Tiešsaistē: 232
Laiks:
Public account
IV.9
Sezona: 52 (31/70)
Sazināšanās
Sazināšanās
Pasts
Paziņojumi
Forumi
Flash Čats
Public account
Public account
Profils
Uzstādījumi
Iziet
PRO zona
1330
kredīti
Pirkt kredītus
Komanda
Ziņas
Komandas informācija
Kalendārs
Izaicinājumi
Finanses
Uzstādījumi
Spēlētāji
Spēlētāji
Pārskats
Līgumi
Savainojumi
Pētnieki
Statistika
Treniņi
Sezonas prēmija
Drafts
Arēna
Arēna
Sadaļas
Darbinieki
Izlūkošana
Izglītības centrs
Sporta akadēmija
Tirgus
Spēlētāji
Darbinieki
Tavi izejošie darījumi un likmes
Darījumu vēsture
Reklāmu sistēma
Spēle
Nākamā spēle
Izkārtojums
Taktika
Plānošana
Nekavējoši izaicinājumi
Līga
Līgas ziņas
Rezultāti
Pozīcijas
Play off
Statistika
Zvaigznes
Naudas balva
Informācija
Preses relīzes
Forumi
Turnīri
Nacionālais kauss
Čempionu līga
Kausu ieguvēju kausa izcīņa
Valstis
Kredītu turnīri
Izlases
Valsts profils
Pasaules kauss
Rezultāti
Valstu reitings
Vēlēšanas
Informācija
Ceļvedis
BUJ
Noteikumi
PPM komanda
Palīgi
Tops
Kopiena
Basketbola ziņas
Iecienītās komandas
Flash Čats
PPM TV
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.
Login
reģistrācija
Collectors cup II.
Temlis
64 Komandas
626 kredīti
74 223 766
Turnīra logo
Iegūsti kredītus par brīvu!
Uzaicini spēlēt jaunus menedžerus un saņem līdz pat 12 kredītiem par vienu referāli.
Profils
Reģistrētās komandas
Pozīcijas
Spēles
Play off
Statistika
Nobeiguma pozīcija
Rangs
Komanda
1
Brasília Timberwolves
2
Varoni†
3
Senohradskí drevorubači
4
KK JALIJA Zenica†
5
BC Back-country Široké
5
rhzZz Energy†
5
Baranya Giants†
5
SBK Kočice†
9
Pemps BC†
9
Haarlem Eagles†
9
Archangels†
9
Vērgales COBRAS
9
Nets3†
9
Evil Dead Hradec Králové†
9
Estudiantes de Olavarria†
9
Cleveland Cavs 15649 †
17
SMOOK
17
Raymond Rookies BC†
17
Dalmatian Giants
17
Groninger Gieren BC
17
BK Ovsište Luckers†
17
Džasmin†
17
Torino Kangaroos†
17
MountainBikersdoitBetter†
17
MF Basket†
17
BK Čáslav Divers†
17
L8 Kings Cassovia†
17
Ústecká Anarchie†
17
BK Red Devils Prostějov†
17
Temlisovi drtici
17
Prague Lions†
17
Klauni lec un iemet daudz
33
Brooklyn Kings†
33
Destacamento 49
33
KK Sloboda Tuzla†
33
Ignis Luciopercae
33
BK - PV Rebelové†
33
Habrad Utd†
33
BC White Walkers†
33
BC Black Reapers†
33
ultimate zebras†
33
Red Bears And Oxes†
33
Cocodrilos de Caracas†
33
Tanem BB†
33
Staltie Brieži†
33
BC Delfín†
33
Ferroclube BC†
33
Superunknown Sosnowiec†
33
Big Dragons†
33
KK Slavonski Brod†
33
In Your Face
33
Štakori Zagreb†
33
Land Surveyors†
33
Ellka09
33
WaCap†
33
KK Leše†
33
ALF KK†
33
Gagnet Salmon Kings
33
LUGI Basket†
33
Raging Rated†
33
Kernulch Royals†
33
Šmochtláci†
33
Hirschkalb Sudety†
33
piettasenristi jr 22836 †
Kārta
Mājinieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
1 kārta
Temlisovi drtici
rhzZz Energy†
82:99
1 kārta
SMOOK
Pemps BC†
83:101
1 kārta
Dalmatian Giants
Haarlem Eagles†
90:96
1 kārta
Nets3†
Džasmin†
101:77
1 kārta
MountainBikersdoitBetter†
Vērgales COBRAS
92:108
1 kārta
Brasília Timberwolves
Raymond Rookies BC†
68:58
1 kārta
Archangels†
BK Čáslav Divers†
95:86
1 kārta
MF Basket†
Estudiantes de Olavarria†
91:114
1 kārta
KK JALIJA Zenica†
Klauni lec un iemet daudz
95:88
1 kārta
Varoni†
Groninger Gieren BC
119:85
1 kārta
Baranya Giants†
BK Red Devils Prostějov†
88:80
1 kārta
Senohradskí drevorubači
Ústecká Anarchie†
93:84
1 kārta
Evil Dead Hradec Králové†
Torino Kangaroos†
85:72
1 kārta
BK Ovsište Luckers†
Cleveland Cavs 15649 †
73:104
1 kārta
L8 Kings Cassovia†
SBK Kočice†
80:94
1 kārta
Prague Lions†
BC Back-country Široké
84:85
Pēdējie 16
Evil Dead Hradec Králové†
BC Back-country Široké
65:98
Pēdējie 16
Archangels†
rhzZz Energy†
93:95
Pēdējie 16
Brasília Timberwolves
Pemps BC†
90:64
Pēdējie 16
Baranya Giants†
Cleveland Cavs 15649 †
98:96
Pēdējie 16
KK JALIJA Zenica†
Vērgales COBRAS
95:77
Pēdējie 16
Varoni†
Estudiantes de Olavarria†
128:97
Pēdējie 16
Senohradskí drevorubači
Haarlem Eagles†
106:80
Pēdējie 16
Nets3†
SBK Kočice†
71:98
Ceturtdaļfināls
Brasília Timberwolves
rhzZz Energy†
87:81
Ceturtdaļfināls
Senohradskí drevorubači
SBK Kočice†
87:60
Ceturtdaļfināls
KK JALIJA Zenica†
Baranya Giants†
113:106
Ceturtdaļfināls
Varoni†
BC Back-country Široké
98:85
Pusfināls
Brasília Timberwolves
KK JALIJA Zenica†
97:77
Pusfināls
Senohradskí drevorubači
Varoni†
66:107
Spēle par trešo vietu
Senohradskí drevorubači
KK JALIJA Zenica†
90:83
Fināls
Brasília Timberwolves
Varoni†
89:86