Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Čempionu līga

1 268 000 492
PPM oficiālā lapa Facebook vietnē
Sniedz vērtējumu mūsu Facebook lapai un iegūsti janākās ziņas pirms to iegūst pārējie.
Piezīmes
Šī iespēja ir daļa no PRO pakas!

Grupa:   Sezona:

Grupa 1

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Latvija Vērgales COBRAS Kanāda Headless Thompson Gunners Pievienot TV programmai
15.06.2020 Somija Lähteelä Xpress Baltkrievija Epidemic Madness Pievienot TV programmai
15.06.2020 Serbija KKPantelejci Argentīna Spartanos Pievienot TV programmai
18.06.2020 Kanāda Headless Thompson Gunners Argentīna Spartanos Pievienot TV programmai
18.06.2020 Baltkrievija Epidemic Madness Serbija KKPantelejci Pievienot TV programmai
18.06.2020 Latvija Vērgales COBRAS Somija Lähteelä Xpress Pievienot TV programmai
22.06.2020 Somija Lähteelä Xpress Kanāda Headless Thompson Gunners Pievienot TV programmai
22.06.2020 Serbija KKPantelejci Latvija Vērgales COBRAS Pievienot TV programmai
22.06.2020 Argentīna Spartanos Baltkrievija Epidemic Madness Pievienot TV programmai
25.06.2020 Kanāda Headless Thompson Gunners Baltkrievija Epidemic Madness Pievienot TV programmai
25.06.2020 Latvija Vērgales COBRAS Argentīna Spartanos Pievienot TV programmai
25.06.2020 Somija Lähteelä Xpress Serbija KKPantelejci Pievienot TV programmai
29.06.2020 Serbija KKPantelejci Kanāda Headless Thompson Gunners Pievienot TV programmai
29.06.2020 Argentīna Spartanos Somija Lähteelä Xpress Pievienot TV programmai
29.06.2020 Baltkrievija Epidemic Madness Latvija Vērgales COBRAS Pievienot TV programmai
02.07.2020 Kanāda Headless Thompson Gunners Latvija Vērgales COBRAS Pievienot TV programmai
02.07.2020 Baltkrievija Epidemic Madness Somija Lähteelä Xpress Pievienot TV programmai
02.07.2020 Argentīna Spartanos Serbija KKPantelejci Pievienot TV programmai
06.07.2020 Argentīna Spartanos Kanāda Headless Thompson Gunners Pievienot TV programmai
06.07.2020 Serbija KKPantelejci Baltkrievija Epidemic Madness Pievienot TV programmai
06.07.2020 Somija Lähteelä Xpress Latvija Vērgales COBRAS Pievienot TV programmai
09.07.2020 Kanāda Headless Thompson Gunners Somija Lähteelä Xpress Pievienot TV programmai
09.07.2020 Latvija Vērgales COBRAS Serbija KKPantelejci Pievienot TV programmai
09.07.2020 Baltkrievija Epidemic Madness Argentīna Spartanos Pievienot TV programmai
13.07.2020 Baltkrievija Epidemic Madness Kanāda Headless Thompson Gunners Pievienot TV programmai
13.07.2020 Argentīna Spartanos Latvija Vērgales COBRAS Pievienot TV programmai
13.07.2020 Serbija KKPantelejci Somija Lähteelä Xpress Pievienot TV programmai
16.07.2020 Kanāda Headless Thompson Gunners Serbija KKPantelejci Pievienot TV programmai
16.07.2020 Somija Lähteelä Xpress Argentīna Spartanos Pievienot TV programmai
16.07.2020 Latvija Vērgales COBRAS Baltkrievija Epidemic Madness Pievienot TV programmai

Grupa 2

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Polija KK Krosno Spurs Taivāna BlueTiger Pievienot TV programmai
15.06.2020 Slovēnija X Heat Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Pievienot TV programmai
15.06.2020 Slovākija Zoon Van Snook Turcija akabe Pievienot TV programmai
18.06.2020 Taivāna BlueTiger Turcija akabe Pievienot TV programmai
18.06.2020 Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Slovākija Zoon Van Snook Pievienot TV programmai
18.06.2020 Polija KK Krosno Spurs Slovēnija X Heat Pievienot TV programmai
22.06.2020 Slovēnija X Heat Taivāna BlueTiger Pievienot TV programmai
22.06.2020 Slovākija Zoon Van Snook Polija KK Krosno Spurs Pievienot TV programmai
22.06.2020 Turcija akabe Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Pievienot TV programmai
25.06.2020 Taivāna BlueTiger Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Pievienot TV programmai
25.06.2020 Polija KK Krosno Spurs Turcija akabe Pievienot TV programmai
25.06.2020 Slovēnija X Heat Slovākija Zoon Van Snook Pievienot TV programmai
29.06.2020 Slovākija Zoon Van Snook Taivāna BlueTiger Pievienot TV programmai
29.06.2020 Turcija akabe Slovēnija X Heat Pievienot TV programmai
29.06.2020 Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Polija KK Krosno Spurs Pievienot TV programmai
02.07.2020 Taivāna BlueTiger Polija KK Krosno Spurs Pievienot TV programmai
02.07.2020 Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Slovēnija X Heat Pievienot TV programmai
02.07.2020 Turcija akabe Slovākija Zoon Van Snook Pievienot TV programmai
06.07.2020 Turcija akabe Taivāna BlueTiger Pievienot TV programmai
06.07.2020 Slovākija Zoon Van Snook Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Pievienot TV programmai
06.07.2020 Slovēnija X Heat Polija KK Krosno Spurs Pievienot TV programmai
09.07.2020 Taivāna BlueTiger Slovēnija X Heat Pievienot TV programmai
09.07.2020 Polija KK Krosno Spurs Slovākija Zoon Van Snook Pievienot TV programmai
09.07.2020 Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Turcija akabe Pievienot TV programmai
13.07.2020 Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Taivāna BlueTiger Pievienot TV programmai
13.07.2020 Turcija akabe Polija KK Krosno Spurs Pievienot TV programmai
13.07.2020 Slovākija Zoon Van Snook Slovēnija X Heat Pievienot TV programmai
16.07.2020 Taivāna BlueTiger Slovākija Zoon Van Snook Pievienot TV programmai
16.07.2020 Slovēnija X Heat Turcija akabe Pievienot TV programmai
16.07.2020 Polija KK Krosno Spurs Rumānija BC CSU Hermannstadt SIBIU Pievienot TV programmai

