Online: 259
Tijd:
Public account
IV.9
Seizoen: 52 (62/70)
Communicatie
Communicatie
Mail
Meldingen
Forums
Live Chat
Public account
Public account
Profiel
Instellingen
Uitloggen
PRO Zone
1330
credits
Credits kopen
Team
Nieuws
Info
Kalender
Uitdagingen
Financiën
Instellingen
Spelers
Spelers
Overzicht
Contracten
Blessures
Scouts
Statistieken
Training
Seizoen bonussen
Draft
Stadion
Stadion
Faciliteiten
Personeel
Scouting
Opleidingscentrum
Sportacademie
Markt
Spelers
Personeel
Je verkopen en biedingen
Je transfers
Adverteringssysteem
Wedstrijd
Volgende wedstrijd
Opstelling
Tactiek
Planning
Directe uitdaging
Divisie
Divisie nieuws
Uitslagen
Stand
Playoff
Statistieken
All Stars
Prijzengeld
Informatie
Persberichten
Forums
Toernooien
Nationale Beker
Champions League
Beker voor Bekerwinnaars
Landen
Credittoernooien
Internationaal
Landprofiel
Wereld Beker
Uitslagen
Ranglijst van de landen
Verkiezingen
Informatie
Handleiding
FAQ
Regels
PPM Team
Helpers
Top
Gemeenschap
Basketbal nieuws
Favoriete teams
Live Chat
PPM TV
Je bent nu in het publieke account. Als je het spel wilt spelen of wilt deelnemen aan een discussie, dan moet je inloggen. Als je een nieuwe gebruiker bent, dan moet je je eerst registreren.
Login
registratie
Pohár víťazov pohárov
Mike22
96 Ploegen
0 credits
822 250 391
Toernooilogo
Win gratis credits!
Nodig nieuwe managers uit in het spel en krijg tot 12 voor één verwijzing!
Profiel
Geregistreerde ploegen
Standen
Wedstrijden
Playoff
Statistieken
Eindstand
Positie
Team
1
OILERS Tychy Basket
2
Angel1
3
BC Sensacija
4
Trencin
5
KKPantelejci
5
BK Velké Albrechtice 2.0
5
King of the Bumblebees
5
M.G. Basket
9
Lubuu
9
CosaNostra KK
9
Eagles Babīte
9
DINAMO
9
TSV Nittenau
9
BC Kaimieciai
9
Swebstars
9
KK Dalmacija RSK Niš
17
Beticostrogodo
17
Galileo
17
Adrogué Poker Atlhétic
17
Smiley World
17
Snipiers
17
Albino Wizards
17
lions
17
Chumscrubber B.C.
17
Physical Graffiti
17
CyberDyne System
17
Maestral Split
17
Kamut Thunder
17
Wood Green Worms
17
Békéscsabai KK 2014
17
BC Rousse
17
Beaverswood
33
Simmeringer Pugs
33
BC SuperStars
33
SWORDSMEN NYMBURK
33
BC Mayorivka
33
Cibona 1983
33
Gigini
33
Reginan vangit
33
BC Crazy M Střezov
33
Easter Egghunters
33
Cēsis
33
Jupiter Team
33
Spartak Lier
33
Võrgutajad
33
Effi 49ers
33
Diablitos
33
RMC Plunder
33
Capgrossos Mataró
33
Ashenvale
33
ChusBasket
33
Seattle Supersonics
33
K.K. Festival Ludosti†
33
Székelyudvarhely KK
33
U- CLUJ DENY
33
Nah Trang Whales
33
Ore Mountain Miners
33
Superzvani
33
Drużyna Mająca Rozmach
33
Ryttylä Raptors
33
RED STAR 33
33
Triglav Kranj
33
CFEAmadora
33
Lmon Basket
65
BBC EILAND
65
Minoan Bulls
65
Kalavos berniukai†
65
Atlético Clube São Luiz
65
EL TRICOLOR
65
Centrifuga
65
Neptunos†
65
Braga Bombers
65
Vlaardingen '21
65
Wrexham Thunders
65
Los Ángeles Malvados
65
Brooklyn Bridgers
65
KK Cowboys
65
GALLIS1980
65
Macondo Basketball
65
Gibson Bull
65
BRICK
65
Bolqrsko Tsarstvo
65
İzmir Büyükşehir Belediye
65
Phoenix79
65
chelsea 11
65
Vengeance Stealers
65
Headless Thompson Gunners
65
NeverchangeYourID
65
ManeshT ILaM
65
HKK Split
65
Gigantes BC
65
Pubela Crocodilu'
65
Sports Academy
65
Holschawk
65
Rutti a rimbalzo
65
LSCIVA 40193 †
Ronde
Thuisploeg
Bezoekers
Uitslag
Ronde 1
King of the Bumblebees
Lmon Basket
113:63
Ronde 1
Seattle Supersonics
Physical Graffiti
76:88
Ronde 1
Maestral Split
SWORDSMEN NYMBURK
85:55
Ronde 1
Beaverswood
Ryttylä Raptors
113:81
Ronde 1
TSV Nittenau
BC Crazy M Střezov
102:92
Ronde 1
Eagles Babīte
Diablitos
85:83
Ronde 1
Wood Green Worms
Spartak Lier
104:83
Ronde 1
Angel1
Reginan vangit
103:94
Ronde 1
ChusBasket
CyberDyne System
73:83
Ronde 1
Smiley World
Ashenvale
107:78
Ronde 1
lions
Gigini
93:84
Ronde 1
Chumscrubber B.C.
