Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1138 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Spēlētāja statistika - Sezona 30 - Regulārā sezona

15 497 061

Labas pozīcijas līgas statistikā ir komandas sastāva kvalitātes rādītājs. Statistika parāda labākos spēlētājus pēc noteiktiem kritērijiem. Labākie spēlētāji sezonas beigās saņem popularitātes bonusu un viņu pārstāvētie klubi saņem finansiālu atlīdzību no līgas komisariāta.
Sezona: Valsts: Līga:

Rng VārdsKomanda GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Lietuva Saulius GradzevičiusLatvija BK STINGERSS 2038.853.552.5872.45.22.71.50.62.425.230.7
2 Latvija Indriķis RaucītisLatvija The Golden Beavers 2733.750.740.673.52.74.71.31.90.6223.613.8
3 Latvija Alvis Cirvītis Dienas līdz atlabšanai: 1 (Izmežģīts labais plecs) Latvija Jelgavnieki 1633.755.257.181.112.62.23.40.60.4422.5-41.5
4 Bosnija un Hercogovina Zani ŠajetaLatvija alekss team 2838.94843.38634.921.20.5221.617.6
5 Latvija Ainars RečeLatvija Stells 2821.65249.581.41.52.611.50.31.218.112
6 Latvija Tālis GedeonsLatvija BK JFM 2824.262.245.268.82.23.71.21.30.21.217.830.8
7 Latvija Drošprātis PilzemsLatvija BK Vilki 2823.356.747.579.22.42.60.91.30.51.517.420.7
8 Latvija Nikolajs InčulēnsLatvija BK JFM 282263.954.575.24.61.30.51.70.53.916.527.9
9 Vācija Nathanael TomLatvija BK STINGERSS 2825.35857.171.47.42.10.91.90.83.416.418
10 Latvija Linards ZvirbulisLatvija BK CIRKUĻI 2825.646.442.381.42.13.31.70.90.81.516.4-9.4
11 Latvija Augusts GvelziņšLatvija BK Vilki 132469.244.460.82.72.81.31.50.33.216.225
12 Polija Kamil SasLatvija BK STINGERSS 2820.562.64974.32.93.110.80.42.115.913.8
13 Slovākija Vratko GabajLatvija BC Dinaburg 2822.959.450678.80.51.80.61.24.315.5-8.8
14 Latvija Pēteris ZeltiņšLatvija Bulciņa 2718.863.248.974.14.41.411.40.22.715.412.5
15 Latvija Voldemārs PupuķisLatvija Bulciņa 2718.956.750.675.24.71.60.60.702.715.114.2
16 Latvija Dainis SmildziņaLatvija Bulciņa 272156.442.9802.11.71.21.10.33.2156.9
17 Portugāle Artur PortugalLatvija BK CIRKUĻI 1123.553.654.570.78.51.21.71.9141514.6
18 Slovēnija Robert GustinčičLatvija Ch.B. 2725.652.741.749.680.71.30.70.83.714.9-13.8
19 Rumānija Ciprian Ionuţ NiţoiuLatvija alekss team 282253.640.978.43.82.81.21.20.52.114.78.7
20 Turcija Adni RüzgaroğluLatvija BC Dinaburg 2829.145.141.883.62.81.630.80.23.514.7-14.4
21 Slovākija Alan FarbiakLatvija LVZaurs99 1720.554.747.4813.21.511.10.22.914.66.2
22 Horvātija Dejan MužekLatvija BK Vilki 2816.754.95071.91.52.60.30.60.31.114.410.7
23 Spānija Patrocinio AstorgaLatvija BK STINGERSS 2826.86344.470.84.92.121.60.92.914.319
24 Latvija Gatis KalējsLatvija The Golden Beavers 2834.250.43269.14.32.41.81.30.33.214.213
25 Taivāna Dave MarshallLatvija The Golden Beavers 2825.654.542.971.98.50.711.70.94.114.18.9
26 Čehija Vincent RokytaLatvija Anadolu Efes 2222.547.936.176.91.92.12.60.50.31.114-31.2
27 Irāna Teymour BaiatLatvija BK STINGERSS 2825.247.136.672.82.541.30.801.713.913.6
28 Kanāda Winston BoyerLatvija BK CIRKUĻI 2823.55632.450.83.62.11.90.70.43.213.5-6.6
29 Lietuva Almutis Andruškeviči...Latvija BK JFM 2825.254.952.769.73.62.51.41.60.32.113.531.1
30 Slovākija Alojz PoslušnýLatvija BK STINGERSS 2820.359.254.174.73.32.40.91.60.72.413.515.2
31 Lietuva Algaudas JermalaLatvija alekss team 2819.563.35044.67.90.81.21.213.813.39.6
32 Lielbritānija Kai MarstonLatvija Cibriki 2821.457.641.974.74.62.31.90.70.6213.3-3.9
33 Horvātija Stjepan MoharićLatvija BK STINGERSS 2828.254.159.687.426.71.51.10.421320.6
34 Latvija Ilvars MorozsLatvija Cibriki 2835.239.736.777.82.52.24.30.90.72.312.9-9.6
35 Slovākija Ivan HamalaLatvija Anadolu Efes 2823.644.735.878.51.53.31.80.70.21.312.8-27.8
36 Turcija Gürel CeyhanLatvija BK CIRKUĻI 281957.845.885.74.12.81.30.60.32.312.6-2
37 Latvija Patriks VendenieksLatvija Monster 2821.647.936.773.81.63.30.90.60.1112.50.3
38 Latvija Augstiņš FinālsLatvija Bulciņa 2820.155.826.387.47.90.711.60.2312.56.7
39 Latvija Leonārs PumpaLatvija BC Dinaburg 2833.947.85077.54.41.14.30.50.3312.3-18.7
40 Latvija Auseklis PlanierisLatvija BK STINGERSS 2826.157.942.348.49.50.81.61.10.74.812.220.5
41 Latvija Elans ApsūdznieksLatvija BK JFM 2821.955.642.164.27.411.11.90.83.712.126.2
42 Latvija Patriks AnanjevsLatvija Monster 2823.949.748.882.832.31.50.80.21.9122.1
43 Ungārija Alfréd SzárazLatvija alekss team 2818.459.939.779.52.62.50.61.30.61.511.89.6
44 Latvija Marģers KempersLatvija Monster 2818.55750.482.41.51.81.10.70.1111.8-3.3
45 Latvija Ģirts PinkšķisLatvija LVZaurs99 1920.546.74674.531.91.31.30.32.611.72.5
46 Latvija Oldis KašķisLatvija Bulciņa 2821.555.752.983.85.40.61.40.902.611.67.1
47 Čehija Ignác BroklLatvija Monster 2819.36033.350.56.90.61.30.91.23.811.54.1
48 Latvija Rihards ZnotsLatvija Stells 2118.160.857.167.26.90.61.41.60.63.511.314.6
49 Latvija Edis SudrabiņšLatvija The Golden Beavers 221861.37573.170.41.11.20.53.311.39.4
50 Latvija Narberts SkarainisLatvija The Golden Beavers 221957.757.167.63.70.91.31.50.33.311.314