Grupa 3

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Ungārija Anzsima Nīderlande SV Hector Pievienot TV programmai
15.06.2020 Somija Hellraisers Šveice M.G. Basket Pievienot TV programmai
15.06.2020 Portugāle Milheiroense Basket Bulgārija korabostroitel Pievienot TV programmai
18.06.2020 Nīderlande SV Hector Bulgārija korabostroitel Pievienot TV programmai
18.06.2020 Šveice M.G. Basket Portugāle Milheiroense Basket Pievienot TV programmai
18.06.2020 Ungārija Anzsima Somija Hellraisers Pievienot TV programmai
22.06.2020 Somija Hellraisers Nīderlande SV Hector Pievienot TV programmai
22.06.2020 Portugāle Milheiroense Basket Ungārija Anzsima Pievienot TV programmai
22.06.2020 Bulgārija korabostroitel Šveice M.G. Basket Pievienot TV programmai
25.06.2020 Nīderlande SV Hector Šveice M.G. Basket Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ungārija Anzsima Bulgārija korabostroitel Pievienot TV programmai
25.06.2020 Somija Hellraisers Portugāle Milheiroense Basket Pievienot TV programmai
29.06.2020 Portugāle Milheiroense Basket Nīderlande SV Hector Pievienot TV programmai
29.06.2020 Bulgārija korabostroitel Somija Hellraisers Pievienot TV programmai
29.06.2020 Šveice M.G. Basket Ungārija Anzsima Pievienot TV programmai
02.07.2020 Nīderlande SV Hector Ungārija Anzsima Pievienot TV programmai
02.07.2020 Šveice M.G. Basket Somija Hellraisers Pievienot TV programmai
02.07.2020 Bulgārija korabostroitel Portugāle Milheiroense Basket Pievienot TV programmai
06.07.2020 Bulgārija korabostroitel Nīderlande SV Hector Pievienot TV programmai
06.07.2020 Portugāle Milheiroense Basket Šveice M.G. Basket Pievienot TV programmai
06.07.2020 Somija Hellraisers Ungārija Anzsima Pievienot TV programmai
09.07.2020 Nīderlande SV Hector Somija Hellraisers Pievienot TV programmai
09.07.2020 Ungārija Anzsima Portugāle Milheiroense Basket Pievienot TV programmai
09.07.2020 Šveice M.G. Basket Bulgārija korabostroitel Pievienot TV programmai
13.07.2020 Šveice M.G. Basket Nīderlande SV Hector Pievienot TV programmai
13.07.2020 Bulgārija korabostroitel Ungārija Anzsima Pievienot TV programmai
13.07.2020 Portugāle Milheiroense Basket Somija Hellraisers Pievienot TV programmai
16.07.2020 Nīderlande SV Hector Portugāle Milheiroense Basket Pievienot TV programmai
16.07.2020 Somija Hellraisers Bulgārija korabostroitel Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ungārija Anzsima Šveice M.G. Basket Pievienot TV programmai

Grupa 4

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Krievija Dark Armadillos Beļģija rocky mountains Pievienot TV programmai
15.06.2020 Somija Red Skull Rumānija Fetesti Rockets Pievienot TV programmai
15.06.2020 Francija Pepito Magic Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Pievienot TV programmai
18.06.2020 Beļģija rocky mountains Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Pievienot TV programmai
18.06.2020 Rumānija Fetesti Rockets Francija Pepito Magic Pievienot TV programmai
18.06.2020 Krievija Dark Armadillos Somija Red Skull Pievienot TV programmai
22.06.2020 Somija Red Skull Beļģija rocky mountains Pievienot TV programmai
22.06.2020 Francija Pepito Magic Krievija Dark Armadillos Pievienot TV programmai
22.06.2020 Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Rumānija Fetesti Rockets Pievienot TV programmai
25.06.2020 Beļģija rocky mountains Rumānija Fetesti Rockets Pievienot TV programmai
25.06.2020 Krievija Dark Armadillos Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Pievienot TV programmai
25.06.2020 Somija Red Skull Francija Pepito Magic Pievienot TV programmai
29.06.2020 Francija Pepito Magic Beļģija rocky mountains Pievienot TV programmai
29.06.2020 Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Somija Red Skull Pievienot TV programmai
29.06.2020 Rumānija Fetesti Rockets Krievija Dark Armadillos Pievienot TV programmai
02.07.2020 Beļģija rocky mountains Krievija Dark Armadillos Pievienot TV programmai
02.07.2020 Rumānija Fetesti Rockets Somija Red Skull Pievienot TV programmai
02.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Francija Pepito Magic Pievienot TV programmai
06.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Beļģija rocky mountains Pievienot TV programmai
06.07.2020 Francija Pepito Magic Rumānija Fetesti Rockets Pievienot TV programmai
06.07.2020 Somija Red Skull Krievija Dark Armadillos Pievienot TV programmai
09.07.2020 Beļģija rocky mountains Somija Red Skull Pievienot TV programmai
09.07.2020 Krievija Dark Armadillos Francija Pepito Magic Pievienot TV programmai
09.07.2020 Rumānija Fetesti Rockets Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Pievienot TV programmai
13.07.2020 Rumānija Fetesti Rockets Beļģija rocky mountains Pievienot TV programmai
13.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Krievija Dark Armadillos Pievienot TV programmai
13.07.2020 Francija Pepito Magic Somija Red Skull Pievienot TV programmai
16.07.2020 Beļģija rocky mountains Francija Pepito Magic Pievienot TV programmai
16.07.2020 Somija Red Skull Amerikas Savienotās Valstis War Pigs Pievienot TV programmai
16.07.2020 Krievija Dark Armadillos Rumānija Fetesti Rockets Pievienot TV programmai