U- CLUJ DENY
118:85
Ronde 1
Albino Wizards
Capgrossos Mataró
87:72
Ronde 1
Adrogué Poker Atlhétic
BC Mayorivka
91:78
Ronde 1
KKPantelejci
K.K. Festival Ludosti†
150:87
Ronde 1
CFEAmadora
Kamut Thunder
81:91
Ronde 1
RED STAR 33
Swebstars
92:96
Ronde 1
Drużyna Mająca Rozmach
Beticostrogodo
86:89
Ronde 1
OILERS Tychy Basket
Jupiter Team
123:77
Ronde 1
BK Velké Albrechtice 2.0
Cibona 1983
100:76
Ronde 1
Lubuu
Nah Trang Whales
98:92
Ronde 1
Trencin
Ore Mountain Miners
92:64
Ronde 1
Cēsis
Galileo
70:101
Ronde 1
Simmeringer Pugs
DINAMO
94:103
Ronde 1
BC Sensacija
Võrgutajad
101:82
Ronde 1
CosaNostra KK
Superzvani
96:87
Ronde 1
BC Kaimieciai
Triglav Kranj
129:51
Ronde 1
KK Dalmacija RSK Niš
RMC Plunder
110:97
Ronde 1
Snipiers
Easter Egghunters
86:77
Ronde 1
Effi 49ers
BC Rousse
87:88
Ronde 1
M.G. Basket
Székelyudvarhely KK
97:49
Ronde 1
Békéscsabai KK 2014
BC SuperStars
90:70
Ronde 2
BC Sensacija
Chumscrubber B.C.
91:83
Ronde 2
Lubuu
Albino Wizards
100:66
Ronde 2
Smiley World
DINAMO
94:103
Ronde 2
Snipiers
Swebstars
100:105
Ronde 2
Angel1
CyberDyne System
94:88
Ronde 2
M.G. Basket
Galileo
90:76
Ronde 2
KK Dalmacija RSK Niš
Kamut Thunder
101:74
Ronde 2
King of the Bumblebees
BC Rousse
97:70
Ronde 2
Wood Green Worms
BC Kaimieciai
81:82
Ronde 2
TSV Nittenau
Adrogué Poker Atlhétic
102:83
Ronde 2
OILERS Tychy Basket
Beticostrogodo
109:73
Ronde 2
Maestral Split
CosaNostra KK
61:75
Ronde 2
lions
Eagles Babīte
79:92
Ronde 2
BK Velké Albrechtice 2.0
Békéscsabai KK 2014
89:87
Ronde 2
KKPantelejci
Beaverswood
104:88
Ronde 2
Trencin
Physical Graffiti
95:71
Laatste 16
Trencin
DINAMO
100:99
Laatste 16
BC Sensacija
TSV Nittenau
97:54
Laatste 16
M.G. Basket
Eagles Babīte
90:74
Laatste 16
King of the Bumblebees
BC Kaimieciai
97:80
Laatste 16
OILERS Tychy Basket
Swebstars
89:76
Laatste 16
KK Dalmacija RSK Niš
BK Velké Albrechtice 2.0
78:91
Laatste 16
KKPantelejci
Lubuu
101:70
Laatste 16
Angel1
CosaNostra KK
87:78
Kwartfinale
King of the Bumblebees
BC Sensacija
82:91
Kwartfinale
Trencin
KKPantelejci
82:79
Kwartfinale
OILERS Tychy Basket
BK Velké Albrechtice 2.0
122:109
Kwartfinale
Angel1
M.G. Basket
121:77
Halve finale
OILERS Tychy Basket
BC Sensacija
95:73
Halve finale
Trencin
Angel1
85:113
Wedstrijd voor de 3de plaats
Trencin
BC Sensacija
78:80
Finale
OILERS Tychy Basket
Angel1
87:75