Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1197 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Spēlētāja statistika: Francija

991 356 611
Sezona:  Tips:

Spēlētāji

Vārds GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
Francija Charles Antonelli 818343.233.391.3241610211671-9
Francija Jimmy Fenech 81824911.163.228711672865-15
Francija Lilian Salmi 715642.65077.865194726773
Francija Julien Pollet 814755.637.5407317526317
Francija Cyrille Amouyal 613934.62984.271265156112
Francija Cyprien Brie 511636.86.750616412523-3
Francija Oliver Lescop 610859.5506037166423565
Francija Mike Lapierre 48063.62571.457821331-15
Francija Timéo Philippe 47453.814.362.575713922-5
Francija Benoît Emmanuel 47316.752.40892315374
Francija Florian Gimenez 46858.31005015185415216
Francija Archibald Estrade 46869.256.375564104510
Francija Gilbert Briot 46458.8028.62433101222-27
Francija Pierre-Louis Grollie... 35762.541.750411331326-16
Francija Cédric Pastore 35254.55010086111522-10
Francija David Poirot 35170.616.777.85421023425
Francija Kevin Rodier 35056.333.366.79733072717
Francija Géry Frappier 23742.905041511615-9
Francija Samuel Marchadier 12428.625100252101815
Francija Gregory Potdevin 220007581200530
Francija Stevy Cruchet 217100033.37132021124
Francija Géry Goetz 11716.7002102022-2
Francija Raoul Guidez 11766.72510013221010-2