Grupa 5

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Krievija Russian Five Kanāda MousKat Pievienot TV programmai
15.06.2020 Horvātija Divljaci Zviedrija IniKorgen BK Pievienot TV programmai
15.06.2020 Vācija TSV Nittenau Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Pievienot TV programmai
18.06.2020 Kanāda MousKat Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Pievienot TV programmai
18.06.2020 Zviedrija IniKorgen BK Vācija TSV Nittenau Pievienot TV programmai
18.06.2020 Krievija Russian Five Horvātija Divljaci Pievienot TV programmai
22.06.2020 Horvātija Divljaci Kanāda MousKat Pievienot TV programmai
22.06.2020 Vācija TSV Nittenau Krievija Russian Five Pievienot TV programmai
22.06.2020 Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Zviedrija IniKorgen BK Pievienot TV programmai
25.06.2020 Kanāda MousKat Zviedrija IniKorgen BK Pievienot TV programmai
25.06.2020 Krievija Russian Five Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Pievienot TV programmai
25.06.2020 Horvātija Divljaci Vācija TSV Nittenau Pievienot TV programmai
29.06.2020 Vācija TSV Nittenau Kanāda MousKat Pievienot TV programmai
29.06.2020 Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Horvātija Divljaci Pievienot TV programmai
29.06.2020 Zviedrija IniKorgen BK Krievija Russian Five Pievienot TV programmai
02.07.2020 Kanāda MousKat Krievija Russian Five Pievienot TV programmai
02.07.2020 Zviedrija IniKorgen BK Horvātija Divljaci Pievienot TV programmai
02.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Vācija TSV Nittenau Pievienot TV programmai
06.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Kanāda MousKat Pievienot TV programmai
06.07.2020 Vācija TSV Nittenau Zviedrija IniKorgen BK Pievienot TV programmai
06.07.2020 Horvātija Divljaci Krievija Russian Five Pievienot TV programmai
09.07.2020 Kanāda MousKat Horvātija Divljaci Pievienot TV programmai
09.07.2020 Krievija Russian Five Vācija TSV Nittenau Pievienot TV programmai
09.07.2020 Zviedrija IniKorgen BK Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Pievienot TV programmai
13.07.2020 Zviedrija IniKorgen BK Kanāda MousKat Pievienot TV programmai
13.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Krievija Russian Five Pievienot TV programmai
13.07.2020 Vācija TSV Nittenau Horvātija Divljaci Pievienot TV programmai
16.07.2020 Kanāda MousKat Vācija TSV Nittenau Pievienot TV programmai
16.07.2020 Horvātija Divljaci Amerikas Savienotās Valstis Chicago Suckers Pievienot TV programmai
16.07.2020 Krievija Russian Five Zviedrija IniKorgen BK Pievienot TV programmai

Grupa 6

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Polija Toledo Beļģija Denver Nuggets. Pievienot TV programmai
15.06.2020 Itālija US Salve Rumānija Vabexal Tg-Murgu Pievienot TV programmai
15.06.2020 Vācija Ebrach Bajuwaren Argentīna Ginobili mas 4 Pievienot TV programmai
18.06.2020 Beļģija Denver Nuggets. Argentīna Ginobili mas 4 Pievienot TV programmai
18.06.2020 Rumānija Vabexal Tg-Murgu Vācija Ebrach Bajuwaren Pievienot TV programmai
18.06.2020 Polija Toledo Itālija US Salve Pievienot TV programmai
22.06.2020 Itālija US Salve Beļģija Denver Nuggets. Pievienot TV programmai
22.06.2020 Vācija Ebrach Bajuwaren Polija Toledo Pievienot TV programmai
22.06.2020 Argentīna Ginobili mas 4 Rumānija Vabexal Tg-Murgu Pievienot TV programmai
25.06.2020 Beļģija Denver Nuggets. Rumānija Vabexal Tg-Murgu Pievienot TV programmai
25.06.2020 Polija Toledo Argentīna Ginobili mas 4 Pievienot TV programmai
25.06.2020 Itālija US Salve Vācija Ebrach Bajuwaren Pievienot TV programmai
29.06.2020 Vācija Ebrach Bajuwaren Beļģija Denver Nuggets. Pievienot TV programmai
29.06.2020 Argentīna Ginobili mas 4 Itālija US Salve Pievienot TV programmai
29.06.2020 Rumānija Vabexal Tg-Murgu Polija Toledo Pievienot TV programmai
02.07.2020 Beļģija Denver Nuggets. Polija Toledo Pievienot TV programmai
02.07.2020 Rumānija Vabexal Tg-Murgu Itālija US Salve Pievienot TV programmai
02.07.2020 Argentīna Ginobili mas 4 Vācija Ebrach Bajuwaren Pievienot TV programmai
06.07.2020 Argentīna Ginobili mas 4 Beļģija Denver Nuggets. Pievienot TV programmai
06.07.2020 Vācija Ebrach Bajuwaren Rumānija Vabexal Tg-Murgu Pievienot TV programmai
06.07.2020 Itālija US Salve Polija Toledo Pievienot TV programmai
09.07.2020 Beļģija Denver Nuggets. Itālija US Salve Pievienot TV programmai
09.07.2020 Polija Toledo Vācija Ebrach Bajuwaren Pievienot TV programmai
09.07.2020 Rumānija Vabexal Tg-Murgu Argentīna Ginobili mas 4 Pievienot TV programmai
13.07.2020 Rumānija Vabexal Tg-Murgu Beļģija Denver Nuggets. Pievienot TV programmai
13.07.2020 Argentīna Ginobili mas 4 Polija Toledo Pievienot TV programmai
13.07.2020 Vācija Ebrach Bajuwaren Itālija US Salve Pievienot TV programmai
16.07.2020 Beļģija Denver Nuggets. Vācija Ebrach Bajuwaren Pievienot TV programmai
16.07.2020 Itālija US Salve Argentīna Ginobili mas 4 Pievienot TV programmai
16.07.2020 Polija Toledo Rumānija Vabexal Tg-Murgu Pievienot TV programmai

