Online: 300
Tijd:
Public account
IV.9
Seizoen: 52 (62/70)
Communicatie
Communicatie
Mail
Meldingen
Forums
Live Chat
Public account
Public account
Profiel
Instellingen
Uitloggen
PRO Zone
1330
credits
Credits kopen
Team
Nieuws
Info
Kalender
Uitdagingen
Financiën
Instellingen
Spelers
Spelers
Overzicht
Contracten
Blessures
Scouts
Statistieken
Training
Seizoen bonussen
Draft
Stadion
Stadion
Faciliteiten
Personeel
Scouting
Opleidingscentrum
Sportacademie
Markt
Spelers
Personeel
Je verkopen en biedingen
Je transfers
Adverteringssysteem
Wedstrijd
Volgende wedstrijd
Opstelling
Tactiek
Planning
Directe uitdaging
Divisie
Divisie nieuws
Uitslagen
Stand
Playoff
Statistieken
All Stars
Prijzengeld
Informatie
Persberichten
Forums
Toernooien
Nationale Beker
Champions League
Beker voor Bekerwinnaars
Landen
Credittoernooien
Internationaal
Landprofiel
Wereld Beker
Uitslagen
Ranglijst van de landen
Verkiezingen
Informatie
Handleiding
FAQ
Regels
PPM Team
Helpers
Top
Gemeenschap
Basketbal nieuws
Favoriete teams
Live Chat
PPM TV
Je bent nu in het publieke account. Als je het spel wilt spelen of wilt deelnemen aan een discussie, dan moet je inloggen. Als je een nieuwe gebruiker bent, dan moet je je eerst registreren.
Login
registratie
PARIS AUTUMN CUP 2021
babou45
64 Ploegen
576 credits
822 250 391
Toernooilogo
Win gratis credits!
Nodig nieuwe managers uit in het spel en krijg tot 12 voor één verwijzing!
Profiel
Geregistreerde ploegen
Standen
Wedstrijden
Playoff
Statistieken
Eindstand
Positie
Team
1
Les Corsaires BB†
2
BK Chude Ruky
3
Basel Slovenia
4
CUCUTA BC
5
Pubela Crocodilu'
5
Gulbenes Buki
5
Ashenvale
5
In Your Face
9
Helsingborgs BK†
9
Brigo team
9
Split
9
Divljaci†
9
KKPantelejci
9
Black Angels
9
Slávia Medik Martin
9
Moroms Ladies
17
Les Taureaux Bretons
17
SIOUXI
17
BC Potomac
17
eeeee 34331 †
17
CB VALLEKAS
17
CCCP Seppo†
17
Niva Markovka†
17
UPCDF41
17
KK Radnički
17
Bohemie
17
Nah Trang Whales
17
BC FBLEAU
17
BK Maromans
17
Puchacz TEAM
17
Beateam Basket
17
Wilki Wałbrzych
33
Vosgienne Cows
33
BK REBEL Havlíčkův Brod
33
BK RBP Havířov
33
USK Students FTVS
33
Cleveland Browns†
33
Stříbrní vlci 35934 †
33
LAON BASKET CLUB
33
Komárom Raptors 37263 †
33
Znovuzrodeni†
33
BSC Mělník 37720 †
33
Csíkszeredai KSK†
33
Teiskontie - ktp†
33
KALATON
33
BKPīpli†
33
DS basket†
33
BC Navarov
33
Erminig Naoned 33023 †
33
val de saone
33
Stells
33
Vandali v arenach
33
Komisz Turul's
33
KK Zlatara Majdanpek
33
BRICK
33
Diablitos
33
Thangorodrim Balrogs
33
Havran Veltrusy
33
BK Nová Paka
33
Basket Přerov
33
BBK Goats Klatovy
33
Scorpio
33
ČONTOŠVAĽA BK
33
BC ETM 2020†
Ronde
Thuisploeg
Bezoekers
Uitslag
Ronde 1
Slávia Medik Martin
CCCP Seppo†
122:82
Ronde 1
Pubela Crocodilu'
Wilki Wałbrzych
96:86
Ronde 1
Divljaci†
Nah Trang Whales
98:84
Ronde 1
SIOUXI
Les Corsaires BB†
70:78
Ronde 1
Split
Niva Markovka†
105:69
Ronde 1
Helsingborgs BK†
eeeee 34331 †
102:73
Ronde 1
Ashenvale
Beateam Basket
161:59
Ronde 1
CUCUTA BC
Les Taureaux Bretons
128:88
Ronde 1
KKPantelejci
BC FBLEAU
105:81
Ronde 1
KK Radnički
Basel Slovenia
71:112
Ronde 1
BK Maromans
Brigo team
60:93
Ronde 1
Black Angels
Puchacz TEAM
117:93
Ronde 1
Moroms Ladies
CB VALLEKAS
121:73
Ronde 1
Gulbenes Buki
Bohemie
131:76
Ronde 1
In Your Face
UPCDF41
76:66
Ronde 1
BK Chude Ruky
BC Potomac
88:81
Laatste 16
Ashenvale
Brigo team
99:81
Laatste 16
BK Chude Ruky
Slávia Medik Martin
106:104
Laatste 16
KKPantelejci
In Your Face
84:85
Laatste 16
Moroms Ladies
Basel Slovenia
72:94
Laatste 16
Gulbenes Buki
Black Angels
122:93
Laatste 16
Helsingborgs BK†
CUCUTA BC
77:97
Laatste 16
Divljaci†
Les Corsaires BB†
85:90
Laatste 16
Split
Pubela Crocodilu'
70:103
Kwartfinale
Gulbenes Buki
Les Corsaires BB†
69:79
Kwartfinale
BK Chude Ruky
Pubela Crocodilu'
93:83
Kwartfinale
CUCUTA BC
In Your Face
92:83
Kwartfinale
Ashenvale
Basel Slovenia
87:97
Halve finale
CUCUTA BC
Les Corsaires BB†
53:85
Halve finale
BK Chude Ruky
Basel Slovenia
90:76
Wedstrijd voor de 3de plaats
CUCUTA BC
Basel Slovenia
94:96
Finale
BK Chude Ruky
Les Corsaires BB†
81:84