Online: 354
Idő:
Public account
IV.9
Szezon: 52 (46/70)
Kommunikáció
Kommunikáció
Postaláda
Megjegyzések
Fórumok
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Beállítások
Kijelentkezés
PRO Zóna
1330
kredit
Kredit vásárlás
Csapat
Hírek
Csapat Info
Naptár
Kihívások
Pénzügyek
Beállítások
Játékosok
Játékosok
Áttekintés
Szerződések
Sérültek
Játékosmegfigyelők
Statisztikák
Edzés
Szezon bónuszok
Draft
Csarnok
Csarnok
Létesítmények
Alkalmazottak
Játékosmegfigyelés
Oktatási Központ
Sportakadémia
Piac
Játékosok
Alkalmazottak
Vásárlásaid és ajánlataid
Átigazolásaid
Hirdetési rendszer
Mérkőzés
Következő mérkőzés
Kezdőcsapat
Taktika
Tervezés
Azonnali kihívások
Bajnokság
Bajnokság hírei
Eredmények
Tabella
Rájátszás
Statisztikák
Forduló csapata
Pénzjutalom
Info
Sajtóközlemények
Fórum
Kupák
Nemzeti Kupa
Bajnokok Ligája
Kupagyőztesek Kupája
Országok
Kredit bajnokság
Nemzetközi
Ország profil
Világbajnokság
Eredmények
Országok helyezése
Választások
Információk
Útmutató
GYIK
Szabályok
PPM Csapat
Segítők
Legjobbak
Közösség
Kosárlabda hírek
Kedvenc csapatok
Flash Chat
PPM Televízió
Nyilvános oldalon tartózkodsz. Ha játszani szeretnél vagy bekapcsolódnál a beszélgetésbe, akkor be kell jelentkezned. Az új felhasználóknak regisztráció szükséges.
Bejelentkezés
regisztráció
Pohár víťazov pohárov
Mike22
96 Csapatok
0 kredit
954 815 383
Bajnokság logója
Hivatalos PPM-oldal a Facebook-on
Lájkold Facebookon oldalunkat és juss hozzá a legfrissebb hírekhez!
Profil
Regisztrált csapatok
Tabella
Mérkőzések
Rájátszás
Statisztikák
Rájátszás lebonyolítása
Helyezés
Csapat
1
OILERS Tychy Basket
2
Trencin
3
King of the Bumblebees
4
Angel1
5
Snipiers
6
M.G. Basket
7
Smiley World
8
KK Dalmacija RSK Niš
9
BC Sensacija
10
KKPantelejci
11
Drużyna Mająca Rozmach
12
Wood Green Worms
13
Lubuu
14
TSV Nittenau
15
Seattle Supersonics
16
BK Velké Albrechtice 2.0
17
Effi 49ers
18
ChusBasket
19
Maestral Split
20
lions
21
Eagles Babīte
22
RED STAR 33
23
Cēsis
24
CosaNostra KK
25
Békéscsabai KK 2014
26
Adrogué Poker Atlhétic
27
Albino Wizards
28
BC Kaimieciai
29
Beaverswood
30
Chumscrubber B.C.
31
Simmeringer Pugs
32
CFEAmadora
33
Kamut Thunder
34
DINAMO
35
U- CLUJ DENY
36
Ryttylä Raptors
37
Triglav Kranj
38
Capgrossos Mataró
39
BC Mayorivka
40
BC SuperStars
41
Superzvani
42
Galileo
43
Swebstars
44
Diablitos
45
Gigini
46
SWORDSMEN NYMBURK
47
CyberDyne System
48
BC Rousse
49
Cibona 1983
50
Physical Graffiti
51
BC Crazy M Střezov
52
Nah Trang Whales
53
Spartak Lier
54
Beticostrogodo
55
K.K. Festival Ludosti
56
Võrgutajad
57
RMC Plunder
58
Ashenvale
59
Székelyudvarhely KK
60
Easter Egghunters
61
Reginan vangit
62
Lmon Basket
63
Ore Mountain Miners
64
Jupiter Team
Forduló
Hazai csapat
Vendég csapat
Végeredmény
1. forduló
Lubuu
Nah Trang Whales
98:92
1. forduló
CosaNostra KK
Superzvani
96:87
1. forduló
Albino Wizards
Capgrossos Mataró
87:72
1. forduló
Adrogué Poker Atlhétic
BC Mayorivka
91:78
1. forduló
KKPantelejci
K.K. Festival Ludosti
150:87
1. forduló
KK Dalmacija RSK Niš
RMC Plunder
110:97
1. forduló
RED STAR 33
Swebstars
92:96
1. forduló
CFEAmadora
Kamut Thunder
81:91
1. forduló
Chumscrubber B.C.
U- CLUJ DENY
118:85
1. forduló
Smiley World
Ashenvale
107:78
1. forduló
Angel1
Reginan vangit
103:94
1. forduló
BC Kaimieciai
Triglav Kranj
129:51
1. forduló
Snipiers
Easter Egghunters
86:77
1. forduló
Effi 49ers
BC Rousse
87:88
1. forduló
M.G. Basket
Székelyudvarhely KK
97:49
1. forduló
BC Sensacija
Võrgutajad
101:82
1. forduló
Simmeringer Pugs
DINAMO
94:103
1. forduló
Cēsis
Galileo
70:101
1. forduló
lions
Gigini
93:84
1. forduló
ChusBasket
CyberDyne System
73:83
1. forduló
OILERS Tychy Basket
Jupiter Team
123:77
1. forduló
King of the Bumblebees
Lmon Basket
113:63
1. forduló
Drużyna Mająca Rozmach
Beticostrogodo
86:89
1. forduló
Wood Green Worms
Spartak Lier
104:83
1. forduló
Trencin
Ore Mountain Miners
92:64
1. forduló
BK Velké Albrechtice 2.0
Cibona 1983
100:76
1. forduló
TSV Nittenau
BC Crazy M Střezov
102:92
1. forduló
Seattle Supersonics
Physical Graffiti
76:88
1. forduló
Eagles Babīte
Diablitos
85:83
1. forduló
Békéscsabai KK 2014
BC SuperStars
90:70
1. forduló
Maestral Split
SWORDSMEN NYMBURK
85:55
1. forduló
Beaverswood
Ryttylä Raptors
113:81
2. forduló
BC Sensacija
Chumscrubber B.C.
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
M.G. Basket
Galileo
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
Trencin
Physical Graffiti
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
King of the Bumblebees
BC Rousse
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
Angel1
CyberDyne System
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
Snipiers
Swebstars
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
Maestral Split
CosaNostra KK
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
KK Dalmacija RSK Niš
Kamut Thunder
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
TSV Nittenau
Adrogué Poker Atlhétic
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
BK Velké Albrechtice 2.0
Békéscsabai KK 2014
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
KKPantelejci
Beaverswood
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
Wood Green Worms
BC Kaimieciai
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
Smiley World
DINAMO
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
lions
Eagles Babīte
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
OILERS Tychy Basket
Beticostrogodo
TV programtervhez hozzáadni
2. forduló
Lubuu
Albino Wizards
TV programtervhez hozzáadni