Grupa 7

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Ķīna xiaowu Lielbritānija Islington Bulls Pievienot TV programmai
15.06.2020 Itālija Real Castello Lietuva BC wikingai Pievienot TV programmai
15.06.2020 Portugāle Sampaio Basket Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Pievienot TV programmai
18.06.2020 Lielbritānija Islington Bulls Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Pievienot TV programmai
18.06.2020 Lietuva BC wikingai Portugāle Sampaio Basket Pievienot TV programmai
18.06.2020 Ķīna xiaowu Itālija Real Castello Pievienot TV programmai
22.06.2020 Itālija Real Castello Lielbritānija Islington Bulls Pievienot TV programmai
22.06.2020 Portugāle Sampaio Basket Ķīna xiaowu Pievienot TV programmai
22.06.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Lietuva BC wikingai Pievienot TV programmai
25.06.2020 Lielbritānija Islington Bulls Lietuva BC wikingai Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ķīna xiaowu Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Pievienot TV programmai
25.06.2020 Itālija Real Castello Portugāle Sampaio Basket Pievienot TV programmai
29.06.2020 Portugāle Sampaio Basket Lielbritānija Islington Bulls Pievienot TV programmai
29.06.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Itālija Real Castello Pievienot TV programmai
29.06.2020 Lietuva BC wikingai Ķīna xiaowu Pievienot TV programmai
02.07.2020 Lielbritānija Islington Bulls Ķīna xiaowu Pievienot TV programmai
02.07.2020 Lietuva BC wikingai Itālija Real Castello Pievienot TV programmai
02.07.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Portugāle Sampaio Basket Pievienot TV programmai
06.07.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Lielbritānija Islington Bulls Pievienot TV programmai
06.07.2020 Portugāle Sampaio Basket Lietuva BC wikingai Pievienot TV programmai
06.07.2020 Itālija Real Castello Ķīna xiaowu Pievienot TV programmai
09.07.2020 Lielbritānija Islington Bulls Itālija Real Castello Pievienot TV programmai
09.07.2020 Ķīna xiaowu Portugāle Sampaio Basket Pievienot TV programmai
09.07.2020 Lietuva BC wikingai Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Pievienot TV programmai
13.07.2020 Lietuva BC wikingai Lielbritānija Islington Bulls Pievienot TV programmai
13.07.2020 Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Ķīna xiaowu Pievienot TV programmai
13.07.2020 Portugāle Sampaio Basket Itālija Real Castello Pievienot TV programmai
16.07.2020 Lielbritānija Islington Bulls Portugāle Sampaio Basket Pievienot TV programmai
16.07.2020 Itālija Real Castello Argentīna Adrogué Poker Atlhétic Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ķīna xiaowu Lietuva BC wikingai Pievienot TV programmai

Grupa 8

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Ukraina Streptiv Igaunija BC Potomac Pievienot TV programmai
15.06.2020 Itālija Snipiers Zviedrija AussieFootballRules Pievienot TV programmai
15.06.2020 Serbija Archangels Turcija XasXas Pievienot TV programmai
18.06.2020 Igaunija BC Potomac Turcija XasXas Pievienot TV programmai
18.06.2020 Zviedrija AussieFootballRules Serbija Archangels Pievienot TV programmai
18.06.2020 Ukraina Streptiv Itālija Snipiers Pievienot TV programmai
22.06.2020 Itālija Snipiers Igaunija BC Potomac Pievienot TV programmai
22.06.2020 Serbija Archangels Ukraina Streptiv Pievienot TV programmai
22.06.2020 Turcija XasXas Zviedrija AussieFootballRules Pievienot TV programmai
25.06.2020 Igaunija BC Potomac Zviedrija AussieFootballRules Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ukraina Streptiv Turcija XasXas Pievienot TV programmai
25.06.2020 Itālija Snipiers Serbija Archangels Pievienot TV programmai
29.06.2020 Serbija Archangels Igaunija BC Potomac Pievienot TV programmai
29.06.2020 Turcija XasXas Itālija Snipiers Pievienot TV programmai
29.06.2020 Zviedrija AussieFootballRules Ukraina Streptiv Pievienot TV programmai
02.07.2020 Igaunija BC Potomac Ukraina Streptiv Pievienot TV programmai
02.07.2020 Zviedrija AussieFootballRules Itālija Snipiers Pievienot TV programmai
02.07.2020 Turcija XasXas Serbija Archangels Pievienot TV programmai
06.07.2020 Turcija XasXas Igaunija BC Potomac Pievienot TV programmai
06.07.2020 Serbija Archangels Zviedrija AussieFootballRules Pievienot TV programmai
06.07.2020 Itālija Snipiers Ukraina Streptiv Pievienot TV programmai
09.07.2020 Igaunija BC Potomac Itālija Snipiers Pievienot TV programmai
09.07.2020 Ukraina Streptiv Serbija Archangels Pievienot TV programmai
09.07.2020 Zviedrija AussieFootballRules Turcija XasXas Pievienot TV programmai
13.07.2020 Zviedrija AussieFootballRules Igaunija BC Potomac Pievienot TV programmai
13.07.2020 Turcija XasXas Ukraina Streptiv Pievienot TV programmai
13.07.2020 Serbija Archangels Itālija Snipiers Pievienot TV programmai
16.07.2020 Igaunija BC Potomac Serbija Archangels Pievienot TV programmai
16.07.2020 Itālija Snipiers Turcija XasXas Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ukraina Streptiv Zviedrija AussieFootballRules Pievienot TV programmai

