Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1280 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Spēlētāja statistika - Sezona 33 - Regulārā sezona

582 634 189

Labas pozīcijas līgas statistikā ir komandas sastāva kvalitātes rādītājs. Statistika parāda labākos spēlētājus pēc noteiktiem kritērijiem. Labākie spēlētāji sezonas beigās saņem popularitātes bonusu un viņu pārstāvētie klubi saņem finansiālu atlīdzību no līgas komisariāta.
Sezona: Valsts: Līga:

Rng VārdsKomanda GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Irāna Teymour BaiatLatvija BK STINGERSS 4440.147.236.376.94.64.83.10.60.12.925.7-11.6
2 Polija Kamil SasLatvija BK STINGERSS 4437.85640.577.56.83.32.70.90.53.524.8-9.8
3 Spānija Sebastián QuintanaLatvija BK Vijciems 4432.156.352.963.39.51.22.421.24.522.7-10.5
4 Brazīlija Leonel WolskiLatvija Apinitis 4432.155.84783.64.43.41.71.60.7321.87.7
5 Serbija Vuk RužičićLatvija Apinitis 53539.354.2754.63.42.41.40.2121.81.2
6 Bulgārija Tzeko NaydenovLatvija Tut-anha-mon 4436.351.643.882.75.82.82.21.50.92.720.8-4
7 Latvija Aidars MigaLatvija BK Vijciems 4434.355.72541.85.21.52.710.44.219.1-14.3
8 Kolumbija Miguel SeguraLatvija Tut-anha-mon 4435.249.145.777.82.82.52.30.80.3319.1-3.6
9 Latvija Miķelis JaksisLatvija Jelgavnieki 4425.856.93261.99.411.810.73.918.2-9.3
10 Serbija Bora PetrovićLatvija MIGHTY BULLDOGS 2831.448.839.185.54.42.62.41.60.53.117.2-6.7
11 Latvija Anrijs MeļķisLatvija BK Vilki 4023.354.946.377.91.93.70.91.50.51.417.128.7
12 Ukraina Vasyl SirenkoLatvija MIGHTY BULLDOGS 4335.350.536.648.512.10.821.70.64.117-4.6
13 Lielbritānija Kai MarstonLatvija Cibriki 442955.233.771.15.22.62.80.90.83.216.6-6.4
14 Čehija Artur SukupLatvija BK STINGERSS 4440.140.738.572.82.57.62.81.80.8316.3-11.6
15 Lietuva Francas IvančikasLatvija Cibriki 3329.847.840.578.43.85.12.61.60.71.616.3-7.4
16 Bosnija un Hercogovina Zani ŠajetaLatvija alekss team 4423.348.848.486.923.610.90.2116.226
17 Latvija Pēteris ZeltiņšLatvija Bulciņa 4221.752.247.172.331.51.41.10.63164.5
18 Slovākija Oliver Niederland Dienas līdz atlabšanai: 9 (Labā meniska bojājums) Latvija MIGHTY BULLDOGS 4440.151.838.676.64.652.510.43.216-3.7
19 Polija Szymon MańkowskiLatvija MIGHTY BULLDOGS 443950.935.977.22.93.431.40.53.715.7-3.3
20 Ķīna Cao YongpoLatvija Tut-anha-mon 4220.65654.577.96.40.610.90.94.515.52.8
21 Bulgārija Bogdan HristovLatvija MIGHTY BULLDOGS 28295141.373.64.621.71.60.53.315.1-0
22 Austrija Jonas LehnerLatvija The Golden Beavers 4420.85945.483.52.331.20.80.31.714.815
23 Latvija Leonids KārtībnieksLatvija LVZaurs99 3719.660.860705.61.40.91.20.63.114.53.4
24 Latvija Voldemārs PupuķisLatvija Bulciņa 4218.653.347.271.161.50.90.80.12.514.55.8
25 Polija Bogusław BorkowskiLatvija alekss team 4323.760.133.362.78.9111.913.614.422.3
26 Polija Sylwester BoruchLatvija MIGHTY BULLDOGS 443648.832.755.11.76.41.60.90.23.114.2-4.1
27 Lielbritānija Joey BriscoeLatvija BK Vilki 4124.362.545.379.23.32.31.21.60.53.114.129
28 Latvija Marģers KempersLatvija Monster 319.754.544.466.70.72.31.72.3011414.7
29 Lietuva Voldemaras DaugėlaLatvija Tut-anha-mon 4136.551.838.569.91.85.12.21.40.83.113.8-3.4
30 Bulgārija Stanimir GemedzhievLatvija BK STINGERSS 1928.355.621.162.56.41.72.81.51.24.613.8-2.1
31 Ungārija Endre SzilasiLatvija Cibriki 4421.554.732.480.37.90.81.40.90.94.213.8-4.3
32 Latvija Vincents DudarsLatvija alekss team 4422.463.74176.62.62.60.71.40.4213.824.1
33 Latvija Augstiņš FinālsLatvija Bulciņa 4420.554.553.182.27.30.61.30.70.32.913.64.3
34 Latvija Normans ĪslīcisLatvija The Golden Beavers 4434.35036.860.41.97.51.71.20.41.813.524.4
35 Latvija Indriķis RaucītisLatvija The Golden Beavers 4221.653.437.977.92.43.41.110.51.513.416.6
36 Latvija Viestarts PostītājsLatvija Monster 3418.56053.870.16.21.40.70.90.7313.29.4
37 Grieķija Filippos DiamantisLatvija BK Vilki 4420.762.252.265.73.81.911.90.8413.223.7
38 Krievija Igor StartsevLatvija reindzeri 1735.134.328.275.41.81.14.60.30.22.913.1-60.5
39 Ukraina Bilohost Kotsiubynsk...Latvija Apinitis 4429.25751.885.6100.62.40.60.33.7137.5
40 Latvija Cēzars KlišejsLatvija Apinitis 4433.24843.881.227.82.11.20.31.7137.2
41 Latvija Ievalds VecpuisisLatvija The Golden Beavers 4423.565.438.673.64.21.41.31.40.84.112.715.3
42 Latvija Edis SudrabiņšLatvija BK Vilki 4320.762.246.960.97.60.811.60.73.912.622.8
43 Latvija Dairis OzolkrogsLatvija BK Vijciems 4426.555.333.372.22.92.621.20.33.212.6-8.7
44 Latvija Aigars LamatiņšLatvija Jelgavnieki 4125.647.44185.72.63.120.70.52.612.5-6.4
45 Latvija Reinholds BlūmsLatvija alekss team 432163.54070.93.71.31.110.33.112.524.3
46 Latvija Patriks VendenieksLatvija Monster 4422.949.241.454.52.331.10.80.2112.411.3
47 Latvija Tālis RumsonsLatvija BC Predator 919.948.640.784.61.91.41.10.40.20.812.3-14.1
48 Latvija Tālvaldis ZirnisLatvija Jelgavnieki 4429.252.247.166.44.31.52.70.60.22.512.3-11.4
49 Latvija Dainis SmildziņaLatvija Bulciņa 4221.656.146.880.81.71.50.91.50.32.812.14.1
50 Latvija Reinis StrāķisLatvija BC Predator 42847.22057.96.80.550.813.312-42.8