff van divisie III.7. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie III.7. |
||
34 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Gedegradeerd naar divisie III.7. |
||
Positie 14 in de playoff van divisie II.1. |
||
Positie 6 in competitie A in divisie II.1. |
||
33 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 4 van de Nationale Beker. |
Gepromoveerd naar divisie II.1. |
||
Positie 1 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 1 in competitie A in divisie III.4. |
||
32 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Gedegradeerd naar divisie III.4. |
||
Verloren in de degradatieronde van divisie II.1. |
||
Positie 12 in de playoff van divisie II.1. |
||
Positie 7 in competitie B in divisie II.1. |
||
31 | Georgian Warriors |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Gepromoveerd naar divisie II.1. |
||
Positie 1 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 2 in competitie B in divisie III.4. |
||
30 | hpoel gerusalem |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 14 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 6 in competitie B in divisie III.4. |
||
29 | algria |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 7 in competitie A in divisie III.4. |
||
28 | believer |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 7 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 4 in competitie A in divisie III.4. |
||
27 | math ball† |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 16 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 7 in competitie B in divisie III.4. |
||
26 | Miami Seahawks |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 11 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 7 in competitie A in divisie III.4. |
||
25 | Dream Chaser |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 16 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 8 in competitie B in divisie III.4. |
||
24 | Iraq boys |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 6 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 3 in competitie B in divisie III.4. |
||
23 | team best† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 7 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 4 in competitie A in divisie III.4. |
||
22 | alphones |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Verloren in de promotieronde naar divisie II.1. |
||
Positie 2 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 1 in competitie B in divisie III.4. |
||
21 | alphones |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 9 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 5 in competitie A in divisie III.4. |
||
20 | Lyla Baskets |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 5 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 3 in competitie A in divisie III.4. |
||
19 | barchlona |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 14 in de playoff van divisie III.4. |
||
Positie 8 in competitie A in divisie III.4. |