Grupa 9

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Ukraina Angel1 Nīderlande Hoogeveen Giants Pievienot TV programmai
15.06.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Čehija Slavia Pankrác Pievienot TV programmai
15.06.2020 Slovākija Moroms Ladies Bulgārija SSC Napoli Pievienot TV programmai
18.06.2020 Nīderlande Hoogeveen Giants Bulgārija SSC Napoli Pievienot TV programmai
18.06.2020 Čehija Slavia Pankrác Slovākija Moroms Ladies Pievienot TV programmai
18.06.2020 Ukraina Angel1 Brazīlija Corinthians Steamrollers Pievienot TV programmai
22.06.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Nīderlande Hoogeveen Giants Pievienot TV programmai
22.06.2020 Slovākija Moroms Ladies Ukraina Angel1 Pievienot TV programmai
22.06.2020 Bulgārija SSC Napoli Čehija Slavia Pankrác Pievienot TV programmai
25.06.2020 Nīderlande Hoogeveen Giants Čehija Slavia Pankrác Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ukraina Angel1 Bulgārija SSC Napoli Pievienot TV programmai
25.06.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Slovākija Moroms Ladies Pievienot TV programmai
29.06.2020 Slovākija Moroms Ladies Nīderlande Hoogeveen Giants Pievienot TV programmai
29.06.2020 Bulgārija SSC Napoli Brazīlija Corinthians Steamrollers Pievienot TV programmai
29.06.2020 Čehija Slavia Pankrác Ukraina Angel1 Pievienot TV programmai
02.07.2020 Nīderlande Hoogeveen Giants Ukraina Angel1 Pievienot TV programmai
02.07.2020 Čehija Slavia Pankrác Brazīlija Corinthians Steamrollers Pievienot TV programmai
02.07.2020 Bulgārija SSC Napoli Slovākija Moroms Ladies Pievienot TV programmai
06.07.2020 Bulgārija SSC Napoli Nīderlande Hoogeveen Giants Pievienot TV programmai
06.07.2020 Slovākija Moroms Ladies Čehija Slavia Pankrác Pievienot TV programmai
06.07.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Ukraina Angel1 Pievienot TV programmai
09.07.2020 Nīderlande Hoogeveen Giants Brazīlija Corinthians Steamrollers Pievienot TV programmai
09.07.2020 Ukraina Angel1 Slovākija Moroms Ladies Pievienot TV programmai
09.07.2020 Čehija Slavia Pankrác Bulgārija SSC Napoli Pievienot TV programmai
13.07.2020 Čehija Slavia Pankrác Nīderlande Hoogeveen Giants Pievienot TV programmai
13.07.2020 Bulgārija SSC Napoli Ukraina Angel1 Pievienot TV programmai
13.07.2020 Slovākija Moroms Ladies Brazīlija Corinthians Steamrollers Pievienot TV programmai
16.07.2020 Nīderlande Hoogeveen Giants Slovākija Moroms Ladies Pievienot TV programmai
16.07.2020 Brazīlija Corinthians Steamrollers Bulgārija SSC Napoli Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ukraina Angel1 Čehija Slavia Pankrác Pievienot TV programmai

Grupa 10

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Ukraina Mega-Patriotu Grieķija Minoan Bulls Pievienot TV programmai
15.06.2020 Ķīna Internazionale Milano Baltkrievija VEDRICH Pievienot TV programmai
15.06.2020 Brazīlija CUCUTA BC Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Pievienot TV programmai
18.06.2020 Grieķija Minoan Bulls Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Pievienot TV programmai
18.06.2020 Baltkrievija VEDRICH Brazīlija CUCUTA BC Pievienot TV programmai
18.06.2020 Ukraina Mega-Patriotu Ķīna Internazionale Milano Pievienot TV programmai
22.06.2020 Ķīna Internazionale Milano Grieķija Minoan Bulls Pievienot TV programmai
22.06.2020 Brazīlija CUCUTA BC Ukraina Mega-Patriotu Pievienot TV programmai
22.06.2020 Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Baltkrievija VEDRICH Pievienot TV programmai
25.06.2020 Grieķija Minoan Bulls Baltkrievija VEDRICH Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ukraina Mega-Patriotu Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ķīna Internazionale Milano Brazīlija CUCUTA BC Pievienot TV programmai
29.06.2020 Brazīlija CUCUTA BC Grieķija Minoan Bulls Pievienot TV programmai
29.06.2020 Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Ķīna Internazionale Milano Pievienot TV programmai
29.06.2020 Baltkrievija VEDRICH Ukraina Mega-Patriotu Pievienot TV programmai
02.07.2020 Grieķija Minoan Bulls Ukraina Mega-Patriotu Pievienot TV programmai
02.07.2020 Baltkrievija VEDRICH Ķīna Internazionale Milano Pievienot TV programmai
02.07.2020 Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Brazīlija CUCUTA BC Pievienot TV programmai
06.07.2020 Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Grieķija Minoan Bulls Pievienot TV programmai
06.07.2020 Brazīlija CUCUTA BC Baltkrievija VEDRICH Pievienot TV programmai
06.07.2020 Ķīna Internazionale Milano Ukraina Mega-Patriotu Pievienot TV programmai
09.07.2020 Grieķija Minoan Bulls Ķīna Internazionale Milano Pievienot TV programmai
09.07.2020 Ukraina Mega-Patriotu Brazīlija CUCUTA BC Pievienot TV programmai
09.07.2020 Baltkrievija VEDRICH Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Pievienot TV programmai
13.07.2020 Baltkrievija VEDRICH Grieķija Minoan Bulls Pievienot TV programmai
13.07.2020 Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Ukraina Mega-Patriotu Pievienot TV programmai
13.07.2020 Brazīlija CUCUTA BC Ķīna Internazionale Milano Pievienot TV programmai
16.07.2020 Grieķija Minoan Bulls Brazīlija CUCUTA BC Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ķīna Internazionale Milano Bulgārija Adrenalin Blue Unicorn Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ukraina Mega-Patriotu Baltkrievija VEDRICH Pievienot TV programmai

