Sezona | Datums | Notikums | 23 (50/70) | 2018-11-05 | Komandai ir piešķirts menedžeris - ajancok | 24 (3/70) | 2018-11-28 | Komanda slēgta - ajancok | 24 (3/70) | 2018-11-28 | Komandai ir piešķirts menedžeris - ONDŘEJ ZELENKA | 24 (27/70) | 2018-12-22 | Komanda slēgta - ONDŘEJ ZELENKA | 24 (27/70) | 2018-12-22 | Komandai ir piešķirts menedžeris - BaCo14 | 24 (62/70) | 2019-01-26 | Komanda slēgta - BaCo14 | 25 (52/70) | 2019-03-27 | Komandai ir piešķirts menedžeris - Didiopic | 26 (4/70) | 2019-04-18 | Komanda slēgta - Didiopic | 29 (3/70) | 2019-11-13 | Komandai ir piešķirts menedžeris - NeuroManCZ | 29 (25/70) | 2019-12-05 | Komanda slēgta - NeuroManCZ | 31 (11/70) | 2020-04-09 | Komandai ir piešķirts menedžeris - Jan Beri Beránek | 31 (35/70) | 2020-05-03 | Komanda slēgta - Jan Beri Beránek | 32 (14/70) | 2020-06-21 | Komandai ir piešķirts menedžeris - Ben z Kamenca | 41 (17/70) | 2022-03-16 | Komanda slēgta - Ben z Kamenca |
Sezona | Komandas nosaukums | Rezultāti |
41 | SK Baník Skotnice† |
Izslēgta no Nacionālā kausa 3. kārtā. |
10. pozīcija izslēgšanas spēlēs III.1 līgā. |
||
5.vieta B konferencē III.1 līgā. |
||
40 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 3. kārtā. |
8. pozīcija izslēgšanas spēlēs III.1 līgā. |
||
3.vieta A konferencē III.1 līgā. |
||
39 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 2. kārtā. |
8. pozīcija izslēgšanas spēlēs III.1 līgā. |
||
4.vieta A konferencē III.1 līgā. |
||
38 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 3. kārtā. |
Uzvara pazemināšanas kārtā III.1 līgā. |
||
13. pozīcija izslēgšanas spēlēs III.1 līgā. |
||
6.vieta B konferencē III.1 līgā. |
||
37 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 3. kārtā. |
Uzvara pazemināšanas kārtā III.1 līgā. |
||
14. pozīcija izslēgšanas spēlēs III.1 līgā. |
||
8.vieta A konferencē III.1 līgā. |
||
36 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 2. kārtā. |
Paaugstināšana uz III.1 līgu. |
||
1. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
1.vieta A konferencē IV.10 līgā. |
||
35 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 4. kārtā. |
3. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
2.vieta B konferencē IV.10 līgā. |
||
34 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 2. kārtā. |
3. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
3.vieta A konferencē IV.10 līgā. |
||
33 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 3. kārtā. |
7. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
3.vieta B konferencē IV.10 līgā. |
||
32 | SK Baník Skotnice |
Izslēgta no Nacionālā kausa 1. kārtā. |
9. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
5.vieta B konferencē IV.10 līgā. |
||
31 | BK Bery Pardubice 35929 † |
Izslēgta no Nacionālā kausa 1. kārtā. |
16. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
7.vieta A konferencē IV.10 līgā. |
||
30 | Ball Riders† |
Izslēgta no Nacionālā kausa 1. kārtā. |
11. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
6.vieta B konferencē IV.10 līgā. |
||
29 | Ball Riders† |
Izslēgta no Nacionālā kausa 1. kārtā. |
8. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
4.vieta A konferencē IV.10 līgā. |
||
28 | BK Kobrostroj† |
Izslēgta no Nacionālā kausa 2. kārtā. |
11. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
6.vieta B konferencē IV.10 līgā. |
||
27 | BK Kobrostroj† |
Izslēgta no Nacionālā kausa 1. kārtā. |
10. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
7.vieta A konferencē IV.10 līgā. |
||
26 | BK Kobrostroj† |
Izslēgta no Nacionālā kausa 1. kārtā. |
11. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
6.vieta B konferencē IV.10 līgā. |
||
25 | BK Havana† |
Izslēgta no Nacionālā kausa 1. kārtā. |
11. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
6.vieta A konferencē IV.10 līgā. |
||
24 | BK Havana |
Izslēgta no Nacionālā kausa 2. kārtā. |
15. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.10 līgā. |
||
8.vieta A konferencē IV.10 līgā. |
||
23 | Team noname 35929 |
Basketbola asociācija pārcēla uz IV.10 līgu. |
15. pozīcija izslēgšanas spēlēs IV.17 līgā. |
||
8.vieta A konferencē IV.17 līgā. |