Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Spēlētāja statistika - Sezona 31 - Regulārā sezona

1 293 734 006

Labas pozīcijas līgas statistikā ir komandas sastāva kvalitātes rādītājs. Statistika parāda labākos spēlētājus pēc noteiktiem kritērijiem. Labākie spēlētāji sezonas beigās saņem popularitātes bonusu un viņu pārstāvētie klubi saņem finansiālu atlīdzību no līgas komisariāta.
Sezona: Valsts: Līga:

Rng VārdsKomanda GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Latvija Verners UpenieksLatvija BK REĀLIE VĪRI 4432.450.849.879.72.83.41.51.30.31.526.918.9
2 Horvātija Slavko JozićLatvija BK Ziedonis 4429.451.251.378.12.83.81.21.30.31.52233.3
3 Serbija Saša IlićLatvija Delfīni 3328.754.948.277.92.93.51.31.10.21.721.410.8
4 Latvija Gatis KoklētājsLatvija Livonija 52055.960.785.7130.810.41.220.236.2
5 Igaunija Meido KassLatvija Wood Green Worms 3237550801.32.7040.7219.787.3
6 Latvija Harijs SkrīverisLatvija Livonija 4026.461.641.777.63.62.50.71.90.72.71823
7 Spānija Manuel GomilaLatvija BK Cooks 4423.856.350.979.82.42.70.90.90.30.817.914.3
8 Krievija Leonid BeregovoyLatvija BK Beitany 4426.252.138.171.32411.10.31.11715
9 Latvija Ivars SvilpasteLatvija Eagles Babīte 4422.856.547.482.72.12.71.110.5116.513.1
10 Latvija Kristaps ReinānsLatvija BK Tēvija† 4427.657.44174.131.92.61.30.52.415.9-7.5
11 Latvija Gunārs RūķisLatvija Wood Green Worms 520.465.462.51000.65.60.42.40.61.415.655.2
12 Latvija Ernests PicbergsLatvija Livonija 520.46058.3800.25.20.230.40.815.645.2
13 Lielbritānija Isaac HicksLatvija BK Ziedonis 4424.858.749.273.55.11.90.71.50.83.114.728.2
14 Ukraina Oleksandr LytvynLatvija GoldingenStars 4436.951.633.770.34.53.22.51.30.53.514.5-20.3
15 Latvija Laimgaids SedliņšLatvija BK Ziedonis 4427.154.744.470.83.42.90.91.80.72.314.530.7
16 Slovēnija Franc FijavžLatvija GoldingenStars 3939.34742.477.51.73.43.50.80.12.214.3-18.1
17 Latvija Agris MuižnieksLatvija Wood Green Worms 518.674.4064.73.81.60.2102.813.839.8
18 Polija Lucjan ChwiejczakLatvija Delfīni 4427.859.631.367.73.91.81.711.23.813.89.4
19 Lielbritānija Brett CrossLatvija BK Tēvija† 4428.748.745.987.12.433.30.50.41.513.8-13.5
20 Latvija Guntis KiukucānsLatvija BK Cooks 4322.957.73972.132.11.20.80.31.813.74.5
21 Vācija Severin MesserLatvija Trakie LQPI 4429.252.644.370.241.821.20.53.713.7-4
22 Lietuva Mikas SkvarčinskasLatvija Delfīni 4217.852.544.371.42.51.80.710.41.713.57.1
23 Latvija Toms SētiņšLatvija Livonija 52052.933.372.71.83.41.42.20.60.413.449.4
24 Latvija Einārs JobertsLatvija Eagles Babīte 3519.857.144.883.52.820.70.70.41.913.312.9
25 Latvija Leonhards PutinātājsLatvija BK Beitany 4422.26132.163.87.71.10.81.50.83.513.315.9
26 Latvija Andžs KrasovickisLatvija Eagles Babīte 4417.356.344.481.61.520.90.60.30.613.210.7
27 Polija Dominik CzarnyLatvija BK Ugunskrusts 4425.556.847.780.72.81.91.30.80.42.213.2-4.7
28 Latvija Armands ŠķielacisLatvija BK REĀLIE VĪRI 4427.359.851.661.68.41.611.80.6413.216.8
29 Rumānija Iustin MîlnaLatvija BK Cooks 3518.145.943.679.31.62.31.10.60.30.713.15.1
30 Latvija Gunārs CilpaLatvija BK BLACK MAMBA 3422.659.644.580.81.62.21.90.90.1113.1-7
31 Latvija Gustavs MelhertsLatvija Wood Green Worms 332.383.35085.71.33.3051.34.713116.3
32 Polija Maciej KrzyżaniakLatvija Centrāltirgus Veči 316.38066.760121.7302.3139
33 Čehija David SobotaLatvija Livonija 420.861.144.477.321.80.320.8212.853.3
34 Bulgārija Trayko GerchevLatvija Wood Green Worms 4321.655.647.668.633.20.81.20.1212.714.6
35 Krievija Rafael AnisimovLatvija Livonija 4021.458.628.668.18.20.80.81.80.83.812.718.9
36 Latvija Ernis VētraLatvija Klauni lec un iemet 4422.161.55183.871.91.60.80.83.312.48
37 Horvātija Dino KaštelanLatvija BK Beitany 4413.860.950.588.61.32.30.30.90.20.512.415.6
38 Ukraina Anton TarasenkoLatvija Trakie LQPI 4432.252.940.979.51.72.62.310.31.812.3-5.5
39 Latvija Egils SvazisLatvija BK Ziedonis 4422.36540.754.18.90.71.21.51.23.512.225.6
40 Čīle Adan AlcántaraLatvija Trakie LQPI 113851.732.664.34.85.32.82.30.21.912.2-8.6
41 Latvija Otomārs RuksītisLatvija Delfīni 2925.965.523.856.89.90.42.21.30.73.512.210.8
42 Latvija Alfrēds MednisLatvija Wood Green Worms 3620.960.840.965.68.10.71.11.30.83.312.111.3
43 Latvija Aldis ĶidmanisLatvija Livonija 3922.860.741.976.72.72.51.410.41.91216.2
44 Latvija Ārons FinksLatvija Wood Green Worms 4118.360.436.462.36.40.80.61.20.63.211.810
45 Latvija Vits AkvarelisLatvija BK Beitany 3821.562.45377.92.72.10.81.30.22.311.717.1
46 Krievija Vadim Kazmin Dienas līdz atlabšanai: 4 (Kreisās rokas mazā pirkstiņa lūzums) Latvija Klauni lec un iemet 4417.560.645.976.8611.11.10.7211.73.2
47 Portugāle Renato SequeiraLatvija Wood Green Worms 3917.749.346.287.71.52.20.80.50.21.111.66.8
48 Serbija Vladimir JovanovićLatvija BK Tēvija† 4424.246.75078.93.91.52.30.80.52.411.6-10.3
49 Latvija Agris AuzkalnsLatvija BK REĀLIE VĪRI 4424.658.142.277.72.62.41.10.90.42.511.510.5
50 Ukraina Viacheslav ChynovLatvija Wood Green Worms 40224944.380.51.92.61.40.70.20.911.414.2