Grupa 11

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Polija VBc Protowo Grieķija spoky Pievienot TV programmai
15.06.2020 Ķīna don't hit my face Spānija A.D. Zorgina Pievienot TV programmai
15.06.2020 Slovākija Slávia Medik Martin Turcija Kabarday Pievienot TV programmai
18.06.2020 Grieķija spoky Turcija Kabarday Pievienot TV programmai
18.06.2020 Spānija A.D. Zorgina Slovākija Slávia Medik Martin Pievienot TV programmai
18.06.2020 Polija VBc Protowo Ķīna don't hit my face Pievienot TV programmai
22.06.2020 Ķīna don't hit my face Grieķija spoky Pievienot TV programmai
22.06.2020 Slovākija Slávia Medik Martin Polija VBc Protowo Pievienot TV programmai
22.06.2020 Turcija Kabarday Spānija A.D. Zorgina Pievienot TV programmai
25.06.2020 Grieķija spoky Spānija A.D. Zorgina Pievienot TV programmai
25.06.2020 Polija VBc Protowo Turcija Kabarday Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ķīna don't hit my face Slovākija Slávia Medik Martin Pievienot TV programmai
29.06.2020 Slovākija Slávia Medik Martin Grieķija spoky Pievienot TV programmai
29.06.2020 Turcija Kabarday Ķīna don't hit my face Pievienot TV programmai
29.06.2020 Spānija A.D. Zorgina Polija VBc Protowo Pievienot TV programmai
02.07.2020 Grieķija spoky Polija VBc Protowo Pievienot TV programmai
02.07.2020 Spānija A.D. Zorgina Ķīna don't hit my face Pievienot TV programmai
02.07.2020 Turcija Kabarday Slovākija Slávia Medik Martin Pievienot TV programmai
06.07.2020 Turcija Kabarday Grieķija spoky Pievienot TV programmai
06.07.2020 Slovākija Slávia Medik Martin Spānija A.D. Zorgina Pievienot TV programmai
06.07.2020 Ķīna don't hit my face Polija VBc Protowo Pievienot TV programmai
09.07.2020 Grieķija spoky Ķīna don't hit my face Pievienot TV programmai
09.07.2020 Polija VBc Protowo Slovākija Slávia Medik Martin Pievienot TV programmai
09.07.2020 Spānija A.D. Zorgina Turcija Kabarday Pievienot TV programmai
13.07.2020 Spānija A.D. Zorgina Grieķija spoky Pievienot TV programmai
13.07.2020 Turcija Kabarday Polija VBc Protowo Pievienot TV programmai
13.07.2020 Slovākija Slávia Medik Martin Ķīna don't hit my face Pievienot TV programmai
16.07.2020 Grieķija spoky Slovākija Slávia Medik Martin Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ķīna don't hit my face Turcija Kabarday Pievienot TV programmai
16.07.2020 Polija VBc Protowo Spānija A.D. Zorgina Pievienot TV programmai

Grupa 12

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Ungārija Blue Wizards B C Bosnija un Hercogovina KK Radnički Pievienot TV programmai
15.06.2020 Horvātija Delta Quadrant Čehija Kotěhulky Spurs Pievienot TV programmai
15.06.2020 Portugāle Fluvial Mineiro Irāna mehabad Pievienot TV programmai
18.06.2020 Bosnija un Hercogovina KK Radnički Irāna mehabad Pievienot TV programmai
18.06.2020 Čehija Kotěhulky Spurs Portugāle Fluvial Mineiro Pievienot TV programmai
18.06.2020 Ungārija Blue Wizards B C Horvātija Delta Quadrant Pievienot TV programmai
22.06.2020 Horvātija Delta Quadrant Bosnija un Hercogovina KK Radnički Pievienot TV programmai
22.06.2020 Portugāle Fluvial Mineiro Ungārija Blue Wizards B C Pievienot TV programmai
22.06.2020 Irāna mehabad Čehija Kotěhulky Spurs Pievienot TV programmai
25.06.2020 Bosnija un Hercogovina KK Radnički Čehija Kotěhulky Spurs Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ungārija Blue Wizards B C Irāna mehabad Pievienot TV programmai
25.06.2020 Horvātija Delta Quadrant Portugāle Fluvial Mineiro Pievienot TV programmai
29.06.2020 Portugāle Fluvial Mineiro Bosnija un Hercogovina KK Radnički Pievienot TV programmai
29.06.2020 Irāna mehabad Horvātija Delta Quadrant Pievienot TV programmai
29.06.2020 Čehija Kotěhulky Spurs Ungārija Blue Wizards B C Pievienot TV programmai
02.07.2020 Bosnija un Hercogovina KK Radnički Ungārija Blue Wizards B C Pievienot TV programmai
02.07.2020 Čehija Kotěhulky Spurs Horvātija Delta Quadrant Pievienot TV programmai
02.07.2020 Irāna mehabad Portugāle Fluvial Mineiro Pievienot TV programmai
06.07.2020 Irāna mehabad Bosnija un Hercogovina KK Radnički Pievienot TV programmai
06.07.2020 Portugāle Fluvial Mineiro Čehija Kotěhulky Spurs Pievienot TV programmai
06.07.2020 Horvātija Delta Quadrant Ungārija Blue Wizards B C Pievienot TV programmai
09.07.2020 Bosnija un Hercogovina KK Radnički Horvātija Delta Quadrant Pievienot TV programmai
09.07.2020 Ungārija Blue Wizards B C Portugāle Fluvial Mineiro Pievienot TV programmai
09.07.2020 Čehija Kotěhulky Spurs Irāna mehabad Pievienot TV programmai
13.07.2020 Čehija Kotěhulky Spurs Bosnija un Hercogovina KK Radnički Pievienot TV programmai
13.07.2020 Irāna mehabad Ungārija Blue Wizards B C Pievienot TV programmai
13.07.2020 Portugāle Fluvial Mineiro Horvātija Delta Quadrant Pievienot TV programmai
16.07.2020 Bosnija un Hercogovina KK Radnički Portugāle Fluvial Mineiro Pievienot TV programmai
16.07.2020 Horvātija Delta Quadrant Irāna mehabad Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ungārija Blue Wizards B C Čehija Kotěhulky Spurs Pievienot TV programmai

Grupa 13

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Latvija Gulbenes Buki Igaunija Aqape Basketball Pievienot TV programmai
15.06.2020 Horvātija Hajduk 1911 Lietuva radishes Pievienot TV programmai
15.06.2020 Serbija KK Cezar Irāna PS DarabKola Pievienot TV programmai
18.06.2020 Igaunija Aqape Basketball Irāna PS DarabKola Pievienot TV programmai
18.06.2020 Lietuva radishes Serbija KK Cezar Pievienot TV programmai
18.06.2020 Latvija Gulbenes Buki Horvātija Hajduk 1911 Pievienot TV programmai
22.06.2020 Horvātija Hajduk 1911 Igaunija Aqape Basketball Pievienot TV programmai
22.06.2020 Serbija KK Cezar Latvija Gulbenes Buki Pievienot TV programmai
22.06.2020 Irāna PS DarabKola Lietuva radishes Pievienot TV programmai
25.06.2020 Igaunija Aqape Basketball Lietuva radishes Pievienot TV programmai
25.06.2020 Latvija Gulbenes Buki Irāna PS DarabKola Pievienot TV programmai
25.06.2020 Horvātija Hajduk 1911 Serbija KK Cezar Pievienot TV programmai
29.06.2020 Serbija KK Cezar Igaunija Aqape Basketball Pievienot TV programmai
29.06.2020 Irāna PS DarabKola Horvātija Hajduk 1911 Pievienot TV programmai
29.06.2020 Lietuva radishes Latvija Gulbenes Buki Pievienot TV programmai
02.07.2020 Igaunija Aqape Basketball Latvija Gulbenes Buki Pievienot TV programmai
02.07.2020 Lietuva radishes Horvātija Hajduk 1911 Pievienot TV programmai
02.07.2020 Irāna PS DarabKola Serbija KK Cezar Pievienot TV programmai
06.07.2020 Irāna PS DarabKola Igaunija Aqape Basketball Pievienot TV programmai
06.07.2020 Serbija KK Cezar Lietuva radishes Pievienot TV programmai
06.07.2020 Horvātija Hajduk 1911 Latvija Gulbenes Buki Pievienot TV programmai
09.07.2020 Igaunija Aqape Basketball Horvātija Hajduk 1911 Pievienot TV programmai
09.07.2020 Latvija Gulbenes Buki Serbija KK Cezar Pievienot TV programmai
09.07.2020 Lietuva radishes Irāna PS DarabKola Pievienot TV programmai
13.07.2020 Lietuva radishes Igaunija Aqape Basketball Pievienot TV programmai
13.07.2020 Irāna PS DarabKola Latvija Gulbenes Buki Pievienot TV programmai
13.07.2020 Serbija KK Cezar Horvātija Hajduk 1911 Pievienot TV programmai
16.07.2020 Igaunija Aqape Basketball Serbija KK Cezar Pievienot TV programmai
16.07.2020 Horvātija Hajduk 1911 Irāna PS DarabKola Pievienot TV programmai
16.07.2020 Latvija Gulbenes Buki Lietuva radishes Pievienot TV programmai

Grupa 14

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Ungārija ST.BITANGOK Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Pievienot TV programmai
15.06.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Šveice Luzern Lakers Pievienot TV programmai
15.06.2020 Brazīlija Pelotas Eagle Vācija Riedenburger Falken Pievienot TV programmai
18.06.2020 Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Vācija Riedenburger Falken Pievienot TV programmai
18.06.2020 Šveice Luzern Lakers Brazīlija Pelotas Eagle Pievienot TV programmai
18.06.2020 Ungārija ST.BITANGOK Itālija Scorpioni Torrenova Pievienot TV programmai
22.06.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Pievienot TV programmai
22.06.2020 Brazīlija Pelotas Eagle Ungārija ST.BITANGOK Pievienot TV programmai
22.06.2020 Vācija Riedenburger Falken Šveice Luzern Lakers Pievienot TV programmai
25.06.2020 Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Šveice Luzern Lakers Pievienot TV programmai
25.06.2020 Ungārija ST.BITANGOK Vācija Riedenburger Falken Pievienot TV programmai
25.06.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Brazīlija Pelotas Eagle Pievienot TV programmai
29.06.2020 Brazīlija Pelotas Eagle Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Pievienot TV programmai
29.06.2020 Vācija Riedenburger Falken Itālija Scorpioni Torrenova Pievienot TV programmai
29.06.2020 Šveice Luzern Lakers Ungārija ST.BITANGOK Pievienot TV programmai
02.07.2020 Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Ungārija ST.BITANGOK Pievienot TV programmai
02.07.2020 Šveice Luzern Lakers Itālija Scorpioni Torrenova Pievienot TV programmai
02.07.2020 Vācija Riedenburger Falken Brazīlija Pelotas Eagle Pievienot TV programmai
06.07.2020 Vācija Riedenburger Falken Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Pievienot TV programmai
06.07.2020 Brazīlija Pelotas Eagle Šveice Luzern Lakers Pievienot TV programmai
06.07.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Ungārija ST.BITANGOK Pievienot TV programmai
09.07.2020 Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Itālija Scorpioni Torrenova Pievienot TV programmai
09.07.2020 Ungārija ST.BITANGOK Brazīlija Pelotas Eagle Pievienot TV programmai
09.07.2020 Šveice Luzern Lakers Vācija Riedenburger Falken Pievienot TV programmai
13.07.2020 Šveice Luzern Lakers Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Pievienot TV programmai
13.07.2020 Vācija Riedenburger Falken Ungārija ST.BITANGOK Pievienot TV programmai
13.07.2020 Brazīlija Pelotas Eagle Itālija Scorpioni Torrenova Pievienot TV programmai
16.07.2020 Bosnija un Hercogovina Los Bancos BC Brazīlija Pelotas Eagle Pievienot TV programmai
16.07.2020 Itālija Scorpioni Torrenova Vācija Riedenburger Falken Pievienot TV programmai
16.07.2020 Ungārija ST.BITANGOK Šveice Luzern Lakers Pievienot TV programmai

Grupa 15

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Latvija BK Zeps Lielbritānija BC Handcross Pievienot TV programmai
15.06.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Lietuva BC Inter Alytus Pievienot TV programmai
15.06.2020 Francija Les Corsaires BB Irāna CaSPiaN NeKa BC Pievienot TV programmai
18.06.2020 Lielbritānija BC Handcross Irāna CaSPiaN NeKa BC Pievienot TV programmai
18.06.2020 Lietuva BC Inter Alytus Francija Les Corsaires BB Pievienot TV programmai
18.06.2020 Latvija BK Zeps Slovēnija Portland Trail-Blazers Pievienot TV programmai
22.06.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Lielbritānija BC Handcross Pievienot TV programmai
22.06.2020 Francija Les Corsaires BB Latvija BK Zeps Pievienot TV programmai
22.06.2020 Irāna CaSPiaN NeKa BC Lietuva BC Inter Alytus Pievienot TV programmai
25.06.2020 Lielbritānija BC Handcross Lietuva BC Inter Alytus Pievienot TV programmai
25.06.2020 Latvija BK Zeps Irāna CaSPiaN NeKa BC Pievienot TV programmai
25.06.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Francija Les Corsaires BB Pievienot TV programmai
29.06.2020 Francija Les Corsaires BB Lielbritānija BC Handcross Pievienot TV programmai
29.06.2020 Irāna CaSPiaN NeKa BC Slovēnija Portland Trail-Blazers Pievienot TV programmai
29.06.2020 Lietuva BC Inter Alytus Latvija BK Zeps Pievienot TV programmai
02.07.2020 Lielbritānija BC Handcross Latvija BK Zeps Pievienot TV programmai
02.07.2020 Lietuva BC Inter Alytus Slovēnija Portland Trail-Blazers Pievienot TV programmai
02.07.2020 Irāna CaSPiaN NeKa BC Francija Les Corsaires BB Pievienot TV programmai
06.07.2020 Irāna CaSPiaN NeKa BC Lielbritānija BC Handcross Pievienot TV programmai
06.07.2020 Francija Les Corsaires BB Lietuva BC Inter Alytus Pievienot TV programmai
06.07.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Latvija BK Zeps Pievienot TV programmai
09.07.2020 Lielbritānija BC Handcross Slovēnija Portland Trail-Blazers Pievienot TV programmai
09.07.2020 Latvija BK Zeps Francija Les Corsaires BB Pievienot TV programmai
09.07.2020 Lietuva BC Inter Alytus Irāna CaSPiaN NeKa BC Pievienot TV programmai
13.07.2020 Lietuva BC Inter Alytus Lielbritānija BC Handcross Pievienot TV programmai
13.07.2020 Irāna CaSPiaN NeKa BC Latvija BK Zeps Pievienot TV programmai
13.07.2020 Francija Les Corsaires BB Slovēnija Portland Trail-Blazers Pievienot TV programmai
16.07.2020 Lielbritānija BC Handcross Francija Les Corsaires BB Pievienot TV programmai
16.07.2020 Slovēnija Portland Trail-Blazers Irāna CaSPiaN NeKa BC Pievienot TV programmai
16.07.2020 Latvija BK Zeps Lietuva BC Inter Alytus Pievienot TV programmai

Grupa 16

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts
15.06.2020 Krievija Armpit Warriors Kipra PANATHINAIKOS BC Pievienot TV programmai
15.06.2020 Slovēnija Dendrobates Azureus Spānija C.B.San Fernando Pievienot TV programmai
15.06.2020 Francija BC FBLEAU Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Pievienot TV programmai
18.06.2020 Kipra PANATHINAIKOS BC Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Pievienot TV programmai
18.06.2020 Spānija C.B.San Fernando Francija BC FBLEAU Pievienot TV programmai
18.06.2020 Krievija Armpit Warriors Slovēnija Dendrobates Azureus Pievienot TV programmai
22.06.2020 Slovēnija Dendrobates Azureus Kipra PANATHINAIKOS BC Pievienot TV programmai
22.06.2020 Francija BC FBLEAU Krievija Armpit Warriors Pievienot TV programmai
22.06.2020 Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Spānija C.B.San Fernando Pievienot TV programmai
25.06.2020 Kipra PANATHINAIKOS BC Spānija C.B.San Fernando Pievienot TV programmai
25.06.2020 Krievija Armpit Warriors Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Pievienot TV programmai
25.06.2020 Slovēnija Dendrobates Azureus Francija BC FBLEAU Pievienot TV programmai
29.06.2020 Francija BC FBLEAU Kipra PANATHINAIKOS BC Pievienot TV programmai
29.06.2020 Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Slovēnija Dendrobates Azureus Pievienot TV programmai
29.06.2020 Spānija C.B.San Fernando Krievija Armpit Warriors Pievienot TV programmai
02.07.2020 Kipra PANATHINAIKOS BC Krievija Armpit Warriors Pievienot TV programmai
02.07.2020 Spānija C.B.San Fernando Slovēnija Dendrobates Azureus Pievienot TV programmai
02.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Francija BC FBLEAU Pievienot TV programmai
06.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Kipra PANATHINAIKOS BC Pievienot TV programmai
06.07.2020 Francija BC FBLEAU Spānija C.B.San Fernando Pievienot TV programmai
06.07.2020 Slovēnija Dendrobates Azureus Krievija Armpit Warriors Pievienot TV programmai
09.07.2020 Kipra PANATHINAIKOS BC Slovēnija Dendrobates Azureus Pievienot TV programmai
09.07.2020 Krievija Armpit Warriors Francija BC FBLEAU Pievienot TV programmai
09.07.2020 Spānija C.B.San Fernando Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Pievienot TV programmai
13.07.2020 Spānija C.B.San Fernando Kipra PANATHINAIKOS BC Pievienot TV programmai
13.07.2020 Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Krievija Armpit Warriors Pievienot TV programmai
13.07.2020 Francija BC FBLEAU Slovēnija Dendrobates Azureus Pievienot TV programmai
16.07.2020 Kipra PANATHINAIKOS BC Francija BC FBLEAU Pievienot TV programmai
16.07.2020 Slovēnija Dendrobates Azureus Amerikas Savienotās Valstis Cibona 1983 Pievienot TV programmai
16.07.2020 Krievija Armpit Warriors Spānija C.B.San Fernando Pievienot TV programmai
Piezīme: Priekšsacīkšu kārtas spēļu atcelšana, kas veikta pēc tam, kad izslēgšanas spēles ir saplānotas, netiek ņemta vērā. Izslēgšanas spēles nevar tikt atceltas tehnisku iemeslu dēļ.